10 бер, 2017 0 Коментарів

Wikileaks розповість IT-компаніям про методи кібершпіонажу ЦРУ

Wikileaks розповість IT-компаніям про методи кібершпіонажу ЦРУ

Wikileaks допоможе IT-компаніям виявити слабкі місця в своїх системах, які дозволяють спецслужбам вести стеження. Про це розповів засновник проекту Джуліан Ассанж, передає УНН із посиланням на ВВС.

За його словами, компанії отримають технічну інформацію про способи кібершпіонажу ЦРУ.

У вівторок сайт Wikileaks виклав тисячі документів, які, за словами авторів публікації, розкривають хакерські прийоми, до яких вдається ЦРУ.

На прес-конференції з посольства Еквадору в Лондоні Дж.Ассанж заявив, що IT-компанії звернулися з проханням надати більше деталей про методи кібершпіонажу ЦРУ.

Про які компанії йдеться, він не уточнив.

"Ми вирішили працювати з ними, надати їм ексклюзивний доступ до окремих технічних деталей, які у нас є", - розповів Дж.Ассанж.

Він також звинуватив спецслужби в некомпетентності, яка дозволила отримати доступ до даних про кібершпіонаж.

"Це нечуваний приклад руйнівної некомпетентності, створити такий арсенал і потім залишити його зберігатися в одному місці", - сказав засновник Wikileaks.

Згідно з викладеним Wikileaks масивом документів, серед кіберзброї, яка нібито є у ЦРУ, - віруси, які можуть заразити гаджети з операційними системами Windows, Android, iOS, OSX і Linux, а також інтернет-роутери.

В документах також йдеться про програмне забезпечення, яке перетворює "розумні" телевізори в пристрої для прослуховування.

Частину цього програмного забезпечення, як стверджується, розробили у США, але британська розвідка МІ-5 допомогла американцям в розробці програм для проникнення в телевізори Samsung.

ФБР і ЦРУ почали спільне кримінальне розслідування за фактом витоку секретної інформації, за яким, за даними американських ЗМІ, може стояти перебіжчик або шпигун.

ЦРУ відреагувало на публікацію, заявивши, що вона ставить під загрозу безпеку американців. Достовірність оприлюднених документів у ЦРУ ані підтвердили, ані спростували.

Джерело: УНН
В Сенаті США планують додаткові санкції щодо Росії
Події 05 січ, 2017

В Сенаті США планують додаткові санкції щодо Росії

Законопроект буде частково зосереджуватися на діях Росії у Східній Європі...


Розвідка США: РФ передавала матеріали WikiLeaks через третіх осіб
Події 05 січ, 2017

Розвідка США: РФ передавала матеріали WikiLeaks

Деталі про участь третьої сторони у передачі інформації не розголошуються...


WikiLeaks заявив про зникнення жорсткого диска з даними про листи Х.Клінтон
Події 04 січ, 2017

WikiLeaks заявив про зникнення жорсткого диска з

Сайт WikiLeaks заявив, що, імовірно, з управління національних архівів і облікових документів США...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018