05 бер, 2018 0 Коментарів

Весна з Олегом Скрипкою

Справжнє весняне свято відбулося на головній сцені Національної оперети України – глядачам представили нове шоу театру оперети та Олега Скрипки «ЗАЧАРОВАНІ ВЕСНОЮ. Оперета запрошує!».

«Для мене цей проект революційний, експериментальний. Я завжди таємно мріяв потрапити в оперету як актор. Вважаю, що це найдемократичніший з усіх театрів, а жанр оперети – найдемократичніший вид мистецтва, що існує ще з ХІХ століття. В опереті можна все – стояти на голові, говорити, філософствувати, бешкетувати, тобто все те, що я люблю робити на сцені. Проте не вірив, що цю мрію можна буде втілити в життя.

Мені іноді тісно в рамках рок-музики, великих фестивалів. Тому дуже вдячний очільнику Національної оперети України Богдану Струтинському за пропозицію попрацювати разом. Я потрапив не просто у професійний колектив, команду, що злагоджено працює. Відчуваю себе тут як у родині. Вели подяка вам друзі за тісну співпрацю, адже один у полі не воїн. Свого часу я працював у великому професійному колективі – Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Там зрозумів чим відрізняється робота у поп-індустрії, де кожен сам по собі і в колективі, де можна опертися на колег, довіритися професіоналам. Здобутий тоді досвід став мені в нагоді і зараз. Це була наша спільна праця. Коли в мене виникали якісь думки я їх озвучував, і якщо були технічні можливості, то ці думки втілювалися в життя.

Коли плідно працюю в колективі, то отримую велике задоволення. Сподівають, що таке задоволення отримають і глядачі. Впевнений, що ми розтопимо сніги, адже для цього існує мистецтво, існують пісні і наші гарячі серця.

У нас є елементи вистави. Разом зі мною на сцені – солістка-вокалістка театру Ася Середа-Голдун. А наш з нею дует – це вже немов маленька вистава.

Професія впливає на світогляд людини. Двадцять років тому здобув прекрасний досвід. Тоді я працював танцюристом в одному з відомих французьких колективів. Був у шоці, адже зрозумів, що танцюристи дивляться на свій не так як інші люди. І зараз у цьому плані було не просто, адже потрібно було переформатувати свій мозок. Під час концерту є момент, де я танцюю канкан. Впоратися з завданням допомогли партнери по сцені.

Цей концерт – перший вихід на професійну сцену мого сина – Устима. Дві пісні він виконує сам, а одну разом зі мною. Номер створений у стилі французької музичної вистави. Тут теж дуже допоміг балет театру.

Проведена величезна робота. Не хочеться лишати все, що зроблено. І якщо складуться зірки, то я думаю, що ми продовжимо цей проект», – зізнався Олег Скрипка.

Про особливості підготовки концерту розповіли режисер-постановник Вадим Прокопенко і диригент-постановник Сергій Дідок, а планами Національної оперети на 2018 рік поділився очільник театру Богдан Струтинський. Зокрема, передбачається велика реконструкція основної сцени, створення нових експериментальних сцен, виступи у МЦКМ (Жовтневому палаці) і Національній музичні академії України, гастролі Україною і Європою, а колеги з Литви підготують нову цікаву прем’єру.

У новій шоу-програмі задіяли 50 музикантів оркестру театру, 30 танцівників балету, а також 10 хорових виконавців.

Під час концерту прозвучало багато знаних пісень на музику і слова Олега Скрипки: «Доля», «Чіо Чіо Сан», «Танці», «Весна». Глядачі відкрили співака як самобутнього виконавця світових хітів – «Цілуй мене міцно» (муз. К. Веласкес), «Лихоманка» (муз. Д. Девенпорта, сл. Е. Кулі та О. Блекуелла), «Ти мене не покинь» (муз. і сл. Ж. Бреля), «Padam, padam…» (муз. Н. Гланценберга, сл. Конте) та інші. Багатьом глядачам запам’ятався образ музи митця, який створила заслужена артистка України Ася Середа-Гогдун. А пісня «Країна мрій», яку виконали разом пані Леся та пан Олег, отримала бурхливі оплески зали. Вдалим цей вечір став і для юного співака Устима Скрипки (пісні – «Віруючий», «Я хочу», «Сонце моє» – останню Устим виконав у дуеті зі своїм батьком). А завершився концерт ще одним творчим експериментом. Олег Скрипка виступив у ролі опереткового співака і разом з балетом театру виконав куплети Боні з оперети І. Кальмана «Сільва».

Едуард ОВЧАРЕНКО
Фото надані театром

Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Весна з Олегом Скрипкою
Декамерон в учительській
Культура 15 січ, 2018

Декамерон в учительській

Унікальну нагоду побувати на сцені театру, та ще й під час вистави, дарує глядачам Національна...


Бурхливо,  емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі колективу  Національної оперети України у Франківську
Культура 21 лис, 2017

Бурхливо, емоційно та з повним аншлагом

Бурхливо, емоційно та з повним аншлагом завершилися гастролі творчої трупи Національної оперети...


Арсен КУРБАНОВ: «Несу глядачам позитив»
Культура 26 кві, 2017

Арсен КУРБАНОВ: «Несу глядачам позитив»

Соліст-вокаліст Київського національного академічного театру оперети, заслужений артист України...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018