17 чер, 2018 0 Коментарів

Привітання Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта НАЄВА С.І. з Днем медичного працівника

Привітання Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта НАЄВА С.І. з Днем медичного працівникаШановні друзі, дорогі побратими!

Сьогоднішнє свято присвячене особливим людям, з якими нас особливо здружили останні роки. Нас споріднює та своєрідна духовна близькість людей, які обрали своїм фахом боротьбу та захист. Збройні Сили та медиків завжди поєднує тривала співпраця та взаєморозуміння. Так, я захоплююся і вшановую лікарів, бо медики завжди рішуче і без вагань вступають у безкомпромісну боротьбу – за людські життя.

Не один наш воїн, не один мешканець сіл і міст Донецької та Луганської областей завдячує своїм життям фаховості, мужності та рішучості дій українських лікарів. І я висловлюю глибоку вдячність за те, що так віддано, жертвуючи своїм часом і своїм відпочинком, Ви дотримуєтеся високих етичних принципів та допомагаєте людям.

Сьогоднішнім привітанням я, як Командувач операції об’єднаних сил відзначаю той факт, що на звільнених землях військові, медики, а також – вчителі є представництвом держави. І від наших з Вами дій залежить не просто забезпечення людських умов для проживання, але й набагато більше – гуманітарна ситуація на Донбасі та громадянська свідомість його жителів.

У святковий день бажаю Вам успіхів у професійній сфері, радості від результатів праці та порозуміння і підтримки від рідних. Нехай Ваша праця отримує ще більше визнання в суспільстві та в державі!

Зі святом Вас!

Слава Україні!
На лікуванні залишаються 46 звільнених з ОРДЛО українців
Події 19 січ, 2018

На лікуванні залишаються 46 звільнених з ОРДЛО

В українських медичних установах залишається 46 із 73 заручників, звільнених з окремих районів...

 
Порошенко призначив Назаренка своїм радником
Політика / Події 25 лип, 2017

Порошенко призначив Назаренка своїм радником

Президент України Петро Порошенко призначив екс-голову Державної прикордонної служби України...


Новий суспільний договір: чи потрібен він Україні
Коментарі 0 Комментариев

Новий суспільний договір: чи потрібен він Україні

Місяць тому лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко висунула ідею про необхідність нового суспільного договору та перезаснування держави. Вперше за всю історію Незалежності України політики, разом з командою інтелектуалів, ініціювали...

15 лип, 2018
Віктор Шишкін: Конституція України – інтелектуальна заслуга Левка Лук’яненка в тому числі
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Шишкін: Конституція України – інтелектуальна заслуга Левка Лук’яненка в тому числі

Його смерть дійсно стала несподіваним шоком, бо ще зовсім недавно Левко Григорович почувався бадьоро. Я знаю поважних людей, які через хвороби не могли брати активну участь в житті держави протягом кількох років, але це не про Левка. Він займався...

14 лип, 2018
Олександр Хара: Путіну нема чого запропонувати американцям
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: Путіну нема чого запропонувати американцям

Трамп не визнає Крим російським, бо це стане для його президентства навіть не помилкою, а роковим кроком. Американці, які ще сумнівалися у наявності змови між Трампом та Путіним, будуть переконаними у її існуванні. Крім того, президент ще більше...

12 лип, 2018