29 січ, 2018 0 Коментарів

В ООН закликали підключити інтернет другій половині людства

В ООН закликали підключити інтернет другій половині людства

В останні дні увага всього світу прикута до подій Всесвітнього економічного форуму в Давосі, в рамках якого оголошено безліч важливих рішень. Наприклад, знаючи, що до кінця 2019 року до інтернету буде підключено лише 50% населення світу, Комісія ООН з широкосмугового доступу (ШСД) постановила підключити залишилися 3,8 млрд чоловік.

Комісія розробила план на період до 2025 року на підтримку ініціативи «З'єднаємо іншу половину» населення світу. Ось його основні сім цілей:

1. До 2025 року всі країни повинні мати забезпечені фінансуванням національний план або національну політику в області широкосмугового зв'язку, або включити широкосмуговий зв'язок в свої визначення універсального доступу та обслуговування.

2. До 2025 року послуги широкосмугового зв'язку початкового рівня слід зробити прийнятними в ціновому відношенні в країнах, що розвиваються, вартість таких послуг не повинна перевищувати 2% середньомісячного валового національного доходу на душу населення.

3. До 2025 року рівень проникнення користувачів широкосмугового зв'язку / інтернету повинен скласти 75% в світовому масштабі, 65% - в країнах, що розвиваються і 35% - в найменш розвинених країнах.

4. До 2025 року 60% молоді і дорослих повинні мати, щонайменше, мінімальний рівень володіння стійкими цифровими навичками.

5. До 2025 року 40% населення світу повинні користуватися цифровими фінансовими послугами.

6. До 2025 року слід скоротити на 50% кількість не мають з'єднання мікро-, малих і середніх підприємств в кожному секторі.

7. До 2025 року слід забезпечити гендерну рівність по всіх цільових показників.

Згідно з даними дослідження компанії Factum Group Ukraine, в Україні за підсумками 2017 року проникнення регулярних інтернет-користувачів старше 15 років склало 64,04%, а частка жінок у загальній кількості інтернет-користувачів становить 51%. У містах з населенням більше 100 тисяч чоловік регулярними користувачами інтернету є 73%, менше 100 тисяч - 59%, в селах - 52% жителів.

А значить, для нас план цілком здійснимо.

За матеріалами iksmedia.ru

Фото - tengrinews.kz
Круглий стіл “ Інтернет для всіх: вузькі місця регулювання широкосмугового доступу ”
ІТ-Україна 15 чер, 2017

Круглий стіл “ Інтернет для всіх: вузькі місця

15 червня 2017 року відбувся Круглий стіл “ Інтернет для всіх: вузькі місця регулювання...


Уряд вніс зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України та Плану використання радіочастотного ресурсу України
ІТ-Україна 31 травня, 2017

Уряд вніс зміни до Національної таблиці розподілу

Слід зазначити, що прийняття цієї постанови створює засади для виникнення конкурентних умов на...


НКРЗІ проведено аналіз звітів операторів про якість послуг фіксованого, рухомого (мобільного) зв`язку та доступу до Інтернету за 2016 рік
ІТ-Україна 24 бер, 2017

НКРЗІ проведено аналіз звітів операторів про

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у...


Юрій Буздуган: суспільний договір можуть підписувати тільки соціалізовані громадяни
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: суспільний договір можуть підписувати тільки соціалізовані громадяни

Народовладдя здатне захистити права людини тільки тоді, коли вона є соціалізованою. Але в Україні суспільство не соціалізоване взагалі і це – основне гальмо демократії в нашій державі....

10 сер, 2018
Новий Суспільний Договір: чи потрібен він Україні (частина 3)
Коментарі / Події 0 Комментариев

Новий Суспільний Договір: чи потрібен він Україні (частина 3)

Критика Суспільного договору...

06 сер, 2018
У Дніпрі молилися за загиблих десантників під Шахтарськом
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі молилися за загиблих десантників під Шахтарськом

Пам’ять Герої вшанували хвилиною мовчання. Священики відслужили панахиду, назвавши кожного хлопця по імені. Після завершення заходу, рідні полеглих і побратими поклали квіти до стендів з фотографіями загиблих бійців....

01 сер, 2018

Останні