10 вер, 2018 0 Коментарів

У Пирогові відбулося свято «Весілля Київщини»

У Пирогові відбулося свято «Весілля Київщини»

8 вересня 2018 у Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогів» відбулося свято «Весілля Київщини». Під час заходу представники юстиції вручили свідоцтво про шлюб. Пара молодят провела весільну церемонію в українському стилі. Про це повідомило на своїй офіційній сторінці Facebook Міністерство юстиції України.

Перші спільні документи молодятам вручала заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Все частіше молодята висловлюють бажання укладати шлюб не у традиційних білих сукнях та костюмах, а у вишиванках, українських віночках та вишитих сукнях з церемонією в етнічному стилі. Сьогодні не просто весілля, це не просто свято для молодих та їх батьків, але й популяризація послуг, які надають ДРАЦСи, зокрема проведення виїзних церемоній. Хочете шлюб за добу - будь ласка, хочете традиційний, класичний за 30 днів - не питання, хочете в етнічному стилі чи в замку, чи на стадіоні - і це можливо! Завдання Мін’юсту - дати молодятам варіанти на вибір», - зазначила Олена Сукманова.

«Осінь – традиційна пора для одружень. На вересень в Києві уже подано 2748 заяв», - додав керівник столичної юстиції Станіслав Куценко.

Це свято нагадує українцям про старовинне значення шлюбу та національні традиції.

Гості у «Пирогові» побачили старовинні весільні традиції та обряди - сватання, оглядини, виплітання вінків та весільного букету, заручини, запрошення гостей на весілля, розплітання коси молодої тощо. Весільний обряд удосконалювався протягом багатьох віків. Він увібрав в себе погляди українців на шлюб та сім'ю.

У Пирогові відбулося свято «Весілля Київщини»

У Пирогові відбулося свято «Весілля Київщини»
У Мін'юсті розповіли, скільки пар одружилися в День всіх закоханих
Події 16 лют, 2018

У Мін'юсті розповіли, скільки пар одружилися в

Майже 400 пар скористалися послугою Шлюб за добу...

 
Мін'юст: із 12 тис. пар, що одружились
Події 25 лип, 2017

Мін'юст: із 12 тис. пар, що одружились "за добу",

Із 12 тис. молодих пар, що одружились у рамках програми "Шлюб за добу" розлучились лише 0,3%. Про...


«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна
Коментарі 0 Комментариев

«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна

До речі, «Гайдамака» виявився неправильним «ментом». Настільки несистемним, що став першим серед його колег, хто покинув окуповане місто в червні 2014року....

16 жов, 2018
У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018