09 бер, 2017 0 Коментарів

Що таке Інтернет речей?

Що таке Інтернет речей?

Смартфони на Android з кожним роком стають все краще, але, на жаль, на даному етапі складно побачити будь-які серйозні зміни. На щастя, безліч інших речей активно змінюється навколо нас завдяки технологічним компанія, в число яких входить Google. В даний момент ми активно входимо в еру Інтернету речей. У цьому пості ми постараємося пояснити значення цього терміна, який для багатьох може навіть дивно звучати.

Інтернет речей (Internet of Things, він же IoT) - це неологізм, який в 1999 році ввів Кевін Ештон, засновник Auto-ID Center в MIT. Термін застосовується для речей, відмінних від комп'ютерів і смартфонів, які мають можливість підключення до мережі та Інтернету. Під це визначення потрапляють сучасні автомобілі, фітнес-трекери, розумні лампочки та інші сучасні побутові прилади, якими можна керувати за допомогою смартфона. Упевнений, ви щось про них чули, а можливо, у вас навіть є кілька таких речей.

Спочатку ми стали підключені до Мережі за допомогою комп'ютерів. Потім смартфони подарували нам мобільний доступ до Інтернету. Інтернет речей - це те, що робить навколишній нас простір розумніші за рахунок поширення Мережі на інші предмети. Частиною Інтернету речей може бути будь-який прилад, здатний обмінюватися інформацією за допомогою мережевого інтерфейсу.

Чи вважаєте, що це скромне нововведення для нашого життя? Аналітики з BI Intelligence так не вважають. Вони очікують появи 22,5 мільярда IoT-пристроїв до 2021 року. У 2016 році можна було нарахувати 6,6 мільярда. Отже, саме в найближчі роки, включаючи 2017 рік, ми побачимо активний розвиток Інтернету речей і зауважимо, як розумні пристрої приходять в наше життя, змінюючи її.

Бути може, сьогодні ми зупинимося на розумних лампочках, але в майбутньому складно буде купити побутовий прилад, який не зможе з'єднуватися з вашим смартфоном. Причому Інтернет речей прийде не тільки в наші будинки. Громадський транспорт може стати розумнішими, що підвищить зручність його використання. Область застосування набагато ширше. Інтернет речей не тільки дозволить вам побачити на смартфоні, що ваш пиріг готовий. Інтернет речей може змінити роботу міської інфраструктури. Все для нашої зручності, так що готуйтеся зустрічати Інтернет речей.

Джерело: androidinsider.ru
Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G
Події 16 лют, 2017

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Компанії Deutsche Telekom, Ericsson і SK Telecom (SKT) провели тести мережі, яку вони назвали...


Micro Mote створила найменший в світі комп'ютер
Події 15 лют, 2017

Micro Mote створила найменший в світі комп'ютер

Компанія Micro Mote представила робочу модель комп'ютера обсягом в 1 кубічний міліметр, причому...


5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому році
Події 13 лют, 2017

5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому

Навряд чи ви будете сумувати за 2016 роком. Занадто важким він був і занадто багато поганих новин...


Позивний «Панама»: на війні значно легше зрозуміти, хто є хто
Коментарі 0 Комментариев

Позивний «Панама»: на війні значно легше зрозуміти, хто є хто

На передовій все набагато простіше, там є чорне і біле: вороги і друзі. А ось на гражданці із цим все не настільки зрозуміло. Ти можеш нормально спілкуватися з людиною, але вона потім виявиться ворогом і зненацька вставить ніж у спину. На війні не...

26 кві, 2018
Юрій Буздуган: головні негаразди української економіки – це проблеми промислових корпорацій
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: головні негаразди української економіки – це проблеми промислових корпорацій

Занепад великих корпорацій спричинила недолуга політика урядів. У результаті, ще до початку глобальної кризи в 2008 році, основою економіки промислових корпорацій була система переробки: хімія і металургія. Далі – гірше, у 2013 році ми продали...

26 кві, 2018
Сергій Дацюк: суд над Януковичем – це фарс
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: суд над Януковичем – це фарс

Коли ми говоримо про Януковича, ми маємо справу з людиною, яка запросила ворога на нашу землю. І це доведено на рівні міжнародних структур. Він немає права не те, що звертатися до українського народу, але навіть на увагу до себе як до публічної...

21 кві, 2018