06 бер, 2018 0 Коментарів

Міноборони зекономило менше піввідсотка на закупівлі зимових штанів за 133 мільйони

Міноборони зекономило менше піввідсотка на закупівлі зимових штанів за 133 мільйони

Міністерство оборони України з 7 лютого по 2 березня за результатами тендерів уклало 14 угод про поставку штанів на загальну суму 133,28 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовили 150 тис вітровологозахисних зимових штанів першого виду 2018 року виготовлення за ТУ 14.1-135-00034022-2016 по 880-896 грн. Їх мають поставити до липня у військові частини по всій Україні.

У червні-липні 2017 року армія закуповувала їх на 4% дешевше – по 858-861 грн.

Сума угод Міноборони на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 133,82 млн грн.

ТОВ «Виробнича організація «Харків» Віти Фелонюк і Валентини Якименко поставить 35 тис штанів на 31,11 млн грн. Компанія є правонаступником «Виробниче об’єднання «Харків», де правління очолював Марк Винарський. Його родич Олександр Винарський володіє ТОВ «ТК-Синтез» разом з Олександром Соколовським – віце-президентом Конфедерації роботодавців України, президентом Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості «Укрлегпром».

У 2015 р. суд відмовив у позові військового прокурора до «ВО «Харків» про стягнення 1,22 млн грн. за поставку неякісного товару в/ч 3078 – теж через необґрунтованість. Військові відібрали на аналіз зразки одягу виробництва «Олтексу», хоча за угодою «ВО «Харків» поставляло власну продукцію з відповідним маркуванням.

ТОВ «МІК»
Олега Мітрохіна із Запоріжжя за 25 тис штанів отримає 22,23 млн грн.

Мітрохін також керує підприємством «Інтекстиль» Запорізької обласної громадської організації інвалідів «Добродія», яка зареєстрована за однією адресою з «МіК» по вул. Північне шосе, 69-А.

У 2014 році Міноборони замовило фірмі костюмів на 4,8 млн грн. Слідство встановило, що їх шило «Українське товариство організації глухих» і Недарижащанська виправна колонія по 70-130 грн. Виходячи з цього, загальна вартість однієї форми становила близько 190-255 грн., але «МіК» поставляв її армії по 462-594 грн.

Ще 17,81 млн грн. за поставку 20 тис штанів. дадуть ТОВ «Торнадо» Олександра Васильченка і Валерія Коника зі статутним капіталом 375 грн. Ці люди також володіють ТОВ «Торнадо Зіз» разом з Олексієм Васильченком, Катериною Коник, Олександром Іщенком і Наталею Ліпінською.

Київському ТОВ «Олтекс» Ганни Огаренко замовили 20 тис штанів на 17,79 млн грн.

ТОВ «Формстиль» продало армії 15 тис штанів за 13,34 млн грн. Фірму з Носівки на Чернігівщині записано на киянку Ганну Туманову, колишню партнерку по ТОВ «Комунар-сервіс» (припиняється) Ольги Сергєєвої – екс-очільниці фракції Партії регіонів у Солом’янській райраді Києва. Сергєєвій також належить ПрАТ «Астра Люкс», яке постачає одяг силовикам.

Директором «Формстилю» є Олександр Лупан – власник ТОВ «Спецформ». У 2015 році він ішов у Носівську райраду Чернігівської обл. від Аграрної партії України.

Крім того, 13,32 млн грн. за 15 тис штанів заплатять ТОВ «АнВа» Петра Федоровича Курганського з Чигирина на Черкащині, яким керує Станіслав Петрович Курганський.

За даними ЗМІ, Курганський-старший був депутатом Чигиринської міськради від Партії регіонів.

Житомирське ТОВ «Мілітекс» зі статутним капіталом 2 тис грн. співвласниці ТОВ «Тусмо» Лариси Смолинець поставить 10 тис штанів на 8,88 млн грн.

Дніпровському ТОВ «Торговий дім «Авітекс» Юлії Яцюти на чолі з Олександром Яцютою за 10 тис найдешевших штанів заплатять 8,80 млн грн.

У торгах за деякими лотами брали учать згадані «Астра Люкс» і «Тусмо», а також ПОГ «Моноліт-Бізнес», ТОВ «Абіт-Текс», ТОВ «Монітор» і ТОВ «Імпреса Текстиль».
«Азовмаш» і «приватівці» підняли ціни литва для залізниці на 15%
Події 19 лют, 2018

«Азовмаш» і «приватівці» підняли ціни литва для

Філія «Панютинський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 15-16 січня за результатами...


Міноборони зекономило більше 74 млн грн на закупівлях у
Події 20 чер, 2017

Міноборони зекономило більше 74 млн грн на

За результатами тендерної закупівлі Міністерство оборони України уклало чотири угоди з ТОВ...


Міноборони зекономило більше 70 млн грн на закупівлях у “Газтрейд”
Події 06 чер, 2017

Міноборони зекономило більше 70 млн грн на

За результатами тендерної закупівлі Міністерство оборони України уклало чотири угоди з ТОВ...


Святослав Стеценко: у Росії немає довіри до кримчан
Коментарі 0 Комментариев

Святослав Стеценко: у Росії немає довіри до кримчан

Одна справа, коли людина переходить на бік ворога через ідеологічні міркування і зовсім інша, коли ключовим є матеріальний аспект. Ні для кого не є секрет, що більшість кримчан підтримали Московію, бо вони сподівалися отримати від неї побільше...

21 чер, 2018
Ерфан Кудусов: Росія сьогодні запроваджує геноцид у Криму
Коментарі 0 Комментариев

Ерфан Кудусов: Росія сьогодні запроваджує геноцид у Криму

Населення, яке жило в Криму до окупації, апріорі вважається нелояльним. Тому, росіяни поставили задачу спочатку максимально витиснути кримських татар, а потім взятися за інших громадян, не залежно від їх національності. Тим більше, це допоможе Росії...

21 чер, 2018
Юрій Смелянський: Росія намагається виселити з Криму «зайвих» людей
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Смелянський: Росія намагається виселити з Криму «зайвих» людей

З точки зору окупанта, всі люди – громадяниУкраїни, які проживали в Криму на початку окупації є потенційно нелояльними. При чому, зовсім не важливо, чи вони займають тверду проукраїнську позицію, чи вони у 2014 році кричали «Путін пріді», чи...

20 чер, 2018