30 лис, 2018 0 Коментарів

Чого чекати від воєнного стану?

Впевнені, що багато з ВАС не стали приділяти належної уваги цьому Указу і віднеслися до нього як до такого собі тактичного ходу напередодні виборів але, на це й робилася ставка щоб одуріти всіх та “тихою сапою” ввести диктатуру.... саме тому ми вирішили розпочати відкрито спілкування саме по змісту цього Указу.

ПОЧАТОК...

Президент на 5-тому році війни і під час своїх перевиборів “нарешті здогадався” ввести так званий “воєнний стан”... але якій і для чого ми вирішили розібратися з правником Олег Березюк та екс.комбатом “АЙДАРУ” Євгеном Пташником (комбат Холод).

Як на мене більш цікавим за саме дійство його внесення, причину прийняття та голосування у залі ВРУ з другої спроби, кумедне оприлюднення у офіційному виданні двох різних варіантів - є його зміст, а саме П.3 Указу Президента “Про введення воєнного стану в Україні”:

“3. У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтями 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 Конституції України, а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану".”

Тому під час прямого ефіру ми розглянули кожну статтю Конституції України з нашими правами і свободами які вирішив чомусь обмежити чи скасувати Порошенко (див. з 34 хвилини).

Ось стислий зміст головних питань:
“Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.” - то слід по ночах чекати на облави?

“Стаття 31. Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції.” - то всіх будуть прослуховувати?

“Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя...” - то нас почнуть відлучати від дружин, чи чоловіків, чи відбирати наших діточок? Чи введуть “право першої шлюбної ночі” та зроблять з дівчат і жінок повій? І чим скажіть це допоможе в перемозі над ворогом?!

“Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання...” - невже знов повернуть інститут прописки чи заборонять їздити по Країні як кріпакам?

“Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.” - том хочуть заткнути рота, а сами почнуть більш зухвало розкрадати Країну і віддадуть її потім ворогу?

“ Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами...” - це для того щоб активні громадяни не заважали руйнувати державність?

“Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.” - так теж саме зробив янукович у “злочинних законах від 16 січня”, щоб більше 3-х не збиралися і не створили загони самооборони, то як це допоможе у боротьбі з агресором?!

“Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.” - це для того щоб пан керманих зі своїми посіпаками пограбував всю Країну?!

“Стаття 42. Кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.” - що підприємницька діяльність вже позазаконом?

“Стаття 43. Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.” - відміна цей природної норми залишає і так зубожілий народ вимерти остаточно, бо смертність вже перевищила народжуваність!)

“Стаття 44. Ті, хто працює, мають право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів.” - з огляду на ти норми що вносять депутати правлячих партій у ВРУ, від заборони свободи слова до продажу землі, сама ця норма заважає остаточної узурпації влади...

“Стаття 53. Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти...” - обмеження цього права як допоможе перемоги над агресором?!

Чи нащо вчити діточок рабів простіше дати їм копняка?!)))

#воєннийстан #Конституція #права #Україна #громадяни #Закон #Указ #диктатура #держава


Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу
Причини та завдання військового стану в Україні
Актуальне 29 лис, 2018

Причини та завдання військового стану в Україні

Причини та завдання військового стану в Україні...


Яка була справжня мета введення воєнного стану?
Актуальне 27 лис, 2018

Яка була справжня мета введення воєнного стану?

Яка була справжня мета введення воєнного стану?...


Потрібен чи не потрібен воєнний стан?
Актуальне 24 лют, 2017

Потрібен чи не потрібен воєнний стан?

Віктор Шишкін доводить крайню необхідність введення воєнного стану....


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019