23 жов, 2018 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

Підсумки засідання НКРЗІ

23.10.2018 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- схвалила
проект рішення «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України». Це рішення в установленому законодавством порядку буде подано на погодження до заінтересованих державних органів.

У разі визначення умов ліцензії Л03 у операторів телекомунікацій буде відсутня необхідність отримання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів у смузі радіочастот 2400-2483,5 МГц. Де «Л03 - користування будь-яким каналом із відповідною шириною смуги випромінювання здійснюється на підставі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом у всій виділеній смузі радіочастот необмеженим колом користувачів для побудови безпроводових локальних мереж (доступу до Інтернет) всередині та ззовні приміщень, за умови використання радіообладнання, яке забезпечує адаптивний вибір вільного каналу та методів послаблення впливу шкідливих завад в умовах спільного користування спектром із застосуванням технологій, здатних забезпечити ефективне використання радіочастотного ресурсу».

- висловилася за недоцільність
прийняття проекту Закону України «Про мораторій на скорочення мережі відділень національного оператора поштового зв’язку»у зв’язку із зауваженнями до нього.

Зокрема НКРЗІ констатує, що задоволення потреб пенсіонерів, у тому числі в сільській місцевості щодо виплати та доставки пенсій, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, надання інших послуг відповідно до законодавства України мало б бути врегульовано не шляхом втручання в організаційну структуру суб’єкта господарювання (встановленням мораторію на скорочення мережі відділень), а шляхом державного замовлення з покриттям пов'язаних з цим витрат за рахунок Державного бюджету України і місцевих бюджетів.

- висловилася за доцільність прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національну програму інформатизації» (реєстр.№ 9166 від 04.10.2018) із пропозицією для її врахування під час підготовки законопроекту до другого читання.

ПЗ спрямований на модернізацію та підвищення ефективності організаційно-правових механізмів формування та виконання Національної програми інформатизації. Проте, НКРЗІ пропонує до тексту додати термін «державні колегіальні органи, які в тому числі є суб’єктами здійснення відповідних функцій у сфері інформатизації», чомусь не бажаючи визнавати себе «органом державної влади».

- прийняла рішення подати до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України пропозиції щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Пропозиції зокрема стосуються виключення з плану посилань на застарілі ГОСТи та включення нових – ETSI.
Підсумки засідання НКРЗІ
ІТ-Україна 05 вер, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: - погодила...


Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017
ІТ-Україна 19 гру, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017

19.12.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Підсумки засідання НКРЗІ від 21.11.2017
ІТ-Україна 21 лис, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 21.11.2017

21.11.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні

Сьогодні ми є свідками поступової ліквідації маріонеткових колаборантів, їх же ляльководами. Багатьох людей, які розпочинали агресію проти України і всіма силами допомагали ворогу анексувати Крим та піти війною на Донецьку та Луганську області,...

19 січ, 2019
Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019