23 жов, 2018 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

Підсумки засідання НКРЗІ

23.10.2018 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- схвалила
проект рішення «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України». Це рішення в установленому законодавством порядку буде подано на погодження до заінтересованих державних органів.

У разі визначення умов ліцензії Л03 у операторів телекомунікацій буде відсутня необхідність отримання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів у смузі радіочастот 2400-2483,5 МГц. Де «Л03 - користування будь-яким каналом із відповідною шириною смуги випромінювання здійснюється на підставі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом у всій виділеній смузі радіочастот необмеженим колом користувачів для побудови безпроводових локальних мереж (доступу до Інтернет) всередині та ззовні приміщень, за умови використання радіообладнання, яке забезпечує адаптивний вибір вільного каналу та методів послаблення впливу шкідливих завад в умовах спільного користування спектром із застосуванням технологій, здатних забезпечити ефективне використання радіочастотного ресурсу».

- висловилася за недоцільність
прийняття проекту Закону України «Про мораторій на скорочення мережі відділень національного оператора поштового зв’язку»у зв’язку із зауваженнями до нього.

Зокрема НКРЗІ констатує, що задоволення потреб пенсіонерів, у тому числі в сільській місцевості щодо виплати та доставки пенсій, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, надання інших послуг відповідно до законодавства України мало б бути врегульовано не шляхом втручання в організаційну структуру суб’єкта господарювання (встановленням мораторію на скорочення мережі відділень), а шляхом державного замовлення з покриттям пов'язаних з цим витрат за рахунок Державного бюджету України і місцевих бюджетів.

- висловилася за доцільність прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національну програму інформатизації» (реєстр.№ 9166 від 04.10.2018) із пропозицією для її врахування під час підготовки законопроекту до другого читання.

ПЗ спрямований на модернізацію та підвищення ефективності організаційно-правових механізмів формування та виконання Національної програми інформатизації. Проте, НКРЗІ пропонує до тексту додати термін «державні колегіальні органи, які в тому числі є суб’єктами здійснення відповідних функцій у сфері інформатизації», чомусь не бажаючи визнавати себе «органом державної влади».

- прийняла рішення подати до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України пропозиції щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Пропозиції зокрема стосуються виключення з плану посилань на застарілі ГОСТи та включення нових – ETSI.
Підсумки засідання НКРЗІ
ІТ-Україна 05 вер, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: - погодила...


Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017
ІТ-Україна 19 гру, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 19.12.2017

19.12.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Підсумки засідання НКРЗІ від 21.11.2017
ІТ-Україна 21 лис, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 21.11.2017

21.11.2017 відбулось чергове засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019