25 чер, 2018 1 Коментарій

Прес-конференція на тему: "Хто заважає киянам ставати повноцінною і дієздатною територіальною громадою?"

Прес-конференція на тему: "Хто заважає киянам ставати повноцінною і дієздатною територіальною громадою?"

Ініціаторами виступають громадсько-політичні організації міста Києва, активісти і фахівці з місцевого самоврядування.
Про що мова:
Формування Громадянського суспільства неможливе без об’єднання людей в територіальні громади, а створення справжніх громад – без справжньої децентралізації.
Цей процес стосується не тільки Києва, це, фактично, продовження всеукраїнського Майдану тільки в інший спосіб – створення громадянського суспільства шляхом формування територіальних громад.
Процес створення громад має «оживити» суспільство через участь в управлінні справами громад і прийнятті рішень, яке покликане стати фундаментом для зародження суспільно-політичних та соціально-економічних відносини «знизу», тобто, ініційованих і контрольованих громадянським суспільством (громадами).
Що відбувається зараз?
На сьогодні, кияни – не є повноцінною та дієздатною у політико-правовому та соціально-економічному відношенні територіальною громадою. До сьогодні, ми не реалізуємо своє право на місцеве самоврядування. Під поняттям територіальної громади виступає міська влада (рада, КМДА, міський голова), які узурпують владу на місцевому рівні. Тобто, чиновники та депутати продовжують підміняти територіальну громаду!
Сьогодні відбувається спроба узаконити беззаконня шляхом прийняття Статуту територіальної громади і Закону про столицю, де територіальна громада не має ніяких прав (Концепцію Статуту міста Києва Київрада 20.12.2017 р. затвердила без діалогу і залучення киян!), а Закон про Столицю, підготовлений фракцією партії «Самопоміч», знаходиться на розгляді у ВР України. В цьому законі пропонується ще більша узурпація влади в Києві депутатами і чиновниками.
Як таке можливо в столиці сучасної європейської держави? До чого це призводить?
До монополії партійних структур, які перетворили Київ в об’єкт комерційної діяльності всупереч інтересам киян: знищуються пам’ятки і культурна спадщина, збільшується кількість монополій, не створюються умови для розвитку малого і середнього бізнесу, відсутнє муніципальне середовище, натомість титушня має вплив у столиці більший, ніж кияни!
Як ми пропонуємо розв’язати цю ситуацію?
Реалізувавши ст. 5, 140, 143 Конституції, які зобов’язують територіальну громаду здійснювати місцеве самоврядування безпосередньо. Тобто, через впровадження справжнього місцевого самоврядування, через створення самостійної в політико правовому і соціально економічному плані Територіальної Громади міста Києва!
Територіальна громада столиці має складатись із структурних складових: мікрогромад будинків, громад мікрорайонів (не більше, ніж 20 – 30 тис. жителів), громад районів. Тільки такий підхід, що відповідає Конституції і законам України, Європейській хартії міст ІІ забезпечить необхідне середовище для всебічного розвитку киян, їх самоорганізації та самодіяльності на основі принципів субсидіарності та децентралізації.
Формування територіальної громади має відбуватися шляхом реалізації пілотних проектів відповідно до програми, яка затверджується міською радою. Завдання громади - "допомогти" міським депутатам почати реалізацію норм Конституції України.
Долучайтесь до прес-конференції і обговорення концепції місцевого самоврядування в Києві


https://www.facebook.com/IUA.TV/videos/669266630090794/
© Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу ©
Прес-конференція  на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ В УРЯДІ ГРОЙСМАНА. КИШЕНЬКОВА ГРОМАДСЬКІСТЬ»
Актуальне 14 сер, 2017

Прес-конференція на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ В

У вівторок 15 серпня 2017 об 12:30 в УНІАН відбудеться Прес-конференція на тему: «ЗЛОВЖИВАННЯ...


Громадська рада при КМДА є фейковою та сформована в незаконний спосіб
Актуальне 15 чер, 2017

Громадська рада при КМДА є фейковою та сформована

15 червня ц.р. Віталій Комов під КМДА започатковує роботу інформаційної площадки з роз’яснення...


Прес-конференція представників та експертів громадських організацій: “Свобода слова — по-новому”
Актуальне 05 кві, 2017

Прес-конференція представників та експертів

Прес-конференція представників та експертів громадських організацій на тему: “Свобода слова —...

Комментарии 1Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019