10 бер, 2017 0 Коментарів

Wikileaks розповість IT-компаніям про методи кібершпіонажу ЦРУ

Wikileaks розповість IT-компаніям про методи кібершпіонажу ЦРУ

Wikileaks допоможе IT-компаніям виявити слабкі місця в своїх системах, які дозволяють спецслужбам вести стеження. Про це розповів засновник проекту Джуліан Ассанж, передає УНН із посиланням на ВВС.

За його словами, компанії отримають технічну інформацію про способи кібершпіонажу ЦРУ.

У вівторок сайт Wikileaks виклав тисячі документів, які, за словами авторів публікації, розкривають хакерські прийоми, до яких вдається ЦРУ.

На прес-конференції з посольства Еквадору в Лондоні Дж.Ассанж заявив, що IT-компанії звернулися з проханням надати більше деталей про методи кібершпіонажу ЦРУ.

Про які компанії йдеться, він не уточнив.

"Ми вирішили працювати з ними, надати їм ексклюзивний доступ до окремих технічних деталей, які у нас є", - розповів Дж.Ассанж.

Він також звинуватив спецслужби в некомпетентності, яка дозволила отримати доступ до даних про кібершпіонаж.

"Це нечуваний приклад руйнівної некомпетентності, створити такий арсенал і потім залишити його зберігатися в одному місці", - сказав засновник Wikileaks.

Згідно з викладеним Wikileaks масивом документів, серед кіберзброї, яка нібито є у ЦРУ, - віруси, які можуть заразити гаджети з операційними системами Windows, Android, iOS, OSX і Linux, а також інтернет-роутери.

В документах також йдеться про програмне забезпечення, яке перетворює "розумні" телевізори в пристрої для прослуховування.

Частину цього програмного забезпечення, як стверджується, розробили у США, але британська розвідка МІ-5 допомогла американцям в розробці програм для проникнення в телевізори Samsung.

ФБР і ЦРУ почали спільне кримінальне розслідування за фактом витоку секретної інформації, за яким, за даними американських ЗМІ, може стояти перебіжчик або шпигун.

ЦРУ відреагувало на публікацію, заявивши, що вона ставить під загрозу безпеку американців. Достовірність оприлюднених документів у ЦРУ ані підтвердили, ані спростували.

Джерело: УНН
В Сенаті США планують додаткові санкції щодо Росії
Події 05 січ, 2017

В Сенаті США планують додаткові санкції щодо Росії

Законопроект буде частково зосереджуватися на діях Росії у Східній Європі...


Розвідка США: РФ передавала матеріали WikiLeaks через третіх осіб
Події 05 січ, 2017

Розвідка США: РФ передавала матеріали WikiLeaks

Деталі про участь третьої сторони у передачі інформації не розголошуються...


WikiLeaks заявив про зникнення жорсткого диска з даними про листи Х.Клінтон
Події 04 січ, 2017

WikiLeaks заявив про зникнення жорсткого диска з

Сайт WikiLeaks заявив, що, імовірно, з управління національних архівів і облікових документів США...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019