12 гру, 2017 0 Коментарів 68 Преглядів

Велике розширення ARK: Aberration вийде сьогодні

Студія Wildcard оголосила про вихід другого великого розширення для «пісочниці» ARK: Survival Evolved під назвою Aberration. Вже через кілька годин доповнення стане доступним в Steam.

Про це повідомляє Євген Миркін у виданні 3dnews.

Велике розширення ARK: Aberration вийде сьогодніНовий світ поміщає гравців в покинутий несправний Ковчег (Ark) під назвою Aberration, що дрейфує в космосі - у нього відсутня внутрішня атмосфера, через що поверхня випалена сонцем і радіоактивна. Але завдяки цьому в системі сформувалася величезна підземна мережа, яка охоплює різні біоми, де живуть фантастичні істоти.

Великий вибір нових предметів надає гравцям різні варіанти для переміщення - в цьому тепер допоможуть зіплайни, костюми для планування і альпіністське спорядження. Нові істоти, такі як скласти дрейки (Rock Drakes) і василіски, оселилися в руїнах пошкодженого Ковчега.
Велике розширення ARK: Aberration вийде сьогодні
Катаклізми цього Ковчега - землетрусу, променева хвороба і небезпечна флора - несуть в собі небезпеку для гравців, але крім них існує й інша загроза, Безіменні (Nameless). Це мутував гуманоїди, які ненавидять світло. Але найбільша загроза виходить від Женців (Reapers), величезних інопланетних чудовиськ, які можуть заражати ворогів, щоб виробляти потомство, а їх страхітливий господар ховається в найглибших надрах Aberrati

Велике розширення ARK: Aberration вийде сьогодніЗа словами розробників, ARK: Aberration пропонує зовсім інші враження, ніж оригінальна гра. «З тих пір як ми вперше задумали ARK, то знали, що його всесвіт - щось більше, ніж просто життя з динозаврами і іншими вимерлими істотами. У певному сенсі ARK - це гра про те, що значить бути тим, хто вижив як індивід і як раса. А також про те, наскільки далеко може зайти людство, щоб забезпечити своє майбутнє в космосі. Ці науково-фантастичні елементи, які ви, ймовірно, помітили, якщо просунулися вглиб ARK: Survival Evolved, виходять на передній план в Aberration », - розповів провідний дизайнер студії Wildcard Джеремі Штігліц (Jeremy Stieglitz) в блозі Xbox Wire.
Велике розширення ARK: Aberration вийде сьогодні
ARK: Survival Evolved вийшла на ПК, Xbox One і PlayStation 4 в кінці серпня 2017 року. До цього гра два роки перебувала в ранньому доступі Steam і Xbox Game Preview.


Комп'ютери українців зазнали атаки рекламного ботнету
Хай-тек 21 лип, 2017

Комп'ютери українців зазнали атаки рекламного

Спеціалісти компанії ESET повідомили про нову небезпеку для користувачів персональних комп'ютерів....


NASA випробувало новий скафандр для робіт у відкритому космосі
Хай-тек 20 лип, 2017

NASA випробувало новий скафандр для робіт у

Космічне агентство NASA протестувало нову версію скафандра Advanced Crew Escape Suit для підтримки...


5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому році
Хай-тек 13 лют, 2017

5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому

Навряд чи ви будете сумувати за 2016 роком. Занадто важким він був і занадто багато поганих новин...Додати коментарій

оновити, якщо не видно коду

Зібрання ініціативної групи з питань підготовки Віче Українського Народу

18.01.2018 року відбулося зібрання ініціативної групи з питань підготовки Віче Українського Народу....

18 січ, 2018 516
Какие налоги хочет украинский предприниматель или Не все то хорошо, что просто.
Аналітика 0 Комментариев

Какие налоги хочет украинский предприниматель или Не все то хорошо, что просто.

Согласно проведенного опроса и высказанных мнений участников нашей Группы «Рух бізнесу України» в Facebook, которые являются непосредственными представителями бизнес среды, мы видим, что идея «налог с оборота» витает в умах многих коллег в нашей...

18 січ, 2018 16
Микола Голомша про справу компанії пов'язаної з Гонтаревою: має бути чітке розслідування
Аналітика 0 Комментариев

Микола Голомша про справу компанії пов'язаної з Гонтаревою: має бути чітке розслідування

Якщо у полі зору правоохоронців з'являється структура, причетна до відмивання коштів, необхідно зайнятися її перевіркою. По-перше, потрібно було дослідити рух фінансів, оскільки відсотки і дивіденди можуть бути легалізацією брудних грошей. Саме...

17 січ, 2018 29