23 січ, 2017 0 Коментарів

П.Порошенко створив військово-повітряну зону “Схід”

П.Порошенко створив військово-повітряну зону “Схід”

Президент України Петро Порошенко вніс зміни до військово-адміністративного поділу території України та створив ще одну зону - “Схід”. Про це повідомляє прес-служба Глави держави, передає УНН.

“Повітряний простір України поділяється на чотири військово-повітряні зони та один окремий військово-повітряний район, межами яких є умовні вертикальні поверхні, що проходять по лінії державного кордону України на суші, морі, річках, озерах, інших водоймах та по прямих лініях між визначеними географічними точками з урахуванням повітряного простору над тимчасово окупованою територією України.

Військово-повітряні зони є зонами відповідальності повітряних командувань „Захід“, „Центр“, „Схід“ та „Південь“”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, межі зони “Схід” проходять “по зовнішній межі прибережних морських вод Азовського моря шириною 12 морських миль, відлічуваних від лінії найбільшого відпливу як на материку, так і на островах, що належать Україні, до найближчої точки державного кордону України з Російською Федерацією на суші, далі по лінії державного кордону України з Російською Федерацією”.

Указ №12/2017 “Про внесення зміни до військово-адміністративного поділу території України” набуває чинності з дня його опублікування, 23 січня.

Зазначимо, згідно з указом Президента № 39/2016 “Про затвердження військово-адміністративного поділу території України” від 5 лютого, повітряний простір України поділявся на три військово-повітряні зони та один окремий військово-повітряний район.

Джерело: УНН
Бійці з першої лінії АТО отримуватимуть 6 тис. грн доплати – П.Порошенко
Політика 12 січ, 2017

Бійці з першої лінії АТО отримуватимуть 6 тис.

Військові, які беруть участь в АТО на першій лінії отримуватимуть 6 тис. грн доплати незалежно від...


ОБСЄ зафіксувала збільшення на 250% бойової активності в зоні АТО 19-25 грудня
Політика 12 січ, 2017

ОБСЄ зафіксувала збільшення на 250% бойової

Тиждень з 19-25 грудня був найжорсткішим в плані бойової активності за тривалий час проведення...


Поїзди “Укрзалізниці” у 2016 році вивезли 160 поранених бійців із зони АТО
Політика 04 січ, 2017

Поїзди “Укрзалізниці” у 2016 році вивезли 160

У 2016 році швидкісний поїзд №733/734 Красноармійськ — Київ регулярно перевозивпоранених учасників...


Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019