09 бер, 2017 0 Коментарів

Що таке Інтернет речей?

Що таке Інтернет речей?

Смартфони на Android з кожним роком стають все краще, але, на жаль, на даному етапі складно побачити будь-які серйозні зміни. На щастя, безліч інших речей активно змінюється навколо нас завдяки технологічним компанія, в число яких входить Google. В даний момент ми активно входимо в еру Інтернету речей. У цьому пості ми постараємося пояснити значення цього терміна, який для багатьох може навіть дивно звучати.

Інтернет речей (Internet of Things, він же IoT) - це неологізм, який в 1999 році ввів Кевін Ештон, засновник Auto-ID Center в MIT. Термін застосовується для речей, відмінних від комп'ютерів і смартфонів, які мають можливість підключення до мережі та Інтернету. Під це визначення потрапляють сучасні автомобілі, фітнес-трекери, розумні лампочки та інші сучасні побутові прилади, якими можна керувати за допомогою смартфона. Упевнений, ви щось про них чули, а можливо, у вас навіть є кілька таких речей.

Спочатку ми стали підключені до Мережі за допомогою комп'ютерів. Потім смартфони подарували нам мобільний доступ до Інтернету. Інтернет речей - це те, що робить навколишній нас простір розумніші за рахунок поширення Мережі на інші предмети. Частиною Інтернету речей може бути будь-який прилад, здатний обмінюватися інформацією за допомогою мережевого інтерфейсу.

Чи вважаєте, що це скромне нововведення для нашого життя? Аналітики з BI Intelligence так не вважають. Вони очікують появи 22,5 мільярда IoT-пристроїв до 2021 року. У 2016 році можна було нарахувати 6,6 мільярда. Отже, саме в найближчі роки, включаючи 2017 рік, ми побачимо активний розвиток Інтернету речей і зауважимо, як розумні пристрої приходять в наше життя, змінюючи її.

Бути може, сьогодні ми зупинимося на розумних лампочках, але в майбутньому складно буде купити побутовий прилад, який не зможе з'єднуватися з вашим смартфоном. Причому Інтернет речей прийде не тільки в наші будинки. Громадський транспорт може стати розумнішими, що підвищить зручність його використання. Область застосування набагато ширше. Інтернет речей не тільки дозволить вам побачити на смартфоні, що ваш пиріг готовий. Інтернет речей може змінити роботу міської інфраструктури. Все для нашої зручності, так що готуйтеся зустрічати Інтернет речей.

Джерело: androidinsider.ru
Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G
Події 16 лют, 2017

Телеком-гіганти протестували глобальну мережу 5G

Компанії Deutsche Telekom, Ericsson і SK Telecom (SKT) провели тести мережі, яку вони назвали...


Micro Mote створила найменший в світі комп'ютер
Події 15 лют, 2017

Micro Mote створила найменший в світі комп'ютер

Компанія Micro Mote представила робочу модель комп'ютера обсягом в 1 кубічний міліметр, причому...


5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому році
Події 13 лют, 2017

5 технологічних трендів, які змінять світ у цьому

Навряд чи ви будете сумувати за 2016 роком. Занадто важким він був і занадто багато поганих новин...


Микола Голомша: бандура – сакральний музичний інструмент України
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: бандура – сакральний музичний інструмент України

Депутати Київської обласної ради прийняли рішення про закриття Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва. Це єдиний навчальний заклад в Україні, який спрямований на підготовку співаків-бандуристів. Як громадськість реагуватиме на...

16 лип, 2018
Новий суспільний договір: чи потрібен він Україні
Коментарі 0 Комментариев

Новий суспільний договір: чи потрібен він Україні

Місяць тому лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко висунула ідею про необхідність нового суспільного договору та перезаснування держави. Вперше за всю історію Незалежності України політики, разом з командою інтелектуалів, ініціювали...

15 лип, 2018
Віктор Шишкін: Конституція України – інтелектуальна заслуга Левка Лук’яненка в тому числі
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Шишкін: Конституція України – інтелектуальна заслуга Левка Лук’яненка в тому числі

Його смерть дійсно стала несподіваним шоком, бо ще зовсім недавно Левко Григорович почувався бадьоро. Я знаю поважних людей, які через хвороби не могли брати активну участь в житті держави протягом кількох років, але це не про Левка. Він займався...

14 лип, 2018