14 лют, 2018 0 Коментарів

До суду направлено кримінальне провадження стосовно колишніх працівників правоохоронних органів

На колишніх працівників правоохоронних органів, які створили та очолили злочинну організацію з метою шахрайського заволодіння грошовими коштами, було направлено кримінальне провадження до суду.

Про це повідомив прес-центр Генеральної прокуратури України.

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно 8 учасників злочинної організації за ч. 1 ст. 255 (cтворення злочинної організації), ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та іншими статтями КК України.

З цією метою учасники злочинної організації підшуковували осіб, зацікавлених у придбанні продукції з металу, та переконували їх у намірах і можливості поставити на їх адресу товар за умови здійснення передоплати. Після отримання на рахунки підконтрольних підприємств обумовлених грошових коштів учасники угруповання заволодівали ними та розпоряджалися на свій розсуд.

Загалом унаслідок таких протиправних дій злочинної організації завдано збитків 70 юридичним та фізичним особам-підприємцям на загальну суму 16 млн грн. Потерпілими є представники різних регіонів держави – м. Києва, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Київської та інших областей.

З метою забезпечення відшкодування спричинених збитків накладено арешт на грошові кошти та майно учасників злочинної організації на загальну суму 12 млн грн.
О.Клименка викликали у військову прокуратуру повісткою в
Події 10 бер, 2017

О.Клименка викликали у військову прокуратуру

Повістку про виклик екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка у Головну військову...


Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ
Події 06 бер, 2017

Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України викликала Олександра Клименка для...


Злочинця судитимуть за привласнення майна Мінагрополітики
Події 14 лют, 2017

Злочинця судитимуть за привласнення майна

Прокуратура затвердила обвинувачення організатору схеми шахрайського привласнення майна...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018