01 лют, 2017 0 Коментарів

П.Порошенко запросив Президента Румунії відвідати Україну, щоб продовжити плідний діалог

П.Порошенко запросив Президента Румунії відвідати Україну, щоб продовжити плідний діалог

Президент України Петро Порошенко очікує на продовження плідного діалогу з Президентом Румунії та запросив Клауса Йоханніса відвідати Україну з візитом у 2017 році з метою проведення засідання Українсько-Румунської Спільної Президентської Комісії. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

Як повідомили у прес-службі, П.Порошенко направив вітання Президенту Румунії Клаусу Йоханнісу з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.

“Ми високо цінуємо дружбу і міцне партнерство з Румунією та важливу підтримку і допомогу Вашої країни у захисті територіальної цілісності і суверенітету нашої країни та боротьбі проти зовнішньої агресії”, — йдеться у привітанні Глави Української держави.

П.Порошенко зауважив, що очікує на продовження плідного діалогу з Президентом Румунії та запросив Клауса Йоханніса відвідати Україну з візитом у 2017 році з метою проведення засідання Українсько-Румунської Спільної Президентської Комісії.

Президент наголосив, що Україну та Румунію віддавна поєднує спільна мета — бути членами єдиної, процвітаючої та демократичної спільноти європейських країн.

“Ми вдячні румунській стороні за сприяння у процесі європейської та євроатлантичної інтеграції нашої країни. В історію українсько-румунських відносин назавжди вписаний той яскравий факт, що Румунія першою з європейських держав ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом”, — зазначив Президент.

Глава держави наголосив, що сьогодні наші країни демонструють обопільну зацікавленість у досягненні нових позитивних результатів у співпраці за різними напрямами та висловив сподівання, що добросусідські та конструктивні відносини у дусі взаєморозуміння, взаємної поваги та довіри на благо народів двох країн успішно розвиватимуться і надалі.

Раніше Президент України Петро Порошенко закликав Румунію розпочати діалог щодо запровадження спільного контролю на українсько-румунському кордоні.

Джерело: УНН
Президент: Україна і Японія переживають етап найактивнішого діалогу за усю історію відносин
Події 26 січ, 2017

Президент: Україна і Японія переживають етап

Президент України Петро Порошенко зазначив, що Україна та Японія наразі переживають етап...


П.Порошенко запросив естонський бізнес взяти участь у приватизації в Україні
Події 23 січ, 2017

П.Порошенко запросив естонський бізнес взяти

Президент України Петро Порошенко провів переговори з прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом, під...


П.Порошенко запросив голову Китаю до Києва
Події 04 січ, 2017

П.Порошенко запросив голову Китаю до Києва

Президент України Петро Порошенко запросив лідера Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіна до...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019