03 сер, 2018 0 Коментарів

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс

Чотири студентки Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця презентували модель інтерактивного коміксу та посіли І місце у хакатоні для дівчат «Hack4good 2.0». Відтепер вони мають можливість безкоштовно відвідувати тренінги у ІТ-інкубаторі. На реалізацію проекту переможці отримають 25 тис. грн. Про це на своїй офіційній сторінці Facebook повідомило Міністерство освіти і науки України.

Інтерактивний комікс має розказати дівчатам-підліткам у цікавій та доступній формі про STEM-освіту. Героїні коміксу потраплятимуть у різні пригоди та показуватимуть, як це бути дівчиною-STEM.

Друге місце у хакатоні посіла команда, яка розробила наліпки з доповненою реальністю та мобільний додаток «Sticksters». Дівчата планують адаптувати розробку до різних типів гаджетів.

Змагання тривали два дні. У змаганнях взяли участь 30 дівчат з 12 регіонів України. Учасниці працювали з досвідченими менторами над формуванням бізнес-моделей, вчились презентувати ідеї та здобували практичні вміння для реалізації проектів.

Головна ідея хакатону полягає у тому, щоб подолати стереотип поділу професій за гендерною ознакою. Організаторами хакатону є Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» спільно з UNFPA (Фондом ООН у галузі народонаселення).

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс
Україна опинилася в кінці рейтингу країн для пенсіонерів
Події 13 лют, 2018

Україна опинилася в кінці рейтингу країн для

Україна увійшла в останню десятку країн рейтингу "Найращі країни для комфортної пенсії"....


Ким пишається Сумщина
Події 16 сер, 2017

Новий мобільний додаток для абітурієнтів запрацював в Україні
Події 24 лип, 2017

Новий мобільний додаток для абітурієнтів

"Особистий електронний кабінет вступника" - ось таким новеньким додатком порадувало абітурієнтів...


Юрій Буздуган: Томос необхідний, але його недостатньо
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: Томос необхідний, але його недостатньо

Дуже добре, що ми маємо Томос, але головне питання полягає в іншому. Потрібно забезпечити гарантоване виживання для всіх українців. Більшість з них є не підприємцями, а найманими працівниками. Вони мають отримувати достатню зарплату для...

18 гру, 2018
Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну

Питання не в некомпетентності спостерігачів ОБСЄ. Справа в тому, що на сьогодні не існує наддержавних структур, здатних виконати свою функцію, так як ми хотіли б. Просто є вада сучасної системи міжнародних відносин. Які б гарні чи погані люди не...

17 гру, 2018
Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018