09 лис, 2018 0 Коментарів

Засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

Засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку

08 листопада відбулося засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку.

В ході засідання проведено громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.

Учасники заходів підтримали пропозиції Держспецзв’язку та запропонували провести зустріч з громадською радою при Міністерстві освіти і науки України для обговорення питань проекту постанови.

Проведено підведення підсумків громадського обговорення доопрацьованого проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України» та зауважень і пропозицій, які надійшли до цього законопроекту.

До членів громадської ради доведено:

інформація про результати узгоджувальної наради з розгляду пропозицій та зауважень до проектів наказів Адміністрації Держспецзв’язку «Про затвердження Вимог щодо рівня якості послуг фіксованого телефонного та мобільного зв’язку»;
результати громадського обговорення:

- доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Вимог щодо проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на об’єктах критичної інфраструктури та Порядку проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на об’єктах критичної інфраструктури»;

- проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків формування переліку об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, внесення об’єктів критичної інформаційної інфраструктури до державного реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, його формування та забезпечення функціонування».

В ході обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Загальних вимог з кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури, критеріїв та порядку віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури» членами ради були висловлені критичні зауваження щодо новацій, які порушують Конституцію та законодавство України, зокрема вимога щодо створення операторами, провайдерами телекомунікацій захищених вузлів доступу до глобальних мереж передачі даних зі створеними комплексними системами захисту інформації з підтвердженою відповідністю.

Запропоновано Держспецзв’язку надати громадській раді остаточний проект документа для підготовки зауважень та пропозицій.

Обговорення ключових питань розвитку галузі, таких як розгортання Національної телекомунікаційної мережі, Ситуаційного центру, будівництва центру управління телекомунікаційними мережами НЦУ перенесено на перше засідання 2019 року.

До членів ради доведено інформацію про припинення повноважень діючого складу Громадської ради при Адміністрації в Держспецзв’язку в березні 2019 року та заплановано позачергове засідання щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів.
Позачергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
ІТ-Україна 23 жов, 2018

Позачергове засідання Громадської ради при

18 жовтня 2018 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при Адміністрації...


Засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
ІТ-Україна 14 вер, 2018

Засідання Громадської ради при Адміністрації

13 вересня 2018 р. відбулося чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку....


Засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку
ІТ-Україна 22 чер, 2017

Засідання Громадської ради при Адміністрації

22 квітня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при Адміністрації Держспецзв’язку....

Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019
В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018