18 гру, 2018 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

18.12.2018 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- затвердила
Зміни до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України, затвердженого рішенням НКРЗІ від 05 липня 2012 року № 324, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 липня 2012 року за № 1252/21564.

Зміни, зокрема, стосуються впровадження конвергентних рішень мереж фіксованого і рухомого (мобільного) зв’язку при маршрутизації трафіку голосової телефонії без міжмережевих (медіа) шлюзів, а також в частині встановлення заборони операторам телекомунікацій здійснювати маршрутизацію трафіка через точки взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж, які розташовані на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, які використовуються суб’єктами господарювання, що не зареєстровані згідно з законодавством України.

Дане рішення буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

- прийняла рішення погодити
проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту» із зауваженням до нього.

Зауваження стосуються неправомірного розширення вимог Закону про доступ щодо збільшення витрат для визначення періодичної плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту, зокрема через: «Витрати на оплату праці обслуговуючого персоналу», «Витрати на матеріали необхідні для підтримки», «Витрати на утримання інженерних мереж спільного користування» та «Витрати на оплату податку на земельну ділянку».

- погодила без зауважень
проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 р. № 812», надісланий листом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Проектом визначається, що до створення Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій України виконання його функцій покладається на Держспецзв’язку.

Незважаючи на відміну ліцензування у сфері телекомунікацій з 01.01.2018 НКРЗІ:

- видала ТОВ «ЛІНКОМ-3000» ліцензію на надання послуг фіксованого міжміського телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ, Одеської області строком на 5 років;

- продовжила строк дії ліцензії ТОВ «ЛАКИ НЕТ» на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Київ, м. Одеса з 18.04.2019 по 17.04.2024.
Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 07 лис, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

Проектом документа, зокрема, уточнюються особливості маршрутизації трафіка голосової телефонії в...


Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 09 жов, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: прийняла...


Питання маршрутизації трафіка голосової телефонії в ТМЗК
ІТ-Україна 15 лип, 2018

Питання маршрутизації трафіка голосової телефонії

12.07.2018 в НКРЗІ було проведено підведення підсумків громадського обговорення проекту рішення...


Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019
Очманілі рученятка
Коментарі 0 Комментариев

Очманілі рученятка

Після публікації статті «Курйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна» та «Викриття фальшивомонетника», ми з великим задоволенням побачили , що ця тема зацікавила читачів. Тому, у мене, як автора попередніх публікацій, з’явилась можливість...

20 бер, 2019