10 кві, 2017 0 Коментарів

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

10 квітня 2017 року розпочався триденний тренінг, організований Секретаріатом Ради Європи у рамках проекту «CyberCrime@EAP II» для держав ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Згідно обґрунтування Програми навчання, основною метою міжнародного співробітництва в розслідуванні кіберзлочинів є збереження і опрацювання допустимих і достовірних доказів, які можуть бути використані в ході досудового і судового розгляду у кримінальних справах. Електронні докази у випадках злочинів проти і за допомогою інформаційних технологій, як правило, важко зібрати і є нестійкими. Тому вкрай важливо, що в розслідуванні та судовому переслідуванні кіберзлочинністю, держави-учасники Конвенції про кіберзлочинність готові використовувати різні механізми міжнародного співробітництва в рамках Конвенції, в ефективний і своєчасний спосіб.

Проект «CyberCrime @ EAP II» спрямований на підтримку інститутів кримінального правосуддя в державах Східного партнерства в зміцненні їх потенціалу в області міжнародного співробітництва в області кіберзлочинності і електронних доказів. Проте, питання про співпрацю в рамках Будапештської конвенції про кіберзлочинність, в зв'язку з його акцентом на електронні докази в будь-яких кримінальних справ, надзвичайно широкий за охопленням і органи кримінального правосуддя держав в питанні не мають достатніх знань про всі можливості співпраці в рамках Будапештської конвенції, включаючи процедури взаємної правової допомоги і функціонування мережі 24/7 пунктів зв'язку в рамках статті 35 Конвенції.

Тренінг проводять експерти Ради Європи Zahid Jamil та Christian Aghroum.

Основна мета Програми навчання є підготовка пропозицій з питань міжнародного співробітництва для вирішення питань взаємної правової допомоги і співпраці через пункту зв'язку 24/7 в рамках Будапештської конвенції, вивчення структури і змісту проекту Керівництва з міжнародного співробітництва в області кіберзлочинності та електронних даних, що підготовлені в рамках проекту GLACY в 2016 році, і проекту керівництва для точок контакту 24/7, який був підготовлений бюро по програмі кіберзлочинності і в 2016 році.

Метою також є продемонструвати необхідність державно-приватного партнерства в області кіберзлочинності і електронних доказів в контексті міжнародного співробітництва, націленого на питання про доступ до даних, що зберігаються приватними компаніями, а також можливості для співпраці, які існують в зв'язку з цим - як через «традиційні» MLA і шляхом прямого добровільного співробітництва. Основою для цієї теми є робота Робочої групи з питань кіберзлочинності.

Додаткова мета полягає в тому, щоб перевірити на практиці зазначені вище інструкції та директиви Ради Європи як джерело тренувальних вправ і збір зворотного зв'язку для подальшого уточнення цих матеріалів для використання інших проектів Ради Європи.

Таким чином, в якості очікуваного результату цієї діяльності, передбачається, що учасники тренінгу поліпшать свої знання і навички з вищезазначених питань і буде мати можливість застосовувати ці знову придбані знання в хід своєї повсякденної роботи.

Тренінг продовжиться до 13 квітня 2017 року.


Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю
Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю (День другий)
ІТ-Україна 07 кві, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

7 квітня 2017 року завершився семінар, організований Секретаріатом Ради Європи у рамках проекту...


Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю
ІТ-Україна 06 кві, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

Експерти Ради Європи Marko Juric, Markko Künnapu, Nigel Jones підготували для обговорення...


Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю
ІТ-Україна 08 лют, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

8 лютого 2017 року розпочався триденний семінар щодо комунікацій та обміну інформацією з місцевими...


Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.
Коментарі 0 Комментариев

Курьйоз з тіарою скіфського царя Сайтоферна.

Ця історія зі скіфським золотом, підштовхнула нас навести приклад цікавої історичної події, що відбулась майже 120 років тому. Втім, ми хотіли би у рубриці «Погляд з минулого», ще раз «подивитись у минуле», щоб громадськість зрозуміла рівень...

18 бер, 2019
Обережно! Пенсофіцери!
Коментарі 0 Комментариев

Обережно! Пенсофіцери!

Ну навіщо відпочиваючим у санаторії зайві приводи для нервування? Але на жаль, так думали не всі. На приклад, наш сусід за столом у їдальні. Він – міцний чолов'яга, на вигляд, 54 – 58 років. Афганець і полковник запасу. Більше того, навіть цілий...

18 бер, 2019
Московський патріархат програв суд по «Білій церкві»
Коментарі 0 Комментариев

Московський патріархат програв суд по «Білій церкві»

Господарський суд Дніпропетровської області вирішив відмовити Свято-Різдва-Богородичній парафії Дніпродзержинської єпархії УПЦ МП у отриманні права власності на старовинну козацьку церкву у Малій Петриківці....

15 бер, 2019