12 бер, 2019 0 Коментарів

Підсумки засідання НКРЗІ

12.03.2019 відбулося засідання НКРЗІ.

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія:

- схвалила проект
рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації».

За інформацією НКРЗІ, метою прийняття проекту є:

• захист інтересів держави в частині забезпечення взаєморозрахунків за надані телекомунікаційні послуги під час маршрутизації викликів, передавання коротких текстових та мультимедійних повідомлень до перенесеного абонентського номера рухомого (мобільного) зв’язку від національних мереж фіксованого зв’язку, які не мають власної локальної бази даних перенесених номерів, або від іноземних мереж;

• створення сприятливих умов та усунення перешкод для отримання телекомунікаційних послуг споживачами, які перенесли абонентські номери до мереж інших операторів телекомунікацій;

• реалізація Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів.

Документ буде подано на погодження до заінтересованих державних органів.

- вирішила подати до Адміністрації Держспецзв’язку пропозиції щодо внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України (зокрема, у позиції 22.1 «Міжнародний рухомий (мобільний) зв’язок IMT» розділу 1 «Діючі радіотехнології» додатково виділити смуги радіочастот 2300-2345 МГц).

- погодила із пропозицією проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Вимог щодо рівня якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку».

НКРЗІ пропонує встановити додаткову норму: «Операторам, провайдерам телекомунікацій, які надають послуги рухомого (мобільного) зв’язку забезпечити виконання цих Вимог на території кожного населеного пункту регіону вказаного у ліцензії та регіональних, національних і міжнародних автомобільних дорогах цього регіону.».

- висловилася про доцільність прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо забезпечення доступності необхідними публічними послугами», реєстраційний номер 10073 від 20.02.2019.

- схвалила проект Закону України «Про внесення змін до пункту 254.4 статті 254 Податкового кодексу України» (щодо ефективного використання радіочастотного ресурсу України). Законопроект буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України.

- вирішила ліцензію на користування радіочастотним ресурсом у м. Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Одеській, Запорізькій області (смуги радіочастот 2300,0...2305,0; 2320,0...2345,0 МГц) та Київській, Луганській, Львівській, Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій області, АР Крим, м. Севастополі видати на конкурсних або тендерних засадах та визнала таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 05.04.2016 № 182. Це рішення набирає чинності з 15 березня 2019 року.

- затвердила План перевірок користувачів радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот загального користування на другий квартал 2019 року.
Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 08 січ, 2019

Підсумки засідання НКРЗІ

08.01.2019 відбулося засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 04 гру, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

04.12.2018 відбулося засідання НКРЗІ. У блоці питань щодо розгляду проектів законові та...


Підсумки засідання НКРЗІ
Події / ІТ-Україна 16 жов, 2018

Підсумки засідання НКРЗІ

У блоці питань щодо розгляду проектів законові та нормативно-правових актів Комісія: - прийняла...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019