09 лис, 2018 0 Коментарів

Благодійна виставка картин Анастасії Якименко «Душа — Космос».

Благодійна виставка картин Анастасії Якименко «Душа — Космос».

За підтримки Благодійної організації «Благодійного фонду «Дороги добра» благодійна виставка картин Анастасії Якименко «Душа — Космос», художника початківця (інваліда першої групи), яка буде проходити 10-11 листопада 2018 року в Музеї — майстерні І.П. Кавалерідзе в рамках проекту започатковано Департаментом культури виконавчого органу КМДА «Київ: без обмежень» за адресою: місто Київ, Андріївський узвіз, 21.

Автор картин: «Скільки себе пам'ятаю з самого дитинства і по сьогоднішній день,була усміхненою мрійницею, яка вірить в добро і рожевого єдинорога (жарт).

З п'яти років виступала на сцені, навчалась в музичній школі по класу фортепіано,була неодноразовою переможницею всеукраїнських конкурсів і фестивалів по вокалу,але з музикою не зв'язала своє життя.

Вступила в коледж на фінанси, але як кажуть: «Финансы поют романсы», так і я захищала честь коледжу співаючи. В 19 років пірнула в річку і отримала травму хребта, мала тяжкі ускладнення ,але це не відняло жаги до життя і оптимізму. Будучи вже в інвалідному візку вчилася в інституті і отримала диплом бакалавра.

З часом переборовши всі комплекси, повернулася на сцену, організовувала декілька сольних концертів, два рази була членом жюрі дитячого конкурсу "Зорепад".

Менше року тому, прокинувшись одного ранку, відчула неймовірну зацікавленість живописом, бо вважаю, що навчатися чомусь новому ніколи не пізно! Деякий період цікавилась психологією. Улюблена книга «Психология лжи. Обмани меня, если сможешь» автора Пола Экмана. Продовжую займатись реабілітацією і хочу своїм прикладом довести, що люди з обмеженими можливостями сильні, цілеспрямовані і можуть приносити в цей світ прекрасне! Майбутнє в наших руках, тому давайте будемо взаємноввічливими і все обов'язково збудеться!»

Благодійна виставка картин Анастасії Якименко «Душа — Космос».
Повернемося до теми виставки.

Ця подія - вона не для того, щоб просто похизуватися своїми талантами, це ВЕЛИЧЕЗНИЙ КРОК до мети, і ми благаемо вашої уваги! Вирок "інвалідний візок" - не є остаточним. Настя вірить і робить ВСЕ, щоб розпрощатися з цим страшним діагнозом. Доля звалила на плечі цієї дівчинки дуже суворе випробування, але сила духу повинна перемогти.

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ВИСТАВКУ АНАСТАСІЇ ЯКИМЕНКО "ДУША - КОСМОС", яка відбудеться в МУЗЕЇ ІВАНА КАВАЛЕРДЗЕ за адресою: м. Київ, Андріївський узвіз, 21, в період з 10 по 11 листопада. 10 листопада офіційне відкриття о 12.00.

Незвичайна програма (як для музею) за участю Насті та ії друзів, які теж їдуть до Києва допомогти та підтримати Настюшу. Працюватиме музей до 18. 00.

11 листопада відкриття виставки о 12.00 та також програма для гостей. І закриття другого (останнього дня) виставки о 18.00.

Також, якщо забажаєте, то зможете придбати картину, яка вам сподобається! Кошти — це тільки для Насті, щоб скоріше здійснилося її велике бажання - стати на ноги!


РЕЛІЗ: pres-rezil-vystavky-anastasii.pdf [668,02 Kb] (cкачиваний: 8)
Відбулась презентація картин італійського художника Сабатіно Шіа
Події 22 вер, 2018

Відбулась презентація картин італійського

19 вересня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» відбулась презентація картин...


Виставка століття: в Києві покажуть шедеври мистецтва
Події 19 вер, 2017

Виставка століття: в Києві покажуть шедеври

У столиці України пройде виставка картин видатних художників світу, які викликають фурор на аукці......Микола Голомша: ватників потрібно перевиховувати
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: ватників потрібно перевиховувати

Ми ж не можемо взяти їх і, умовно кажучи, розстріляти, або посадити на потяг і вивезти в Росію. Їх необхідно перевиховувати. І досягти успіху у цій нелегкій праці можна тільки за умови наявності сприятливого середовища, де ці ватники живуть. На мою...

18 бер, 2019
Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.
Коментарі 0 Комментариев

Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.

Ця історія зі скіфським золотом, підштовхнула нас навести приклад цікавої історичної події, що відбулась майже 120 років тому. Втім, ми хотіли би у рубриці «Погляд з минулого», ще раз «подивитись у минуле», щоб громадськість зрозуміла рівень...

18 бер, 2019
Обережно! Пенсофіцери!
Коментарі 0 Комментариев

Обережно! Пенсофіцери!

Ну навіщо відпочиваючим у санаторії зайві приводи для нервування? Але на жаль, так думали не всі. На приклад, наш сусід за столом у їдальні. Він – міцний чолов'яга, на вигляд, 54 – 58 років. Афганець і полковник запасу. Більше того, навіть цілий...

18 бер, 2019