20 лис, 2017 0 Коментарів

Тиха революція. Компанія Intel відмовиться від BIOS до 2020 року

Тиха революція. Компанія Intel відмовиться від BIOS до 2020 року

Intel відмовляється від BIOS

Представники Intel на конференції UEFI Plugfest 2017 Тайбеї заявили про повну відмову від BIOS в 2020 році.

Всі комп'ютери і сервери повністю переведуть на UEFI Class 3, в якому не буде зворотної сумісності з застарілим режимом завантаження, запевняє видання Heise.

Провідний розробник Intel Брайан Річардсон, виступаючи перед аудиторією, заявив про те, що до 2020 року всі нові пристрої будуть випускатися з інтерфейсом UEFI Class 3 або вище. Він закликав виробників комп'ютерів, ноутбуків, серверів і вбудованих систем по всьому світу наслідувати приклад Intel.

Перевагою відмови від традиційного BIOS Брайан Річардсон назвав підвищення безпеки за допомогою безпечного завантаження Secure Boot, а також той факт, що виробникам ПК доведеться витрачати менше зусиль для тестування і перевірки програмного забезпечення.

У той же час, у користувачів більше не буде можливості завантажувати на сучасних ПК 16-бітові операційні системи, які все ще використовуються деякими утилітами для діагностики жорстких дисків. Також це вплине на роботу зі старими відеокартами. Крім того, припиниться підтримка 32-розрядної Windows 7.

BIOS - це базова система введення-виведення. Це спеціальне програмне забезпечення, яке зберігається на пристрої та відповідає за посередництво між обладнанням і операційною системою.

Раніше НВ повідомляло, що компанії AMD і Intel об.
ASUS презентувала преміальний ультрабук ZenBook Pro
Події 30 травня, 2017

ASUS презентувала преміальний ультрабук ZenBook

На виставку Computex 2017 Тайбеї компанія ASUS привезла кілька новинок, серед яких виявився...


Dell очолила рейтинг найбільших брендових виробників ноутбуків
Події 22 травня, 2017

Dell очолила рейтинг найбільших брендових

У квітні 2017 року компанія Dell перевершила HP Inc. і Lenovo за обсягом поставок ноутбуків і стала...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018