24 лис, 2018 0 Коментарів

Хто круче: «папередніки» чи їх нащадки…

Хто круче: «папередніки» чи їх нащадки…

Довідавшись про те, що троє депутатів від "Блоку Петра Порошенка" пропонують запровадити кримінальну відповідальність за наклеп, президента-втікача Віктора Януковича екстрено госпіталізували в московську клініку імені Скліфосовського.

За даними джерела, Януковича доставили в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта і крововиливом в коліно.

Ви скажете жарт? Який там жарт! Відкриваємо сайт ВРУ і знаходимо відповідний законопроект (№9306) про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України, який зареєстрували народні депутати з БПП Микола Паламарчук, Артур Палатний та Олег Великін 20 листопада. Автори ініціативи пропонують доповнити Кримінальний кодекс статтею 151 (2) "Наклеп" і передбачити санкцію до 3 років позбавлення волі, тощо. Серед іншого, йдеться про дії, що вчинені шляхом публічного демонстрування у творах, в засобах масової інформації або в мережі Інтернет.

Чи міг собі уявити Янукович, спішно покидаючи кордони України, що у нього будуть такі нащадки! Ні, не нащадки того, «що нажито непосильною працею», а нащадки злочинних законів, які були скасовані завдяки Революціє Гідності.

І хоча голова Фракція БПП говорить про те, що вони не підтримують законопроект, «поважають свободу слова і навіть у тих випадках, коли нею користуються необережно», віриться з трудом, що б хтось без відома верхівки зміг зареєструвати такий опус.

Піар чистої води!?

Адже п’ятий рік реєструються різноманітні законопроекти, в яких запроваджуються норми та положення тих самих диктаторських "законів 16 січня" і кількість їх перевалила за півсотні.

Ось такий «підарунок» на п’яту річницю Революції Гідності отримала Україна від «нащадків» злочинної влади.

Критикували депутата? Тюрма за вами плаче.

Так куди йде Україна? Який її курс? У Європу, запитаєте ви?

Та ні, яка Європа.

Читаючи проекти так званих парламентарів, все більше переконуєшся, що їх курс до «попередніків», з їх диктаторськими законами та створенням поліцейської держави, до агресора - Росії, з її «антиекстремістським законодавством», що дозволяє саджати людей у тюрми за «репост» чи «лайк» чужого допису у соціальній мережі, до Радянського Союзу, де в табори заслали мільйони людей.

Чи зможе після цього Янукович виступити з промовою останнього слова в Оболонському райсуді Києва у справі за підозрою в державній зраді, не відомо.
Ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації»
ІТ-Україна 23 травня, 2017

Ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких

Сьогодні народними депутатами ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови...


Підсумки засідання НКРЗІ від 16.05.2017
ІТ-Україна 16 травня, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 16.05.2017

Законопроектом передбачається статтю 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення...


Від змін «закону Савченко» до контролю бідності: абсурдні плани ВРУ
Закони 16 січня 12 кві, 2017

Від змін «закону Савченко» до контролю бідності:

Верховна Рада України – місце, де не лише ухвалюють ключові для країни закони, а й центр лобіювання...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019