20 лис, 2017 0 Коментарів

Міхо-майдан неодмінно «здується». На жаль чи на щастя?

Міхо-майдан неодмінно «здується». На жаль чи на щастя?

Одразу скажу – я свідомий опонент нинішньої влади і на світоглядному рівні не сприймаю дії Порошенка, Гройсмана, Парубія та інших можновладних яценюків. Водночас я усвідомлюю, що протидіяти їм на рівні «сам дурень» це просто опуститися до рівня, де вони – неперевершені гравці, а відтак фінал очевидний: або програти, або, взявши на озброєння їхні методи, перетворитися на них, тільки з іншими прізвищами на чолі тієї самої примітивної антисоціальної системи, яка існує виключно для пригноблення людини, вичавлювання з неї всіх матеріальних і духовних соків і заперечення щонайменшого цивілізаційного розвитку.

Місія нинішньої постмайданної еліти – швидке розірвання неоколоніальних зв`язків з колишньою радянською (російською) імперією та одночасним встановленням таких самих неоколоніальних зв`язків з Євросоюзом. Саме на це спрямовані антисоціальні реформи, які мають перетворити нас на аграрно-сировинний придаток з дешевою робочою силою, яка за копійки виконуватиме примітивні роботи на застарілих для розвинених країн або просто шкідливих виробництвах. Отже, йдеться не про рівноправне партнерство, а про тривіальну зміну «старшого брата»: з росії на Євросоюз.

Антисоціальні реформи під наглядом МВФ – це інструмент прискорення такої «інтеграції» та знищення тих сфер виробництва, які можуть стати основою для спроби виходу з-під майбутньої неоколоніальної залежності від Заходу. Так завжди діяли розвинені країни, коли виводили ту чи іншу колонію з підпорядкування загниваючої метрополії для перетворення на власний аграрно-сировинний додаток. Ось, власне і все, що можна стисло сказати про місію постмайданної влади.

А тепер питання: З ЯКОЮ МІСІЄЮ ПРИЙШОВ НА МАЙДАН МІХО?

Створити антикорупційний суд – це не місія. Змінити виборче законодавство – теж не місія. Може, скасування депутатської недоторканості «тягне» на місію? Також ні.

А бажання продавати землю, яке він спочатку озвучив, а тепер з усієї сили відхрещується, це місія? Ось тут - для кого як. Для МВФ, скажімо,це частково інструмент для виконання місії, бо в аграрно-сировинному придатку земля не повинна належати народу – це фундаментальна умова. Але ми ж говоримо про Міхо, про ЙОГО місію, а не МВФ!

Справжній народний рух, даруйте за каламбур, почнеться з народу, а точніше - з тієї його активної частини, яка чітко й недвозначно сформулює бачення нової системи соціально-економічних відносин та створення нової системи життєзабезпечення, спрямованої на суверенний розвиток країни. Йдеться насамперед про комплекс дій, спрямований на вихід України з-під зовнішньої неоколоніальної залежності як росії, так і заходу. Саме за такими лідерами – Майбутнє. Бо Майбутнє неможливе без СВОБОДИ, у тому числі свободи обрати свій власний, суверенний шлях розвитку, без дозволу наших «стратегічних партнерів» зі Сходу і Заходу.

… А «майдан» Міхо «здувається».

Мені дійсно шкода його як людину, проти якої дуже підло чинять ті, кого він раніше неодноразово називав друзями і заради кого йшов на сумнівні в моральному плані вчинки. Але це чудовий урок і для нього: не можна сподіватися на реванш, виходячи лише з того, що моральність і авторитет твоїх колишніх подільників, як і їхні рейтинги, впали нижче плінтуса і «піпл схаває» тебе як новітнього Месію.

Мені так само шкода багатьох порядних людей-патріотів, які виявляли як на Майдані, так і на фронті, героїзм і відданість Україні, а нині просто дали слабинку й «сотворили собі кумира»: бо так легше, бо у такий спосіб ти переносиш власну відповідальність за прийняті рішення на іншого, хоча й більш харизматичного, але ІНШОГО. А так історія не твориться. Вона – результат цілеспрямованої дії сотень тисяч «Я», об’єднаних спільною мІсією, а не мЕсією.

Якщо ми всі це усвідомимо, то зможемо впевнено сказати, що Міхо-майдан, на жаль, «здувається», але, на щастя, ми зробили з нього правильні висновки і майбутні перемоги неодмінно будуть за нами!

Володимир Тетерук, головний редактор каналу i-ua.tv
Віктор Жердицький: єдиним вектором розвитку України має бути україноцентризм
Коментарі 17 лис, 2017

Віктор Жердицький: єдиним вектором розвитку

Він передбачає захист та просування національних інтересів. Умовно кажучи, Україна буде дружити з...


Усунення нинішнього режиму як основна передумова для нового суспільного договору
Коментарі 19 кві, 2017

Усунення нинішнього режиму як основна передумова

У відгуках на мою попередню публікацію (Про передумови нового суспільного договору...


РЕВОЛЮЦІЯ – ЦЕ НАСАМПЕРЕД ЗМІНА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН. СТАРТ НА РЕВОЛЮЦІЮ!
Коментарі 27 січ, 2017

РЕВОЛЮЦІЯ – ЦЕ НАСАМПЕРЕД ЗМІНА СУСПІЛЬНИХ

Або деякі пропозиції щодо підготовки та координації заходів (19 лютого 2017 року) з відзначення...


Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019