31 травня, 2018 0 Коментарів

Віктор Жердицький: диверсантів потрібно знищувати

Віктор Жердицький: диверсантів потрібно знищувати

Після спецоперації СБУ з інсценування вбивства Аркадія Бабченка політики та експерти активно обговорюють загрозу тероризму проспонсорованого Кремлем. Не зважаючи на подібність прес-конференції, на якій з'явився журналіст, до театральної вистави, його життю дійсно загрожувала небезпека. Крім того, Росія впевнено закріплює за собою статус держави-терориста. Влада Нідерландів та Австралії поклала на неї відповідальність за катастрофу малайзійського боїнгу 777 . А як борються з тероризмом в Україні? Яким чином йому протистоять вітчизняні спецслужби? Про це i-ua.tv запитав громадського діяча, учасника «Руху за Суверенний Розвиток» Віктора Жердицького.

– На Вашу думку, спецоперації СБУ і далі будуть перетворюватися на фарс?

– Ви знаєте, наші спецслужбовці взяли за основу успішності не боротьбу зі злочинцями, а красиву картинку. ЇЇ, до речі, роблять не стільки для самої СБУ, а радше для її шефів: президента та голови. Тому, ось такі фарсові і показові спецоперації будуть продовжуватися і далі. Так відбувається, бо у СБУ обрали зовсім неправильний критерій, і він шкідливий, як для суспільства, так і для держави.

– А що Україні робити з терористами? АТО перевели у формат ООС . На Донбасі закінчилися терористи?

– У полі розповсюдження інформації наша центральна влада є колаборантом російської агресивної дії. Ніяких терористів немає. На нашій території є війська агресора, їх найманці та колаборанти. Вони не терористи. Ніякої антитерористичної операції також не було. На Донбасі відбуваються бойові дії оборонного характеру. З боку командування вони безглузді, а з боку добровольців, що кинулися захищати Україну – дуже патріотичні. Зараз іде сама звичайна війна. Замість того, щоб виконати свій конституційний обов'язок і вимоги Закону «Про оборону України» влада вигадала якусь Операцію Об'єднаних сил. Це ще один фейк і ще одна фальш.

– Для чого це робиться?

– Для того, щоб посприяти Путіну. У даному випадку наше найвище військове керівництво є колаборантами. Тому воно і вигадало назву Операція Об'єднаних сил. Ще раз наголошую: в країні війна. На ній можуть бути тільки лінія фронту, ворог та наші захисники. Зрозуміло, що президент не хоче виконувати свої обов'язки, бо на нього лягає відповідальність. А ми не знаємо, які таємні домовленості він мав на передодні свого обрання з Фірташем, чи з представниками Росії. Ми можемо здогадуватися про них тільки по його діям. Як бачимо, він не виконує свої обов'язки Верховного головнокомандувача, що передбачені Конституцією і Законом «Про оборону України».

Зараз нам треба знищувати і вибудовувати лінію захисту оборони як у бойовому, так і в інформаційному протистоянні. Але влада цього не робить. Має бути фронт, ставка, Верховний головнокомандувач та у всіх прифронтових регіонах введений воєнний стан. Це потрібно для мобілізації зусиль країни, щоб подолати агресора.

Боротьба з терористами як з такими теж не ведеться. Хіба, що офіцер якогось підрозділу старанно виконає свої обов'язки, піймає, або нейтралізує терориста. В цілому ж, силові служби, які підпорядковані на пряму президенту не виконують і не будуть виконувати свої обов'язки. Чому? Бо голова держави є колаборантом російського агресора.

– Що ми маємо робити з терористами? З ними можна боротися тільки в межах легального поля? Чи може його варто оминати закон?

– Терористи це трохи інша категорія. Ті хто знаходиться за лінією фронту та на окупованих територіях – окупанти та їх найманці. Людей, що проникають звідти на нашу територію, варто називати диверсантами. І не важливо де вони працюють: на інформаційному, чи на силовому полі. У цих людей одна мета: знищити, залякати, підірвати.

Проти диверсантів, окупантів та колаборантів діють усі правила та закони військового часу. Мова йде про їх знищення. Але воно має відбуватися не в рамках поля Цивільного кодексу, а за правилами ведення воєнних дій. Якщо не вдається їх затримати підійде повне знищення. Такими є правила воєнних дій. Ми живемо не у мирний час. На війні треба чинити відповідними методами. Однак президент не оголошує воєнний стан, а на міжнародному рівні Росію досі не визнано агресором. Це робиться, щоб не дати можливості діяти нашим патріотам і не змушувати працювати відповідні служби проти диверсантів і окупантів.

– Якщо мова йде про цілковите знищення окупантів, то нашим спецслужбам доцільно використовувати методи ізраїльського Моссада? Тобто, немає можливості ворогів доправити в Україну, для притягнення до відповідальності через суд – знищувати їх на території тієї держави, де вони перебувають.

– Діяти треба тими методами, що використовують воюючі країни, в тому числі, і Ізраїль. Також варто використовувати досвід диверсійних груп часів Другої світової війни, як з боку західних країн, так і з боку СРСР. Мова йде про знищення по всьому світу диверсантів, які воюють сьогодні проти України.

Наприклад, він поїхав на відпочинок в Італію. У цій європейській країні він хоче набратися сил, щоб потім застрелити в Україні чергового журналіста. Наші спецслужби мають знайти диверсанта і знищити. У нас йде війна. Якщо Росія діє по всьому світу, то ми маємо діяти так само – знищувати наших ворогів. Бо іншого шляху немає.
Святослав Стеценко: Москва на території України чинить диверсію
Коментарі 31 травня, 2018

Святослав Стеценко: Москва на території України

Справа в тому, що з самого початку під абревіатурою АТО приховувалися військові дії. Їх слід було...


Віктор Жердицький: мінських домовленостей юридично не існує
Коментарі 20 гру, 2017

Віктор Жердицький: мінських домовленостей

Леонід Кучма завізував всі документи лише на громадських засадах. Крім того, їх не ратифікувала...


Віктор Жердицький: вибухи на складах у Калинівці - справа рук диверсантів
Коментарі 27 вер, 2017

Віктор Жердицький: вибухи на складах у Калинівці

Влада знала про їх організацію, але так і не забезпечила охорону боєприпасів....


«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна
Коментарі 0 Комментариев

«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна

До речі, «Гайдамака» виявився неправильним «ментом». Настільки несистемним, що став першим серед його колег, хто покинув окуповане місто в червні 2014року....

16 жов, 2018
У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018