26 гру, 2018 0 Коментарів

Езотеричний, художній і фінансовий бренд. Світлана Сулімова

Двадцять сьоме жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона. Тема засідання: "Езотеричний, художній і фінансовий бренд. Світлана Сулімова"

Світлана Сулімова - Кандидатка наук з державного управління (сфера наукових інтересів: рівні права в самореалізації чоловіків і жінок в суспільстві); Радниця мера м Вінниця з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (на громадських засадах), Президентка ГО «Пані Всесвіт»; Членкиня Комітету гендерної рівності Асоціації міст України; Психологиня; Спеціалістка вищої категорії, майстриня дихальної психотехніки - ребефинга, практик напрямків: рейки, трансцендентальної медитації, сиддхи, методик тибетської медицини; Міжнародна майстер-тренерка Міжнародної Програми соціально-фінансової освіти дітей Афлатун (Нідерланди); Поетеса, Художниця і щаслива людина; Авторка концепції: «Життєстверджуюча терапія» - терапія майбутнього; Депутатка Вінницької обласної Ради 6-го скликання;

У 2009 році Світлані Сулімової присвоєно звання Посол Федерації Вселенського Миру.

Все своє життя присвятила служінню людям, працюючи в соціальній сфері із малозахищеними категоріями населення, особливо дітьми, сім'ями, молоддю (15 років була директоркою Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м.Вінниця).

Світлана вважає, що незалежно в якій країні, в якій сім'ї, в яких умовах людина народжена, він або вона повинна стати Щасливою. Щастя- це якість свідомості, яке змінюється із надбанням знань про Світ, Добро, Служіння.

Саме тому Світлана стала проводити заняття як master-trainer of the International program of Social and Financial Education for Children Aflatoun по соціально-фінансовій освіті дітей Афлатун у різних країнах світу. Завдяки зусиллям Світлани, Програма працює в школах, дитячих садках України, в інших країнах світу, особливо в тих, де були військові конфлікти, де панує бідність.

Світлана вважає, що настав час, коли кожна людина повинна взяти відповідальність за долю світу, починаючи зі свого особистістісного Служіння людям і особистої діяльності по зміцненню Миру у всьому Світі.

Цьому присвячені її книги, пісні, фотографії, картини, її щоденна громадська і професійна діяльність у Благо людей і Миру на Землі.

Книги Світлани:
«Твій шлях - в тобі» (1995)
«З'єднаємо мости часів» (1999, 2016)
«Плансі» (2006)
«Час вибрав нас» (2016)
«90 Унікальних Авторських Практик Рішення Життєвих Проблем» (2017)
«Трансформаційні вірші-програми Всесвіту для Щасливої ​​Життя» (2018)

Світланою написано більше 60 наукових публікацій, надруковані численні науково-популярні статті в газетах і журналах, вона благодійно проводить онлай ефіри і семінари.

Численні Персональні виставки картин приваблюють відвідувачів совій радісною філософією життя, де головний меседж - «Ми - Люди - Єдине Ціле. Ми невід'ємні один від одного. Те, що впливає на одного з нас, впливає на нас усіх за принципом ефекту мерехтіння, який утворюється від кинутого в озеро каменю".

Картини Світлани - це містична живопис в стилі «Прояв (оживає) у світлоносній Реальності».

Вони надихають, несуть заряд оптимізму і радості, залучають Щастя в усі сфери людського життя. 7 персональних виставок. Нова колекція картин «ДНК: ДАРИ КОСМОСУ» була презентована в 2018 році в Німеччині.

Засідання ведуть: Світлана Саламатова - Віце - президентка із розвитку Європи та країн Ближнього Сходу Міжнародного інституту культурних зв’язків; Фахівчиня із розвитку партисипативного стратегічного управління та лідерства; Авторка успішних проектів: «Українські жінки в ООН»; «Відродження жінки»; «Форум жіночого партнерства»; Керівник незалежної делегації українських жінок в ООН Наталія Каплун – Президентка Експерт Бьюті Преміум Клуб, Успішний підприємець із 25 річним стажем, Керівник ТОВ «Нінель Естетік», Керуюча партнерка BEAUTY BUSINESS BUREAU; Авторка книги «Я - сонце»; Тренерка із досягнення стану "щастя".


Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу
Бренд - чарівниця із творення Раю. Ірина Рай
Інтерв'ю 05 гру, 2018

Бренд - чарівниця із творення Раю. Ірина Рай

Двадцять п'ятє жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона....


Музичний бренд Одеси. Олена Палашек
Інтерв'ю 21 лис, 2018

Музичний бренд Одеси. Олена Палашек

Двадцять третє жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона....


Успішний бренд державного управління. Наталія Бондар
Інтерв'ю 24 жов, 2018

Успішний бренд державного управління. Наталія

Двадцяте жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона. Тема засідання: "Успішний бренд державного...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019