18 вер, 2018 0 Коментарів

Віктор Шишкін: ворогу неможна нікого видавати

Віктор Шишкін: ворогу неможна нікого видавати

i-ua.tv продовжує публікації щодо ганебної депортації добровольця Тимура Тумгоєва до Росії. Боєць чеченського батальйону імені Шейха Мансура знаходиться у розшуку Інтерполу за підозрою у співпраці з ІДІЛ. Як мала діяти Україна в такій ситуації і що зробити, аби подібна огидна практика здачі ворогу наших захисників залишилася в минулому, i-ua.tv розповів суддя Конституційного Суду України у відставці Віктор Шишкін.

– Що, на Вашу думку, мають зробити українське суспільство і представники політичної еліти, щоб інші добровольці не потрапили у подібну халепу?

– Що тут довго думати? Змінити бандитську владу. Ось і все.

– Але ж у ГПУ, обґрунтовуючи рішення про депортацію, зазначили, що Тумгоєва розшукує Інтерпол через можливу співпрацю з ІДІЛ.

– Я розумію. Але хто його оголосив у той розшук?

– Росія.

– Так Росія сама не проти допомогти ІДІЛ! Якщо Московія оголосила Тумгоєва в розшук, чому ми маємо виконувати її забаганки? Вона пред'являє йому претензії щодо участі в «Ісламській державі», однак питанням ІДІЛ займаються Сполучені Штати Америки та європейські держави. Чому ні США, ні Франція, ні Німеччина, ні інші країни не виставили червоної картки проти Тумгоєва?

Знаєте, існує така канва: ворогу неможна нікого видавати. Тут не є виключенням і злочинець. А Росія – наш ворог. Уся проблема полягає у задрипаному Порошенку, який не оголосив ні війну, ні воєнний стан. Вчора я чув казочки від його апологетів про те, що Росія нам видала наших українських злочинців, і тепер ми маємо депортувати російських. Яка ганьба! Краще б Росія нікого не видавала! Замість Азарова і Януковича вони нам відправили дрібноту, а тепер цим прикриваються. Порошенко ховає своє одне місце (насправді Віктор Іванович висловився значно влучніше та категоричніше – ред.). Годі вже підтримувати йому штани!

Я не знаю, воював Тумгоєв на Донбасі чи ні, навіть не хочу це аналізувати, але наголошую ще раз: неможна ворогу нікого видавати. Навіть якщо людина здійснила на його теренах очевидний злочин. А з приводу порушень з боку Тумгоєва у мене купа сумнівів. Якщо він воював повстанцем на північному Кавказі, для мене це не злочин. А ось Росія – наш ворог який хоче знищити Україну.
Святослав Стеценко: Ми не можемо «здавати» людей ворогу проти якого воюємо
Коментарі 18 вер, 2018

Святослав Стеценко: Ми не можемо «здавати» людей

Ми не можемо «здавати» людей ворогу проти якого воюємо. У випадку, якщо людина скоїла злочин, ми...


Віктор Шишкін: в Україні немає Служби безпеки
Коментарі 31 жов, 2017

Віктор Шишкін: в Україні немає Служби безпеки

Вбивство Аміни Окуєвої сталося, в тому числі, через бездіяльність влади. Вона жодним чином не...


Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є шкідливими
Коментарі 23 жов, 2017

Віктор Шишкін: заяви про федералізацію України є

Якщо наша держава бажає перемогти ворога, вона має дотримуватися жорстокої позиції....


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018