14 лют, 2018 0 Коментарів

До суду направлено кримінальне провадження стосовно колишніх працівників правоохоронних органів

На колишніх працівників правоохоронних органів, які створили та очолили злочинну організацію з метою шахрайського заволодіння грошовими коштами, було направлено кримінальне провадження до суду.

Про це повідомив прес-центр Генеральної прокуратури України.

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт стосовно 8 учасників злочинної організації за ч. 1 ст. 255 (cтворення злочинної організації), ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та іншими статтями КК України.

З цією метою учасники злочинної організації підшуковували осіб, зацікавлених у придбанні продукції з металу, та переконували їх у намірах і можливості поставити на їх адресу товар за умови здійснення передоплати. Після отримання на рахунки підконтрольних підприємств обумовлених грошових коштів учасники угруповання заволодівали ними та розпоряджалися на свій розсуд.

Загалом унаслідок таких протиправних дій злочинної організації завдано збитків 70 юридичним та фізичним особам-підприємцям на загальну суму 16 млн грн. Потерпілими є представники різних регіонів держави – м. Києва, Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Полтавської, Київської та інших областей.

З метою забезпечення відшкодування спричинених збитків накладено арешт на грошові кошти та майно учасників злочинної організації на загальну суму 12 млн грн.
О.Клименка викликали у військову прокуратуру повісткою в
Події 10 бер, 2017

О.Клименка викликали у військову прокуратуру

Повістку про виклик екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка у Головну військову...


Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ
Події 06 бер, 2017

Екс-міністра О.Клименка викликали до ГПУ

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України викликала Олександра Клименка для...


Злочинця судитимуть за привласнення майна Мінагрополітики
Події 14 лют, 2017

Злочинця судитимуть за привласнення майна

Прокуратура затвердила обвинувачення організатору схеми шахрайського привласнення майна...


Ерфан Кудусов: нам потрібна кримськотатарська національна територіальна автономія
Коментарі 0 Комментариев

Ерфан Кудусов: нам потрібна кримськотатарська національна територіальна автономія

Зараз кримські татари переживають не найлегші часи. Тому, Україна має показати, що вона про них дбає і пам'ятає. Вона їм має дати надію. А це – найважливіше, що зараз потрібно кримськотатарському народові....

18 травня, 2018
Юрій Буздуган: щоб провести індустріалізацію, потрібно виграти війну з Росією
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: щоб провести індустріалізацію, потрібно виграти війну з Росією

Треба перемогти Росію, стягнути з неї контрибуцію і побудувати за отримані гроші нові підприємства. І знаєте, у нас є всі шанси виграти цю війну. Бо Україна сьогодні– частина коаліції всіх демократичних сил світу проти останньої Імперії Зла....

18 травня, 2018
Сергій Дацюк:індустріалізація не означає збагачення
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк:індустріалізація не означає збагачення

Навпаки, країни, що здатні виробляти інтелектуальну продукцію є більш заможними. Мова йде, наприклад, про комп’ютерні програми та створення творчих проектів. Отже, з якого б боку ми не дивились, індустріалізація не можна назвати розвитковим трендом....

18 травня, 2018