14 гру, 2018 0 Коментарів

Тарифи на роботи (послуги) УДЦР

Тарифи на роботи (послуги) УДЦР

13.11.2018 в НКРЗІ відбулася друга нарада стосовно нової редакції Тарифів на роботи (послуги) УДЦР, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж.

Представлення проекту відбулося 04.11.2018.

Через відсутність єдиної думки з цього питання з порядку денного засідання НКРЗІ, що відбулося 11.12.2018 року було знято питання знижок на Тарифи у 2019 році.

Чи почує НКРЗІ доводи бізнесу, поки не зрозуміло. Але ж, плани УДЦР (інвестиційний та розвитку) так і не були надані. При цьому не зрозуміло, за якою Методикою або Положенням розраховувалися нові тарифи, бо велика різниця підняття між одними та іншими позиціями.

На думку експертів, деякі тарифи навмисно збільшують (це стосується телерадіомовлення), можливо в угоду єдиному провайдеру цифрового мовлення «Зеонбуду».

Нещодавно Міжвідомча координаційна група з упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення розглядала питання про створення на базі Концерну РРТ національної цифрової багатоканальної телемережі. Тоді КРРТ запропонував для побудови 159 точок, де можна розгорнути передавачі, і були обіцянки Нацрада погодить ці пропозиції, а УДЦР оформити розрахунки ЕМС та попередньо направили документи на погоджено до Генерального штабу.

Що змінилося на цей час.

З відключення аналогового мовлення КРРТ межує на грані банкрутства, нова угода між «Зеонбудом» та КРРТ не укладена. Кабмін про вирішення питання з фінансуванням мовчить. Десь там «на верху» шукають нового Генерального директора КРРТ (більш поступливого).

Підняття тарифів УДЦР для телерадіомовлення надасть додаткових важелів закрити питання створення на базі Концерну РРТ національної цифрової багатоканальної телемережі (не до жиру бути б живим), а також зупинити ініціативу Нацради щодо можливості розбудови місцевих мультиплексів із використанням малопотужних передавачів в різних регіонах України.

З таким підходом вирішення питання покращення інформаційної безпеки держави залишається за лаштунками.
Тарифи на роботи (послуги) УДЦР
ІТ-Україна 05 гру, 2018

Тарифи на роботи (послуги) УДЦР

04.11.2018 в НКРЗІ відбулася нарада стосовно представлення нової редакції Тарифів на роботи...


Тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги
ІТ-Україна 04 сер, 2018

Тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні

02.08.2018 в НКРЗІ відбулося засідання робочої групи з розробки Граничних тарифів на...


Засідання з питань упровадження в Україні цифрового телерадіомовлення
ІТ-Україна 02 гру, 2017

Засідання з питань упровадження в Україні

30.11.2017 відбулося чергове засідання Міжвідомчої координаційної групи з упровадження в Україні...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019