09 лис, 2018 0 Коментарів

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі".

"Ця пісня присвячена усім матерям. У ній йдеться про те, як син (на прикладі своєї матері) намагається тонко відчути весь їхній внутрішній світ і природу; зануритися в глибину їхніх думок, почуттів, переживань і бажань...

І, звісно, про те, що ми повинні частіше говорити своїм матерям добрі і теплі слова", - коментує дебютну пісню Громаковский.
Відео на пісню "Мамі":


Відеоряд на пісню було відзняте ще у 2015 році режисерами-початківцями Андрієм Лагутіним та Катериною Лаковою – в рамках проведення фестивалю молодих кінематографістів "Кіно-Драйв".

Над кліпом працювали:
Андрій Лагутін — режисер, оператор;
Катерина Лакова — другий режисер, фотограф;
Оліція Омельчук — акторка театру і кіно, яка у кліпі виконала роль мами;
Олексій Ольшевський - музичний продюсер.

Додамо, що вивчити українську Алекса спонукали любов до нашої країни і дружина-українка. Вона й допомагала освоювати артисту мову. Зі своїми україномовними піснями артист уже встиг виступити на багатьох фестивалях у США. А нещодавно його голос мали нагоду почути відвідувачі концерту гурту СКАЙ. Під час виступу українських рокерів відбувся імпровізований перформанс за участі Алекса і Олега Собчука.

"Все сталося спонтанно. Але так було навіть цікавіше! Для мене, як для білоруса, який співає українською, було вдвічі приємніше, адже публіка прийняла мене тепло і я абсолютно не відчував себе чужим. Все було дуже здорово. Українці - найгостинніший народ!" - говорить про свій перший український виступ Громаковский.

Зараз співак працює над україномовним альбомом.

Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) народився у Білорусі. Професійно займався бодібілдингом. Згодом почав зніматися у фільмах (в т. ч. комедії "8 перших побачень"). Зараз разом із дружиною-українкою живе у Чикаго. Саме у Сполучених Штатах почалася його кар'єра співака.

Алекс Громаковский
Боротьба українців за мрії очима італійського співака
Коментарі / Культура 06 січ, 2018

Боротьба українців за мрії очима італійського

Італійський співак, музикант, та автор пісень Альфонсо Олівер написав пісню, присвячену Україні і...


Події 08 сер, 2017

"Голий король" на вулицях Києва – Білоруський

Головними героями нового відео групи стали столиця і її жителі...


На крилах любові
Коментарі 08 чер, 2017

На крилах любові

Напередодні дня народження видатного українського актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука в...


Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019
Очманілі рученятка
Коментарі 0 Комментариев

Очманілі рученятка

Після публікації статті «Курйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна» та «Викриття фальшивомонетника», ми з великим задоволенням побачили , що ця тема зацікавила читачів. Тому, у мене, як автора попередніх публікацій, з’явилась можливість...

20 бер, 2019