07 лют, 2017 0 Коментарів

Відбулося вечірнє засідання шостої сесії Верховної Ради України

Відбулося вечірнє засідання шостої сесії Верховної Ради України

Сьогодні на вечірньому засіданні парламентарії розглянули питання інформатизації.

За результатами голосування на доопрацювання направлено проект Закону «Про електронні довірчі послуги» №4685 після розгляду у другому читанні (За: 244 голоси).

Поіменне голосування цього Закону - у другому читанні та в цілому набрало лише 187 голосів.

Прийнято Закон «Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Законодавчий акт має за мету врегулювати відносини, пов’язані з встановленням єдиних правових засад доступу та використання інфраструктури з метою розвитку телекомунікаційних мереж для задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг та розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Закон визначає правові, економічні та організаційні засади забезпечення доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі для розташування технічних засобів телекомунікацій з метою забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Законодавчий акт прийнято незважаючи на наявність зауважень Головного юридичного управління та висновку Головного науково-експертного управління ВРУ щодо необхідності доопрацювання.

Поіменне голосування про включення до порядку денного та розгляд проектів законів про електронні комунікації набрало лише 191 голос .

Розгляд цих законопроектів відкладено (№3549-1 , №3549-1/П1 ; №3549-3 ; №3549-4 ).

Нагадаємо, що законопроекти не мають підтримки громадськості, суб’єктів ринку, ГНЕУ ВРУ через норми та положення, які суперечать Конституції України, не відповідають законодавству України та рекомендаціям ЄС, обмежують конституційні права громадян, суперечать єдиній державній політиці та створюють умови для узурпації влади в сфері інформатизації та зв’язку (електронних комунікацій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень (4302 від 24.03.2016 року ) взагалі не потрапив до розгляду, незважаючи на те, що очікує на друге читання.

На думку експертів, не підтримка ЗП громадськістю, бізнесом та органами виконавчої влади, та наявність негативних висновків ГНЕУ та ГЮрУ ВРУ, щодо наявності положень, які призведуть до інформаційного знищення України та встановлення над усіма нами іноземного кріпацтва, не дало можливості керівництву ВРУ внести його на розгляд парламентаріїв.
Чи будуть подолані перепони для впровадження 4G в Україні? (оновлено)
ІТ-Україна 06 лют, 2017

Чи будуть подолані перепони для впровадження 4G в

30 січня 2017 року в Держспецзв’язку відбулося чергове засідання робочої групи з обговорення...


Щодо подання до 30 січня 2017 року звітності про якість телекомунікаційних послуг
ІТ-Україна 25 січ, 2017

Щодо подання до 30 січня 2017 року звітності про

24 січня 2017 року на сайті НКРЗІ розміщено повідомлення щодо подання до 30 січня 2017 року...


Звіт засідання НКРЗІ
ІТ-Україна 17 січ, 2017

Звіт засідання НКРЗІ

Сьогодні 17 січня 2017 року відбулося чергове засідання НКРЗІ, на якому розглянуто низку питань......


Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019