03 сер, 2018 0 Коментарів

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс

Чотири студентки Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця презентували модель інтерактивного коміксу та посіли І місце у хакатоні для дівчат «Hack4good 2.0». Відтепер вони мають можливість безкоштовно відвідувати тренінги у ІТ-інкубаторі. На реалізацію проекту переможці отримають 25 тис. грн. Про це на своїй офіційній сторінці Facebook повідомило Міністерство освіти і науки України.

Інтерактивний комікс має розказати дівчатам-підліткам у цікавій та доступній формі про STEM-освіту. Героїні коміксу потраплятимуть у різні пригоди та показуватимуть, як це бути дівчиною-STEM.

Друге місце у хакатоні посіла команда, яка розробила наліпки з доповненою реальністю та мобільний додаток «Sticksters». Дівчата планують адаптувати розробку до різних типів гаджетів.

Змагання тривали два дні. У змаганнях взяли участь 30 дівчат з 12 регіонів України. Учасниці працювали з досвідченими менторами над формуванням бізнес-моделей, вчились презентувати ідеї та здобували практичні вміння для реалізації проектів.

Головна ідея хакатону полягає у тому, щоб подолати стереотип поділу професій за гендерною ознакою. Організаторами хакатону є Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» спільно з UNFPA (Фондом ООН у галузі народонаселення).

Студентки ХНЕУ розробили інтерактивний комікс
Україна опинилася в кінці рейтингу країн для пенсіонерів
Події 13 лют, 2018

Україна опинилася в кінці рейтингу країн для

Україна увійшла в останню десятку країн рейтингу "Найращі країни для комфортної пенсії"....


Ким пишається Сумщина
Події 16 сер, 2017

Новий мобільний додаток для абітурієнтів запрацював в Україні
Події 24 лип, 2017

Новий мобільний додаток для абітурієнтів

"Особистий електронний кабінет вступника" - ось таким новеньким додатком порадувало абітурієнтів...


«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна
Коментарі 0 Комментариев

«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна

До речі, «Гайдамака» виявився неправильним «ментом». Настільки несистемним, що став першим серед його колег, хто покинув окуповане місто в червні 2014року....

16 жов, 2018
У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018