06 кві, 2018 0 Коментарів

«Селидіввугілля» втридорога замовило підшипників на 13 мільйонів

«Селидіввугілля» втридорога замовило підшипників на 13 мільйонів

ДП «Селидіввугілля» 3 квітня за результатами відкритих торгів замовило ПП «ТВФ “Техком”» підшипників на 12,76 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено 5816 підшипників 171 найменування. Вибіркова перевірка цін показує двійну-трійну переплату у порівнянні з ринком. Наприклад, підшипник 1320 замовили за ціною 3640 грн (тут і далі ціни з ПДВ), тоді як можна знайти по 1549,2 грн за штуку. Так само дорожче замовили підшипники 126 (1560 грн проти 720 грн), 1507 (260 грн проти 98,4 грн), 180309 (416 грн проти 157,2 грн) (повний перелік договірних цін у таблиці нижче).

Продавець зобов’язаний здійснювати поставку товарів своїм транспортом та за свій рахунок згідно з заявками покупця протягом двох днів з моменту формування запиту. Сам договір діятиме до 1 лютого 2019 року.

На етапі прекваліфікації замовник викинув з торгів ТОВ «Акцепт КР» за неподання довідок про досвід виконання аналогічних договорів та документів, які підтверджують відповідність пропозиції вимогам тендерної документації.

Участь у тендері взяли дві фірми – ТОВ «ТД Євроімпекс» та ПП «ТВФ “Техком”». За результатами аукціону первинні цінові пропозиції обох учасників залишились незмінними, а заявка «Техкому» – дешевшою на 2,08 млн грн.

Маріупольське ТОВ «ТД Євроімпекс» належить Дмитру Демянку з Донецька. Компанія відома як частий постачальник запчастин для Торецьквугілля. Без урахування цього тендера, від серпня 2014 року фірма отримала держпідрядів на 63,29 млн грн. З них 8,57 млн грн від «Селидіввугілля», а решта – від «Торецьквугілля» (раніше – Дзержинськвугілля).

«Селидіввугілля» втридорога замовило підшипників на 13 мільйонів
Також влітку 2017 року представником фірми на одному з тендерів засвітився Євген Аверін – брат власника ТОВ «Лідер Промснаб» Сергія Аверіна, яке постачало «Торецьквугіллю» труби неіснуючих параметрів по завищених цінах.

Одноосібною власницею та керівником ПП «Торгівельно-виробнича фірма “Техком”» є 22-літня Віра Романова з Новогродівки Донецької області. Першою засновницею була Ілона Некрасова з Новогродівки. Фірма зі статутним фондом 1 тисяча гривень, який має бути сформований до вересня 2018 року, зареєстрована торік 1 вересня у Новогродівці на вул. З. Космодем’янської, 2.

У цьому ж будинку раніше було прописане нині київське ТОВ «Контел-Груп» донеччанина Олега Овчіннікова, який числиться у штаті «Техкому» водієм.

Згаданий Кукава у 2010 році обрався депутатом Новогродівської міської ради від Партії регіонів, і також раніше володів нині припиненим ПП «Салюс». Ця компанія також була зареєстрована на вул. З. Космодем’янської, 2 у Новогродівці.
Донецька залізниця замовила метизів на 9 мільйонів, докинувши 9% до осінньої ціни
Події 02 кві, 2018

Донецька залізниця замовила метизів на 9

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» 23 березня за результатами...


Кабелі для «Одесаобленерго» від одеситів подорожчали до 10% проти минулого року
Події 27 лют, 2018

Кабелі для «Одесаобленерго» від одеситів

ПАТ «Одесаобленерго» 19 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім Одеського...


«Сумихімпром» без торгів злив 99 мільйонів на вапно, у півтора рази дорожче від підслідного «СхідГЗК»
Події 12 лют, 2018

«Сумихімпром» без торгів злив 99 мільйонів на

ПАТ «Сумихімпром» 6 лютого уклало угоду з ТОВ «Компанія Укрднепротрейд» про закупівлю вапна на...

Сергій Дацюк: суд над Януковичем – це фарс
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: суд над Януковичем – це фарс

Коли ми говоримо про Януковича, ми маємо справу з людиною, яка запросила ворога на нашу землю. І це доведено на рівні міжнародних структур. Він немає права не те, що звертатися до українського народу, але навіть на увагу до себе як до публічної...

21 кві, 2018
Святослав Стеценко: Янукович і нинішня правляча верхівка – одна еліта
Коментарі 0 Комментариев

Святослав Стеценко: Янукович і нинішня правляча верхівка – одна еліта

Безкомпромісна боротьба проти президента-втікача та його оточення в існуючих умовах є неможливою. Вона б призвела до оприлюднення інформації, здатної ще більше підірвати авторитет правлячої верхівки....

20 кві, 2018
Віктор Шишкін: звернення Януковича до українців – прояв бездіяльності правової системи
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Шишкін: звернення Януковича до українців – прояв бездіяльності правової системи

Діючі можновладці – пташенята з гнізда Кучми. Звісно, вони між собою пов'язані. Вони влаштовують сварки, бо не можуть поділити пиріг. Замість цього вони б мали думати про майбутнє України, її статус у світі та гідне життя народу....

20 кві, 2018