18 вер, 2018 0 Коментарів

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій

17 вересня 2018 року Національний центр Олександра Довженка відкрив перший сезон регулярних культурних подій «Довженко І: Відкриття сезону 1». Про це повідомило на своїй офіційній сторінці Facebook Міністерство культури України.

Він презентував оновлений публічний простір - лобі Довженко – Центру, створеного як meeting-point для відвідувачів, резидентів та команди Центру.

Тут розмістилися кінозал, мікро-сцена, Музей кіно, музейна крамниця, відкритий простір. В оновленому просторі команда Центру Довженка пропонує відвідувачам наступні події - театральні, кіноклубні, освітні, фахові, відпочинок у книгарні, розважальні.

«Ми відкриваємо простір, який буде прикладом комплексної інфраструктури та матиме мікросцену для театральних та музичних подій. Це безпрецедентна річ, яку ми постаралися втілити в цьому лобі. Понад два роки ми працювали над тим, щоб осмислити його межі і створити концепцію перевтілення. Коли ми знесли стіни - нам відкрився дивовижний простір і от, потроху, аналізуючи власний досвід та досвід сучасних інституцій, ми збагнули, що це місце необхідний для імплементації наших проектів, зокрема, кіно- та освітніх програм», - розповів генеральний директор Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко.

Основним є відкритий кіноклуб. Тут кожну середу відбуватимуться ретроспективні покази художнього і документального кіно, авторські програми українських кінознавців.

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій
На Тернопільщині відкрився сучасний навчально-практичний центр для зварювальників
Події 11 вер, 2018

На Тернопільщині відкрився сучасний

11 вересня 2018 року відбулася презентація навчально-практичного центру (НПЦ) на базі ДНЗ...


Нефедов розкрив деталі майбутньої приватизації кіностудії Довженка
Події 22 сер, 2017

Нефедов розкрив деталі майбутньої приватизації

У Мінекономіки сподіваються на інвестиції і зйомки блокбастерів в Україні...


Для приватизації студії Довженка потрібно змінити закони
Події 14 сер, 2017

Для приватизації студії Довженка потрібно змінити

У Мінекономіки пояснили, що робитимуть з кіностудією в довгостроковій перспективі...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019