18 вер, 2018 0 Коментарів

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій

17 вересня 2018 року Національний центр Олександра Довженка відкрив перший сезон регулярних культурних подій «Довженко І: Відкриття сезону 1». Про це повідомило на своїй офіційній сторінці Facebook Міністерство культури України.

Він презентував оновлений публічний простір - лобі Довженко – Центру, створеного як meeting-point для відвідувачів, резидентів та команди Центру.

Тут розмістилися кінозал, мікро-сцена, Музей кіно, музейна крамниця, відкритий простір. В оновленому просторі команда Центру Довженка пропонує відвідувачам наступні події - театральні, кіноклубні, освітні, фахові, відпочинок у книгарні, розважальні.

«Ми відкриваємо простір, який буде прикладом комплексної інфраструктури та матиме мікросцену для театральних та музичних подій. Це безпрецедентна річ, яку ми постаралися втілити в цьому лобі. Понад два роки ми працювали над тим, щоб осмислити його межі і створити концепцію перевтілення. Коли ми знесли стіни - нам відкрився дивовижний простір і от, потроху, аналізуючи власний досвід та досвід сучасних інституцій, ми збагнули, що це місце необхідний для імплементації наших проектів, зокрема, кіно- та освітніх програм», - розповів генеральний директор Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко.

Основним є відкритий кіноклуб. Тут кожну середу відбуватимуться ретроспективні покази художнього і документального кіно, авторські програми українських кінознавців.

Центр Довженка відкрив перший сезон культурних подій
На Тернопільщині відкрився сучасний навчально-практичний центр для зварювальників
Події 11 вер, 2018

На Тернопільщині відкрився сучасний

11 вересня 2018 року відбулася презентація навчально-практичного центру (НПЦ) на базі ДНЗ...


Нефедов розкрив деталі майбутньої приватизації кіностудії Довженка
Події 22 сер, 2017

Нефедов розкрив деталі майбутньої приватизації

У Мінекономіки сподіваються на інвестиції і зйомки блокбастерів в Україні...


Для приватизації студії Довженка потрібно змінити закони
Події 14 сер, 2017

Для приватизації студії Довженка потрібно змінити

У Мінекономіки пояснили, що робитимуть з кіностудією в довгостроковій перспективі...


«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна
Коментарі 0 Комментариев

«Гайдамака»: нам потрібна єдина Україна

До речі, «Гайдамака» виявився неправильним «ментом». Настільки несистемним, що став першим серед його колег, хто покинув окуповане місто в червні 2014року....

16 жов, 2018
У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018