19 вер, 2018 0 Коментарів

Міжнародні партнери передали Нацполіції комп’ютерну техніку

Міжнародні партнери передали Нацполіції комп’ютерну техніку

18 вересня 2018 року міжнародні і європейські партнери передали Національній поліції 150 комп’ютерів для Департаменту стратегічних розслідувань. Техніка необхідна для посилення технічної спроможності правоохоронців для протидії злочинності. Про це повідомила на своїй офіційній сторінці Facebook Національна поліція України.

У заході взяли участь: Голова Національної поліції України Сергій Князєв, Керівник першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва ЄС в Україні Мартін Клауке, Голова Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Кястутіс Ланчінскас, заступник голови офісу Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) – керівник програми в Україні Сергій Волков, керівники Нацполіції і проектів ЄС в Україні.

«Дуже приємно ще раз висловити свою повагу представникам Європейської місії, а це – кращі фахівці поліції у своїх державах, які мали великий досвід роботи саме у боротьбі з організованою злочинністю», – наголосив глава Національної поліції України Сергій Князєв.

«Сьогоднішня подія є початком реалізації проекту «ПРАВО-ІІ» в Україні. Національна поліція стала першим учасником цього проекту, оскільки відомство йде у своєму розвитку на кілька кроків попереду. Зокрема, вітчизняне відомство розвивається дуже швидко, обравши європейський шлях у розвитку своєї структури. Нацполіція розвивається дуже швидко. Ми допомогли створити національний підрозділ Європолу. Зараз створюються нові підрозділи, які теж є дуже важливими. Тож і Євросоюз, і Консультативна Місія ЄС раді бути частиною цього розвитку. Передані Нацполіції комп’ютери є першою частиною великого проекту. Вони потрібні для створення робочих місць і баз даних, з якими працюватимуть поліцейські, аналізуючи інформацію. Відтак у сучасних умовах той, хто володіє інформацією, хто здатний зібрати її швидко – той і перемагає», – зазначив глава КМЄС Кястутіс Ланчінскас.

«Ми з перших кроків разом. Ми створили спеціалізований підрозділ – Департамент стратегічних розслідувань. І я вдячний за ту спільну роботу, яку ми зараз ведемо разом із нашими міжнародними партнерами», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Детальніше: http://bit.ly/2PG9ajo

Міжнародні партнери передали Нацполіції комп’ютерну техніку
ОБСЄ надала кіберполіції України 194 одиниці спеціалізованої техніки
Події 19 лип, 2017

ОБСЄ надала кіберполіції України 194 одиниці

Представники Координації проектів ОБСЄ в Україні передали підрозділам української кіберполіції 194...


Консультативна місія ЄС в Україні запустила проект із розвитку комунальної поліції
Події 29 бер, 2017

Консультативна місія ЄС в Україні запустила

Одним із напрямків діяльності Консультативної місії Європейського союзу (КМЄС) в Україні є розвиток...


Глава Нацполіції: законодавча база щодо діяльності поліції має бути змінена
Події 22 лют, 2017

Глава Нацполіції: законодавча база щодо

Уся законодавча база щодо діяльності поліції має бути змінена. Про це під час засідання Комітету ВР...


Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018
Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Смелянський: Україна має стати ініціаторкою застосування нових санкцій проти Росії

Ми не повинні наших європейських партнерів просити обмежувати інтереси свого бізнесу, у той час, коли самі продовжуємо торгівлю та економічні відносини з Росією. Україна має продемонструвати приклад позиційної політики. Тобто, бути самою...

07 гру, 2018