18 гру, 2018 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

18.12.2018 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- затвердила
Зміни до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України, затвердженого рішенням НКРЗІ від 05 липня 2012 року № 324, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 липня 2012 року за № 1252/21564.

Зміни, зокрема, стосуються впровадження конвергентних рішень мереж фіксованого і рухомого (мобільного) зв’язку при маршрутизації трафіку голосової телефонії без міжмережевих (медіа) шлюзів, а також в частині встановлення заборони операторам телекомунікацій здійснювати маршрутизацію трафіка через точки взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж, які розташовані на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, які використовуються суб’єктами господарювання, що не зареєстровані згідно з законодавством України.

Дане рішення буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

- прийняла рішення погодити
проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту» із зауваженням до нього.

Зауваження стосуються неправомірного розширення вимог Закону про доступ щодо збільшення витрат для визначення періодичної плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту, зокрема через: «Витрати на оплату праці обслуговуючого персоналу», «Витрати на матеріали необхідні для підтримки», «Витрати на утримання інженерних мереж спільного користування» та «Витрати на оплату податку на земельну ділянку».

- погодила без зауважень
проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. № 812», надісланий листом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Проектом визначається, що до створення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій України виконання його функцій покладається на Держспецзв’язку.

Незважаючи на відміну ліцензування у сфері телекомунікацій з 01.01.2018 НКРЗІ:

- видала ТОВ «ЛІНКОМ-3000» ліцензію на надання послуг фіксованого міжміського телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ, Одеської області строком на 5 років;

- продовжила строк дії ліцензії ТОВ «ЛАКИ НЕТ» на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Київ, м. Одеса з 18.04.2019 по 17.04.2024.
Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 07 лис, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

Проектом документа, зокрема, уточнюються особливості маршрутизації трафіка голосової телефонії в...


Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 09 жов, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: прийняла...


Питання маршрутизації трафіка голосової телефонії в ТМЗК
ІТ-Україна 15 лип, 2018

Питання маршрутизації трафіка голосової телефонії

12.07.2018 в НКРЗІ було проведено підведення підсумків громадського обговорення проекту рішення...


Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні

Сьогодні ми є свідками поступової ліквідації маріонеткових колаборантів, їх же ляльководами. Багатьох людей, які розпочинали агресію проти України і всіма силами допомагали ворогу анексувати Крим та піти війною на Донецьку та Луганську області,...

19 січ, 2019
Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019