21 лис, 2017 0 Коментарів

Бурхливо, емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі колективу Національної оперети України у Франківську

Бурхливо, емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі творчої трупи Національної оперети України на чолі з генеральним директором - художнім керівником, н.а. України Богданом Струтинським у Івано-Франківську! Чотири вечори не стихали оплески та шалені емоції містян.

16 листопада у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка відбулася зустріч з представниками ЗМІ.

Спікерами були : керманич Київського національного академічного театру оперети, голова НСТДУ, н.а. України Богдан Струтинський, головний хормейстер театру оперети, з.д.м. України Ігор Ярошенко, головний балетмейстер театру оперети, з.а. України Вадим Прокопенко, солісти Національної оперети України : н.а. України Микола Бутковський, Тетяна Дідух і Дмитро Шарабурін.

“До Івано-Франківська прибуло 150 осіб. Приїхали чотири вантажівки складних декорацій, оскільки ми вирішили везти повні версії вистав. Ми представимо глядачеві повномасштабні постановки Національної оперети України. Чекаємо Вас на виставах Національної оперети України в Івано-Франківську для того, аби ви змогли побачити такий сильний і ніжний жанр як оперета" - розповів Богдан Струтинський.

У рамках гастрольного турне франківцям презентували насичену різножанрову програму.

Увечері глядачі побачили захоплюючу історію про винахідливого юнака, який влаштував особисте щастя своїх господарів-панів та своє власне - мюзикл «Труффальдіно із Бергамо» за мотивами п`єси К. Гольдоні «Слуга двох панів» на музику О. Колкера. Постановка отримала «Київську пектораль» у номінації "Краща музична вистава 2014 року". На виставу завітали : перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та багаточисельна аудиторія поціновувачів творів театрального мистецтва.

Наступного вечора на сцені франківського театру представили галасливе й колоритне дійство, в якому поєднується майстерна акторська гра, розкішний спів, неймовірні костюми та декорації - оперету на 2 дії «Сорочинський ярмарок» О. Рябова, яка у 2010 році отримала престижну театральну премію «Київська Пектораль» як «Краща музична вистава року». Вистава просто зачарувала публіку динамічною постановкою, а глядачі за лічені секунди поринули у тогочасний колорит та з особливою емоційністю слідкували за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.

18 листопада відбулася загадкова, сповнена імпресіонізму, фантазійна оперета «Графиня Маріца» Імре Кальмана - одна з кращих оперет неовіденського періоду історії жанру. Минулого року вистава виборола аж дві найвищі українські театральні нагороди «Київська пектораль» : «Краща музична вистава 2016 року», «Краща чоловіча роль другого плану».

Завершальним акордом став грандіозний концерт "Bravo, l'operette!".

У виконанні солістів, артистів хору та оркестру Національної оперети України звучали арії з відомих оперет, опер і мюзиклів, українські пісні та шлягери популярної музики. Артисти балету представили глядачам феєричні хореографічні номери.

Як розповідають артисти театру, із Прикарпаття вони привезли безліч неймовірних емоцій, адже захоплення глядачів відчувалося вже з перших хвилин виходу на сцену, артисти знову і знову зривали шквал аплодисментів.

Ми дякуємо франківській публіці за той вир емоцій та театральний азарт, який колектив Національної оперети України відчув на Прикарпатті. Далі буде...

Юлія ШОЛУДЧЕНКО
Едуард ОВЧАРЕНКО
Фото Анатолія ФЕДОРЦІВА

Бурхливо,  емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі колективу  Національної оперети України у Франківську
Бурхливо,  емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі колективу  Національної оперети України у Франківську
Бурхливо,  емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі колективу  Національної оперети України у Франківську
Дві опери в одній виставі
Культура 19 жов, 2017

Дві опери в одній виставі

Щойно у Київському академічному театрі оперети відкрили новий театральний сезон, а вже відбувалася...


Фігаро ХХІ століття
Культура 27 кві, 2017

Фігаро ХХІ століття

У Київському національному академічному театрі оперети народний артист України Богдан Струтинський...


Від спорту до мистецтва
Культура 13 лют, 2017

Від спорту до мистецтва

На запрошення Французького інституту в Україні цей митець неодноразово відвідував Україну: спочатку...


КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону
Коментарі 0 Комментариев

КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону

У захоплені бази добровольців зацікавлені російські олігархи та колишній міністр юстиції Роман Зварич. В полоні опинилися бійці підрозділу, серед них – громадяни США і Великої Британії. Вони вміють користуватися «Джавелінами» і планували передати...

23 бер, 2018
Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою

З точки зору Європи, в України є чітка функція, і Захід нам її постійно нав'язує. Тому, якщо ми не здатні самостійно приймати рішення, нам доводиться погоджувати на те, що нам диктують, інколи виконуючи ці вимоги за гроші....

22 бер, 2018
Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці

Тільки ми самі зможемо зробити нашу країну процвітаючою та успішною. Все почнеться з того моменту, коли ми, у першу чергу, захищатимемо не малий і середній бізнес, а інтереси «Мотор Січі», «Азовсталі» і Харківського тракторного заводу. Нам треба...

22 бер, 2018

Останні