13 жов, 2017 0 Коментарів 97 Преглядів

Розповідь повії про цноту: в Раді висміяли істерику сусідів України

Розповідь повії про цноту: в Раді висміяли істерику сусідів України

“Сьогодні ми побачили, як угорські, румунські та молдавські депутати в Раді Європи разом «протягнули» рішення, за яким вони відмовилися від навчання представників своїх нацменшин в Україні українською мовою”, – зазначив Береза.

За словами нардепа, вони хочуть, щоб українці угорського або румунського походження знали тільки одну мову. Їм не потрібно, щоб вони володіли українською.

«Потім діти, які будуть вивчати в школах тільки одну мову, будуть бачити своє майбутнє тільки в Угорщині чи Румунії. Цілком можливо, що через них навіть будуть розігруватися деякі сепаратистські сценарії», – вважає член української делегації в ПАРЄ.

Також він зазначив, що зараз Венеціанською комісією розглядається угорський закон про освіту. І висновки по ньому досить негативні.

«Коли ця країна пропонує нам поглянути на наш закон, їм варто було б почати з себе. Всі заяви Угорщини про освітній закон – це те ж саме, коли повія говорить про цноту», – додав Береза.

Нагадаємо, сьогодні ПАРЄ прийняла рішення згідно із законом про освіту в Україні в частині мов нацменшин. Згідно з голосуванням члени Ради рекомендують переглянути закон.

За матеріалами полiтека


Влада Угорщини повідомила, як буде “рятувати своїх” в Україні
Політика 01 жов, 2017

Влада Угорщини повідомила, як буде “рятувати

Влада Угорщини має намір знайти і зберегти усі угорські громади, в тому числі і в Україні Про ......


В Угорщині змагаються в антиукраїнських заявах: жахливі факти
Політика 29 вер, 2017

В Угорщині змагаються в антиукраїнських заявах:

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба розповів, чим насправді керуються пол......


Скандальний закон про освіту вступив в силу: що треба знати
Політика 28 вер, 2017

Скандальний закон про освіту вступив в силу: що

Сьогодні, 28 вересня, в Україні набув чинності закон "Про освіту", який істотно змінює освітню си......Додати коментарій

оновити, якщо не видно коду

Микола Голомша: миротворці ООН на Донбасі – це цілком резонне рішення
Аналітика 0 Комментариев

Микола Голомша: миротворці ООН на Донбасі – це цілком резонне рішення

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович виступив із заявою про введення миротворчого контингенту ООН на Донбас. На його думку, це стане запорукою безпеки його держави. Чи потрібні блакитні каски в Україні і про що свідчить така заява...

23 лют, 2018 441
Експерти та військові висловили свою думку про переформатування АТО
Війна / Аналітика 0 Комментариев

Експерти та військові висловили свою думку про переформатування АТО

АТО на Донбасі матиме назву операція Об'єднаних сил. Із такою заявою виступив голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. За його словами, закон про реінтеграцію систематизує використання ЗСУ і виконання бойових завдань. Крім...

23 лют, 2018 293

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

20 лютого 2018 року, в місті Києві, на алеї Героїв Небесної Сотні відбувся траурний мітинг представників громадсько-політичних організацій і рухів з вшанування загиблих під час Революції Гідності Героїв Небесної Сотні та покладання квітів до...

22 лют, 2018 1 229