06 гру, 2016 0 Коментарів

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам

Генеральна прокуратура України крім народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського, оголосила про підозру ще трьом фігурантам.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив народний депутат (БПП), заступник голови комітету Верховної Ради з питань регламенту Володимир Арешонков.

«Я ставив питання, чи оголошено підозру крім Новинського трьом фігурантам, тобто замовнику і безпосереднім виконавцям. Ці прізвища відомі: Янукович, Захарченко та Коряк. Мені дали підтвердження, і я побачив, що дійсно таку підозру оголошено. Справа може бути розглянута колективно», ─ зазначив він.

При цьому Арешонков додав, що Регламентний комітет сьогодні повторно розгляне подання ГПУ на Новинського. «Я переконаний, що Регламентний комітет о 14:15 на своєму засіданні прийме рішення», ─ сказав він.

Як повідомлялося, на засіданні 16 листопада регламентний комітет ВР переніс рішення за поданням ГПУ щодо народного депутата від «Опозиційного блоку» Вадима Новинського і звернувся до генпрокурора Юрія Луценка з проханням надати додаткові матеріали. Зі свого боку, Луценко заявив, що Генпрокуратура передала додаткові матеріали, але не може надати матеріали допитів.

Новинського підозрюють у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини») і ч. 1 ст. 365 («Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу») Кримінального кодексу України. У поданні ГПУ йдеться про перевищення влади Новинським і вчиненні ним злочинів спільно з екс-президентом Віктором Януковичем і правоохоронцями Києва при незаконному позбавленні волі архієпископа (зараз ─ митрополит) Олександра (Драбинко), коли той був помічником нині покійного предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату ( УПЦ МП) Володимира (Сабодана).

Сам Новинський своєї провини не визнає і вважає справу політичною.

http://forbes.net.ua
Комітет передав подання щодо Новинського Парубію
Події 06 гру, 2016

Комітет передав подання щодо Новинського Парубію

Регламентний комітет Верховної Ради спрямував подання про притягнення до кримінальної...


Ю.Кармазін: Комітет ВР з питань банківської діяльності веде країну в прірву
Події 01 гру, 2016

Ю.Кармазін: Комітет ВР з питань банківської

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності, який очолює Сергій...


ГПУ може поставити у суді питання про неправдивість Януковича
Події 28 лис, 2016

ГПУ може поставити у суді питання про

Генпрокуратура може у суді поставити питання про недостовірність озвученої...


Юрій Буздуган: Томос необхідний, але його недостатньо
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: Томос необхідний, але його недостатньо

Дуже добре, що ми маємо Томос, але головне питання полягає в іншому. Потрібно забезпечити гарантоване виживання для всіх українців. Більшість з них є не підприємцями, а найманими працівниками. Вони мають отримувати достатню зарплату для...

18 гру, 2018
Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну

Питання не в некомпетентності спостерігачів ОБСЄ. Справа в тому, що на сьогодні не існує наддержавних структур, здатних виконати свою функцію, так як ми хотіли б. Просто є вада сучасної системи міжнародних відносин. Які б гарні чи погані люди не...

17 гру, 2018
Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018