10 кві, 2017 0 Коментарів

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

10 квітня 2017 року розпочався триденний тренінг, організований Секретаріатом Ради Європи у рамках проекту «CyberCrime@EAP II» для держав ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Згідно обґрунтування Програми навчання, основною метою міжнародного співробітництва в розслідуванні кіберзлочинів є збереження і опрацювання допустимих і достовірних доказів, які можуть бути використані в ході досудового і судового розгляду у кримінальних справах. Електронні докази у випадках злочинів проти і за допомогою інформаційних технологій, як правило, важко зібрати і є нестійкими. Тому вкрай важливо, що в розслідуванні та судовому переслідуванні кіберзлочинністю, держави-учасники Конвенції про кіберзлочинність готові використовувати різні механізми міжнародного співробітництва в рамках Конвенції, в ефективний і своєчасний спосіб.

Проект «CyberCrime @ EAP II» спрямований на підтримку інститутів кримінального правосуддя в державах Східного партнерства в зміцненні їх потенціалу в області міжнародного співробітництва в області кіберзлочинності і електронних доказів. Проте, питання про співпрацю в рамках Будапештської конвенції про кіберзлочинність, в зв'язку з його акцентом на електронні докази в будь-яких кримінальних справ, надзвичайно широкий за охопленням і органи кримінального правосуддя держав в питанні не мають достатніх знань про всі можливості співпраці в рамках Будапештської конвенції, включаючи процедури взаємної правової допомоги і функціонування мережі 24/7 пунктів зв'язку в рамках статті 35 Конвенції.

Тренінг проводять експерти Ради Європи Zahid Jamil та Christian Aghroum.

Основна мета Програми навчання є підготовка пропозицій з питань міжнародного співробітництва для вирішення питань взаємної правової допомоги і співпраці через пункту зв'язку 24/7 в рамках Будапештської конвенції, вивчення структури і змісту проекту Керівництва з міжнародного співробітництва в області кіберзлочинності та електронних даних, що підготовлені в рамках проекту GLACY в 2016 році, і проекту керівництва для точок контакту 24/7, який був підготовлений бюро по програмі кіберзлочинності і в 2016 році.

Метою також є продемонструвати необхідність державно-приватного партнерства в області кіберзлочинності і електронних доказів в контексті міжнародного співробітництва, націленого на питання про доступ до даних, що зберігаються приватними компаніями, а також можливості для співпраці, які існують в зв'язку з цим - як через «традиційні» MLA і шляхом прямого добровільного співробітництва. Основою для цієї теми є робота Робочої групи з питань кіберзлочинності.

Додаткова мета полягає в тому, щоб перевірити на практиці зазначені вище інструкції та директиви Ради Європи як джерело тренувальних вправ і збір зворотного зв'язку для подальшого уточнення цих матеріалів для використання інших проектів Ради Європи.

Таким чином, в якості очікуваного результату цієї діяльності, передбачається, що учасники тренінгу поліпшать свої знання і навички з вищезазначених питань і буде мати можливість застосовувати ці знову придбані знання в хід своєї повсякденної роботи.

Тренінг продовжиться до 13 квітня 2017 року.


Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю

Тренінг з питань боротьби з кіберзлочинністю
Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю (День другий)
ІТ-Україна 07 кві, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

7 квітня 2017 року завершився семінар, організований Секретаріатом Ради Європи у рамках проекту...


Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю
ІТ-Україна 06 кві, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

Експерти Ради Європи Marko Juric, Markko Künnapu, Nigel Jones підготували для обговорення...


Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю
ІТ-Україна 08 лют, 2017

Семінар з питань боротьби з кіберзлочинністю

8 лютого 2017 року розпочався триденний семінар щодо комунікацій та обміну інформацією з місцевими...


Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну

Питання не в некомпетентності спостерігачів ОБСЄ. Справа в тому, що на сьогодні не існує наддержавних структур, здатних виконати свою функцію, так як ми хотіли б. Просто є вада сучасної системи міжнародних відносин. Які б гарні чи погані люди не...

17 гру, 2018
Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018