24 лис, 2018 0 Коментарів

Хто круче: «папередніки» чи їх нащадки…

Хто круче: «папередніки» чи їх нащадки…

Довідавшись про те, що троє депутатів від "Блоку Петра Порошенка" пропонують запровадити кримінальну відповідальність за наклеп, президента-втікача Віктора Януковича екстрено госпіталізували в московську клініку імені Скліфосовського.

За даними джерела, Януковича доставили в нерухомому стані з підозрою на серйозну травму хребта і крововиливом в коліно.

Ви скажете жарт? Який там жарт! Відкриваємо сайт ВРУ і знаходимо відповідний законопроект (№9306) про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України, який зареєстрували народні депутати з БПП Микола Паламарчук, Артур Палатний та Олег Великін 20 листопада. Автори ініціативи пропонують доповнити Кримінальний кодекс статтею 151 (2) "Наклеп" і передбачити санкцію до 3 років позбавлення волі, тощо. Серед іншого, йдеться про дії, що вчинені шляхом публічного демонстрування у творах, в засобах масової інформації або в мережі Інтернет.

Чи міг собі уявити Янукович, спішно покидаючи кордони України, що у нього будуть такі нащадки! Ні, не нащадки того, «що нажито непосильною працею», а нащадки злочинних законів, які були скасовані завдяки Революціє Гідності.

І хоча голова Фракція БПП говорить про те, що вони не підтримують законопроект, «поважають свободу слова і навіть у тих випадках, коли нею користуються необережно», віриться з трудом, що б хтось без відома верхівки зміг зареєструвати такий опус.

Піар чистої води!?

Адже п’ятий рік реєструються різноманітні законопроекти, в яких запроваджуються норми та положення тих самих диктаторських "законів 16 січня" і кількість їх перевалила за півсотні.

Ось такий «підарунок» на п’яту річницю Революції Гідності отримала Україна від «нащадків» злочинної влади.

Критикували депутата? Тюрма за вами плаче.

Так куди йде Україна? Який її курс? У Європу, запитаєте ви?

Та ні, яка Європа.

Читаючи проекти так званих парламентарів, все більше переконуєшся, що їх курс до «попередніків», з їх диктаторськими законами та створенням поліцейської держави, до агресора - Росії, з її «антиекстремістським законодавством», що дозволяє саджати людей у тюрми за «репост» чи «лайк» чужого допису у соціальній мережі, до Радянського Союзу, де в табори заслали мільйони людей.

Чи зможе після цього Янукович виступити з промовою останнього слова в Оболонському райсуді Києва у справі за підозрою в державній зраді, не відомо.
Ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації»
ІТ-Україна 23 травня, 2017

Ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких

Сьогодні народними депутатами ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови...


Підсумки засідання НКРЗІ від 16.05.2017
ІТ-Україна 16 травня, 2017

Підсумки засідання НКРЗІ від 16.05.2017

Законопроектом передбачається статтю 166-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення...


Від змін «закону Савченко» до контролю бідності: абсурдні плани ВРУ
Закони 16 січня 12 кві, 2017

Від змін «закону Савченко» до контролю бідності:

Верховна Рада України – місце, де не лише ухвалюють ключові для країни закони, а й центр лобіювання...


Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні

Сьогодні ми є свідками поступової ліквідації маріонеткових колаборантів, їх же ляльководами. Багатьох людей, які розпочинали агресію проти України і всіма силами допомагали ворогу анексувати Крим та піти війною на Донецьку та Луганську області,...

19 січ, 2019
Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019