01 лис, 2018 0 Коментарів

На роботу пішки за 8 грн. Новий сервіс від Кличка і Київпастрансу

Для мене було очевидним, що різке підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті абсолютно нічого не змінить для самих пасажирів, крім того, що доведеться ще більше економити на продуктах харчування, одязі, інших важливих витратах. Крім роздратування це рішення пасажирам нічого не дасть.

Бо міська влада в моєму розумінні нічого не зробила для того, щоб докорінно реформувати транспорт. Маршрутки не ліквідовані як вид наземного транспорту; виділених ліній для автобусів і тролейбусів не видно; рухомий склад трамваїв оновлюється мінімально, а чиновники Київпавстрансу плачуть, що немає коштів, у той час як міський бюджет котрий рік підряд страждає від профіциту; готівка в розрахунках між пасажирами і перевізниками не прибрана, систему електронного квитка не запущено; не проведено диференціації вартості проїзду в залежності від кількості зупинок/станцій – ти платиш 8 грн за одну зупинку і 8 грн за 20 зупинок; відсутня система гарантування своєчасного проїзду (крім метро) – транспорт Київпастрансу рухається так, як йому хочеться; на лінію випускається абсолютно не придатний до експлуатації рухомий склад, до того ж в кількості, яка значно менша від потреби (в години пік); ніхто не аналізував досвід європейський міст, які перейшли на систему безоплатного транспорту (при тому, що Україна – соціальна держава) тощо. Проблеми можна перераховувати ще і ще. І з кожним днем їх все більше і більше, а вирішення не видно.

Саме тому для багатьох киян нічого не змінилося, крім вартості проїзду. Тепер вони пішки на роботу у години пік ходять за 8 грн завдяки старанням керівництва Київпастранс, а раніше ходили за 4 грн. Ось так реалії. Скажіть мені, що це як не диверсія у військовий час? Коли країна знаходиться в критичному стані, хіба така поведінка керівництва Київпастрансу не має бути кваліфікована як умисне створення соціальної напруги?

На фото: сьогодні о 8.05 ранку в годину пік зламався черговий трамвай маршруту 33к, вагон № 5635, за словами водія «порвалася розтяжка» і люди змушені діставатися до найближчої станції метро пішки (30 хвилин швидкої ходи). Оплачену вартість проїзду кондукторка відмовилась повертати і сказала, що всі питання до керівництва депо.

Олександр Палій

На роботу пішки за 8 грн. Новий сервіс від Кличка і Київпастрансу
На роботу пішки за 8 грн. Новий сервіс від Кличка і Київпастрансу
ОПАЛЕННЯ ТА ГВП НЕ ВАРТІ УВАГИ КЛИЧКА. НА ПЕРШОМУ МІСЦІ ПРОБЛЕМИ ФУНІКУЛЕРА
Коментарі 25 жов, 2018

ОПАЛЕННЯ ТА ГВП НЕ ВАРТІ УВАГИ КЛИЧКА. НА ПЕРШОМУ

От і настало очікуване різке похолодання. Час вмикати опалення в усіх житлових будинках. Київ, як...


Експерт пояснив, чому громадські ради працюють неефективно
Коментарі 17 лис, 2017

Експерт пояснив, чому громадські ради працюють

Законодавство прописане неоднозначно, тому їх повноваження є ілюзорними. Окрім консультування,...


Андрій Гарнат: в проекті бюджету на 2018 рік немає витрат на розвиток економіки
Коментарі 25 вер, 2017

Андрій Гарнат: в проекті бюджету на 2018 рік

Експерт назвав документ черговим бюджетом «проїдання»....


У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом

За парти сіли волонтери, ветерани АТО, представники громадських організацій, а також діти шкільного віку....

10 лис, 2018
Коментарі / Події / Актуальне 0 Комментариев

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі"....

09 лис, 2018
Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки
Коментарі 0 Комментариев

Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки

Молодий тридцяти шестирічний чоловік у місці позбавлення волі отримав цукровий діабет, ішемічну і гіпертонічну хвороби, астенічний синдром та інші недуги....

09 лис, 2018