14 лют, 2018 0 Коментарів

До суду направлено кримінальне провадження стосовно колишніх працівників правоохоронних органів

На колишніх працівників правоохоронних органів, які створили та очолили злочинну організацію з метою шахрайського заволодіння грошовими коштами, було направлено кримінальне провадження до суду.

Про це повідомив прес-центр Генеральної прокуратури України.

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно 8 учасників злочинної організації за ч. 1 ст. 255 (cтворення злочинної організації), ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та іншими статтями КК України.

З цією метою учасники злочинної організації підшуковували осіб, зацікавлених у придбанні продукції з металу, та переконували їх у намірах і можливості поставити на їх адресу товар за умови здійснення передоплати. Після отримання на рахунки підконтрольних підприємств обумовлених грошових коштів учасники угруповання заволодівали ними та розпоряджалися на свій розсуд.

Загалом унаслідок таких протиправних дій злочинної організації завдано збитків 70 юридичним та фізичним особам-підприємцям на загальну суму 16 млн грн. Потерпілими є представники різних регіонів держави – м. Києва, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Київської та інших областей.

З метою забезпечення відшкодування спричинених збитків накладено арешт на грошові кошти та майно учасників злочинної організації на загальну суму 12 млн грн.
О.Клименка викликали у військову прокуратуру повісткою в
Події 10 бер, 2017

О.Клименка викликали у військову прокуратуру

Повістку про виклик екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка у Головну військову...


Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ
Події 06 бер, 2017

Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України викликала Олександра Клименка для...


Злочинця судитимуть за привласнення майна Мінагрополітики
Події 14 лют, 2017

Злочинця судитимуть за привласнення майна

Прокуратура затвердила обвинувачення організатору схеми шахрайського привласнення майна...


В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018
Україна 2018. Підсумки року, що минає
Коментарі 0 Комментариев

Україна 2018. Підсумки року, що минає

До завершення 2018 року залишилися лічені дні. З чим під Україна у майбутнє? Які здобутки і невдачі вона має станом на минаючий 2018 рік? До чого треба прагнути нашій державі, щоб досягти успіху? Про це i-ua.tv поцікавився у експертів та...

29 гру, 2018
Захист бійця АТО Каганського домагається його звільнення у апеляційному суді Дніпропетровщини
Коментарі 0 Комментариев

Захист бійця АТО Каганського домагається його звільнення у апеляційному суді Дніпропетровщини

Він знаходиться в неволі вже майже три роки. За цей час чоловік встиг зібрати цілу низку тяжких недугів. Серед них цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба ІІ ступеню, астенічний синдром і т.д. Це все записано у медичній довідці...

20 гру, 2018