06 лют, 2019 0 Коментарів

Фішки української індустрії краси від Наталії Гончаренко

Відверта розмова про секрети української індустрії краси із Наталією Гончаренко, метром створення успішного бізнесу у сфері індустрії краси.

Наталія Гончаренко(Наталья Гончаренко) - засновниця Міжнародного Клубу Власників Підприємств Індустрії Краси та Бізнес-школи Beauty Salon Boss.

Двічі Лауреат Премії Stella International Beauty Awards: 1-е місце в номінації «Кращий освітній центр в індустрії краси - 2017», і «Кращий бізнес-тренер - 2018».

Автор двох книг про створення і розвитку бізнесу в індустрії краси та здоров'я: Ідеальний директор салону краси (2015 г.) і Мій салон краси (2018 г.).

Ведучі програми: Наталія Каплун(Natalia Kaplun) - власниця центру краси та здоров'я NK CLUB, метр бьюті бізнесу України, президентка BEAUTY EXPERT PREMIUM CLUB, співзасновниця Beauty Business Bureau

Світлана Саламатова(Svitlana Salamatova) - громадська діячка, ТоР фасилітаторка, фахівчиня зі стратегічного планування та організаційного розвитку підприємств, експертка із взаємодії влади і громади, авторка проекту Українські жінки в ООН, голова щорічної делегації українських жінок NGO CSW NY (NGO Committee on the Status of Women, New York)


Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу.
Секрети української індустрії краси від Олексія Антонюка
Інтерв'ю 30 січ, 2019

Секрети української індустрії краси від Олексія

Відверта розмова про секрети української індустрії краси із метром перукарської справи України...


Бренд зоряних мостів. Жанна Тетьора
Інтерв'ю 30 січ, 2019

Бренд зоряних мостів. Жанна Тетьора

"Бренд зоряних мостів. Жанна Тетьора Жанна Тетьора - Президент Міжнародної корпорації «Зоряні...


Про секрети української косметології із Валентиною Золотаревою
Інтерв'ю 23 січ, 2019

Про секрети української косметології із

Відверта розмова про секрети української косметології із метром бьюті бізнесу України Валентиною...


Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019