26 чер, 2018 0 Коментарів

Активісти Дніпра будуть скаржитися в міськраду на «брудну лайку» Філатова

Активісти Дніпра будуть скаржитися в міськраду на «брудну лайку» Філатова

Борису Філатову можливо доведеться відповідати за хамство на Фейсбук. Громадська активістка Людмила Кострюкова оголосила збір підписів за звернення до депутатів міської ради Дніпра з проханням оцінити публічні висловлювання мера. Про це, 26 червня вона повідомила під час науково-практичної конференції «Шляхи вдосконалення суспільного устрою в Україні», яка відбулася у приміщенні Національної металургійної Академії України.

– Я доктор філософії, правознавець і громадська діячка. Інколи наш мер називає таких людей міськими божевільними. Філатов використовує нецензурну лайку від свого імені щодо учасників Революції Гідності, які не погоджуються з корупцією та іншими схемами, до яких вдається міська влада, – сказала Людмила Кострюкова.

У зверненні до місцевих депутатів зазначено, що мер Дніпра порушує «Кодекс поведінки працівників Дніпровської міської ради». Активіста хочуть, аби їх документ розглянули на найближчій сесії міськради.

До уваги читачів i-ua.tv пропонується повний текст звернення до місцевих депутатів Дніпра.

«Ми, учасники Революції Гідності, представники активного громадянського суспільства міста Дніпро, виборці, звертаємося до Вас з цією Заявою і наполягаємо на необхідності дати належну оцінку публічним висловлюванням Голови міської ради м. Дніпро Бориса Альбертовича Філатова (скріни додаються).

Протягом тривалого часу ми спостерігаємо, як у соціальній мережі Фейсбук, що є публічним майданчиком, Б. А. Філатов, будучи відомою публічною особою зі статусом державного службовця, дозволяє собі використовувати не лише "мову ненависті", спрямовану на роз'єднання громадян міста, але й брудну лайку, нецензурні слова і речення, що свідчить про неповагу до правил і норм етичної поведінки, зухвале нехтування нормами суспільної моралі.

Просимо ще раз нагадати Голові міської ради м. Дніпро Б. А. Філатову затверджений VІІ сесією Дніпровської міської ради "Кодекс поведінки працівників Дніпровської міської ради" від 24.05.2018 р. Зокрема, "працівники ДМР" під час виконання своїх посадових обов'язків зобов'язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, високої культури спілкування, бути доброзичливими та ввічливими, з повагою ставитися до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, об'єднань громадян, інших юридичних осіб, не проявляти свавілля бо байдужість до їх правомірних дій та вимог. Працівники ДМР повинні запобігати виникненню конфліктів у стосунках з громадянами, керівниками, колегами та підлеглими" (п. 2.4), "не допускати в міжособистісному спілкуванні чи публічних виступах, у власних дописах або коментарях у соціальних мережах будь-яких висловлювань, що принижують національну, людську гідність,релігійні переконання, а також будь-яких форм дискримінації" (п.7.2.1), " не створювати та не поширювати будь-які матеріали, що містять несправедливі, неточні чи упереджені висновки та аналіз" (п.7.2.4) тощо.

Пропонуємо розглянути наше звернення на найближчій сесії Дніпровської міської ради».

Звернення може завізувати кожен охочий дніпровець.

– Ми будемо зустрічатися з представниками інших громадських організацій. Вони підпишуть звернення, щоб потім його направити в мерію, – сказала активістка.

Людмила Кострюкова також зазначила, що міський голова звертався до президента України від імені неіснуючої Дніпровської територіальної громади.

– Однак такого утворення в місті немає. У Дніпрі є міський голова, місцеві депутати, але територіальна громада і досі відсутня, – додала вона.


Активісти Дніпра будуть скаржитися в міськраду на «брудну лайку» Філатова


Активісти Дніпра будуть скаржитися в міськраду на «брудну лайку» Філатова


Ірина Сатарова
У Дніпрі протестували проти подорожчання музичних шкіл
Коментарі 23 травня, 2018

У Дніпрі протестували проти подорожчання музичних

За ініціативи Департаменту гуманітарної політики у виконкомі підготували проект рішення. Він...


Святослав Стеценко: суд над Іваном Бубенчиком – це сигнал для добровольців
Коментарі 05 кві, 2018

Святослав Стеценко: суд над Іваном Бубенчиком –

Легітимним стає насильство під час революції тільки у випадку її перемоги. Тоді це сприймається як...


Шановні Колеги та Українці!
Коментарі / Події 17 лют, 2017

Шановні Колеги та Українці!

18 лютого 2017 року, в рамках третьої річниці трагічних подій на Майдані під час Революції...


У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом

За парти сіли волонтери, ветерани АТО, представники громадських організацій, а також діти шкільного віку....

10 лис, 2018
Коментарі / Події / Актуальне 0 Комментариев

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі"....

09 лис, 2018
Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки
Коментарі 0 Комментариев

Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки

Молодий тридцяти шестирічний чоловік у місці позбавлення волі отримав цукровий діабет, ішемічну і гіпертонічну хвороби, астенічний синдром та інші недуги....

09 лис, 2018