03 бер, 2017 0 Коментарів

ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на Одеській митниці

ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на Одеській митниці

Слідчим управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ спільно з оперативними працівниками Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ проведено більше 60 обшуків в рамках кримінального провадження щодо зловживань на Одеській Митниці. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

"Слідчим управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ спільно з оперативними працівниками Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в рамках здійснення досудового розслідування, зареєстрованого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України, одночасно проведено більше 60 обшуків на території Київської, Одеської та Львівської областей", - зазначила Л.Сарган.

За її словами обшуки проводяться в рамках кримінального провадження стосовно службових осіб Одеської митниці ДФС України.

Л.Сарган зазначила, що дані особи, "діючи за попередньою змовою між собою, в інтересах третіх осіб, у період з листопада 2015 року по листопад 2016 року, всупереч міжнародного та національного законодавства до визначеного переліку суб'єктів господарювання, можливо створювали умови для здійснення оформлення митних декларацій по ввезенню на територію України різних груп товарів по заниженій вартості, що, в порівнянні з іншими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, призводило до надання їм незаконних переваг, недонадходження у значних розмірах митних платежів до державного бюджету і таким чином зумовило спричинення державним інтересам тяжких наслідків на суму близько 6,92 млн грн".

Крім того за її словами слідчі підозрюють, що службові особи Одеської митниці та фізичні особи, суб’єкти господарювання, інспектори митних постів Одеської митниці, діючи за попередньою змовою групою осіб, здійснюють можливе безперешкодне переміщення груп товарів через кордон за одержання систематичної неправомірної вигоди.

Джерело: УНН
Компанію нардепа С.Рибалки підозрюють в ухиленні від слати податків в особливо великих розмірах - ГПУ
Події 17 лют, 2017

Компанію нардепа С.Рибалки підозрюють в ухиленні

Департаментом із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури...


Печерський суд дав дозвіл на затримання В.Януковича - ГПУ
Події 02 лют, 2017

Печерський суд дав дозвіл на затримання

Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання екс-президента Віктора Януковича. Про це в...


На Сумщині на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди викрито посадовця Охтирської райдержадміністрації
Події 24 січ, 2017

На Сумщині на вимаганні та отриманні

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки та Слідчим Управлінням...


Віктор Жердицький: Тумгоєва просто продали
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Тумгоєва просто продали

Кадиров платить великі гроші за видачу своїх особистих ворогів – людей, які воювали в Чечні. Зараз ці хлопці боронять територіальну цілісність України....

22 вер, 2018
Віктор Жердицький: замість реальної декомунізації у нас показуха
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: замість реальної декомунізації у нас показуха

Українцям треба позбутися комплексу меншовартості. Але ті хлопці, які сьогодні керують державними установами не мають такої мети. Бо досягнення її є важкою і кропіткою працею, яка робиться з любов'ю до свого народу. А ось знести 300 пам'ятників і...

21 вер, 2018
Микола Голомша: чому влада не використовує докази про 36 затриманих росіян у Гаазькому суді?
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: чому влада не використовує докази про 36 затриманих росіян у Гаазькому суді?

Зараз треба відправити про них данні до Міжнародного суду в Гаазі, куди двічі зверталася Україна. Зокрема, щодо подій в Криму і в ОРДЛО. Але ці звернення виявилися безрезультатними. У прокурора МКС виникли зауваження до нашої держави. Вони...

20 вер, 2018