25 чер, 2018 1 Коментарій

Прес-конференція на тему: "Хто заважає киянам ставати повноцінною і дієздатною територіальною громадою?"

Прес-конференція на тему: "Хто заважає киянам ставати повноцінною і дієздатною територіальною громадою?"

Ініціаторами виступають громадсько-політичні організації міста Києва, активісти і фахівці з місцевого самоврядування.
Про що мова:
Формування Громадянського суспільства неможливе без об’єднання людей в територіальні громади, а створення справжніх громад – без справжньої децентралізації.
Цей процес стосується не тільки Києва, це, фактично, продовження всеукраїнського Майдану тільки в інший спосіб – створення громадянського суспільства шляхом формування територіальних громад.
Процес створення громад має «оживити» суспільство через участь в управлінні справами громад і прийнятті рішень, яке покликане стати фундаментом для зародження суспільно-політичних та соціально-економічних відносини «знизу», тобто, ініційованих і контрольованих громадянським суспільством (громадами).
Що відбувається зараз?
На сьогодні, кияни – не є повноцінною та дієздатною у політико-правовому та соціально-економічному відношенні територіальною громадою. До сьогодні, ми не реалізуємо своє право на місцеве самоврядування. Під поняттям територіальної громади виступає міська влада (рада, КМДА, міський голова), які узурпують владу на місцевому рівні. Тобто, чиновники та депутати продовжують підміняти територіальну громаду!
Сьогодні відбувається спроба узаконити беззаконня шляхом прийняття Статуту територіальної громади і Закону про столицю, де територіальна громада не має ніяких прав (Концепцію Статуту міста Києва Київрада 20.12.2017 р. затвердила без діалогу і залучення киян!), а Закон про Столицю, підготовлений фракцією партії «Самопоміч», знаходиться на розгляді у ВР України. В цьому законі пропонується ще більша узурпація влади в Києві депутатами і чиновниками.
Як таке можливо в столиці сучасної європейської держави? До чого це призводить?
До монополії партійних структур, які перетворили Київ в об’єкт комерційної діяльності всупереч інтересам киян: знищуються пам’ятки і культурна спадщина, збільшується кількість монополій, не створюються умови для розвитку малого і середнього бізнесу, відсутнє муніципальне середовище, натомість титушня має вплив у столиці більший, ніж кияни!
Як ми пропонуємо розв’язати цю ситуацію?
Реалізувавши ст. 5, 140, 143 Конституції, які зобов’язують територіальну громаду здійснювати місцеве самоврядування безпосередньо. Тобто, через впровадження справжнього місцевого самоврядування, через створення самостійної в політико правовому і соціально економічному плані Територіальної Громади міста Києва!
Територіальна громада столиці має складатись із структурних складових: мікрогромад будинків, громад мікрорайонів (не більше, ніж 20 – 30 тис. жителів), громад районів. Тільки такий підхід, що відповідає Конституції і законам України, Європейській хартії міст ІІ забезпечить необхідне середовище для всебічного розвитку киян, їх самоорганізації та самодіяльності на основі принципів субсидіарності та децентралізації.
Формування територіальної громади має відбуватися шляхом реалізації пілотних проектів відповідно до програми, яка затверджується міською радою. Завдання громади - "допомогти" міським депутатам почати реалізацію норм Конституції України.
Долучайтесь до прес-конференції і обговорення концепції місцевого самоврядування в Києві


https://www.facebook.com/IUA.TV/videos/669266630090794/
© Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу ©
Прес-конференція  на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ В УРЯДІ ГРОЙСМАНА. КИШЕНЬКОВА ГРОМАДСЬКІСТЬ»
Актуальне 14 сер, 2017

Прес-конференція на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ В

У вівторок 15 серпня 2017 об 12:30 в УНІАН відбудеться Прес-конференція на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ...


Громадська рада при КМДА є фейковою та сформована в незаконний спосіб
Актуальне 15 чер, 2017

Громадська рада при КМДА є фейковою та сформована

15 червня ц.р. Віталій Комов під КМДА започатковує роботу інформаційної площадки з роз’яснення...


Прес-конференція представників та експертів громадських організацій: “Свобода слова — по-новому”
Актуальне 05 кві, 2017

Прес-конференція представників та експертів

Прес-конференція представників та експертів громадських організацій на тему: “Свобода слова —...

Комментарии 1Віктор Жердицький: Тумгоєва просто продали
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Тумгоєва просто продали

Кадиров платить великі гроші за видачу своїх особистих ворогів – людей, які воювали в Чечні. Зараз ці хлопці боронять територіальну цілісність України....

22 вер, 2018
Віктор Жердицький: замість реальної декомунізації у нас показуха
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: замість реальної декомунізації у нас показуха

Українцям треба позбутися комплексу меншовартості. Але ті хлопці, які сьогодні керують державними установами не мають такої мети. Бо досягнення її є важкою і кропіткою працею, яка робиться з любов'ю до свого народу. А ось знести 300 пам'ятників і...

21 вер, 2018
Микола Голомша: чому влада не використовує докази про 36 затриманих росіян у Гаазькому суді?
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: чому влада не використовує докази про 36 затриманих росіян у Гаазькому суді?

Зараз треба відправити про них данні до Міжнародного суду в Гаазі, куди двічі зверталася Україна. Зокрема, щодо подій в Криму і в ОРДЛО. Але ці звернення виявилися безрезультатними. У прокурора МКС виникли зауваження до нашої держави. Вони...

20 вер, 2018