11 травня, 2017 0 Коментарів

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Сьогодні Кабінет міністрів планує затвердити низку законопроектів, серед яких внесення змін до статті 11 закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, а також проект закону про поводження з радіоактивними відходами. Про це йдеться у проекті порядку денного сьогоднішнього засідання уряду, передає УНН.

Також уряд планує розглянути проект закону про ратифікації угоди між урядами України та Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки, а також законопроект про внесення змін до статті 38 закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Крім того, урядовцям пропонується затвердити проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів, а також проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з тероризмом.

Уряд також має затвердити низку постанов Кабінету Міністрів, серед яких, зокрема, проект постанови по затвердження угоди між Україною та Кіпром про співробітництво у сфері вищої освіти, проект постанови про внесення змін до положення про Пенсійний фонд України, а також проект постанови про деякі питання казначейського обслуговування коштів загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Урядовцям також пропонується затвердити проект розпорядження про затвердження плану заходів щодо реалізації концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік та розпорядження по затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 роки, а також проект розпорядження про проведення у 2017 році заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Урядовці також мають затвердити низку планів організації виконання президентських указів та ухвалених парламентом законів України, а також розглянути кадрові питання, але які саме не уточнюється.

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться засідання уряду.

Джерело: УНН
П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне пересування
Події 14 кві, 2017

П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до статті 3 Закону...


Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність осіб для весняного призову
Події 22 бер, 2017

Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність

Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити чисельність осіб, які підлягають призову на...


Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою діяльність у 2016 році
Політика 14 лют, 2017

Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні збирається представити звіт про результати...


Ерфан Кудусов: нам потрібна кримськотатарська національна територіальна автономія
Коментарі 0 Комментариев

Ерфан Кудусов: нам потрібна кримськотатарська національна територіальна автономія

Зараз кримські татари переживають не найлегші часи. Тому, Україна має показати, що вона про них дбає і пам'ятає. Вона їм має дати надію. А це – найважливіше, що зараз потрібно кримськотатарському народові....

18 травня, 2018
Юрій Буздуган: щоб провести індустріалізацію, потрібно виграти війну з Росією
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: щоб провести індустріалізацію, потрібно виграти війну з Росією

Треба перемогти Росію, стягнути з неї контрибуцію і побудувати за отримані гроші нові підприємства. І знаєте, у нас є всі шанси виграти цю війну. Бо Україна сьогодні– частина коаліції всіх демократичних сил світу проти останньої Імперії Зла....

18 травня, 2018
Сергій Дацюк:індустріалізація не означає збагачення
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк:індустріалізація не означає збагачення

Навпаки, країни, що здатні виробляти інтелектуальну продукцію є більш заможними. Мова йде, наприклад, про комп’ютерні програми та створення творчих проектів. Отже, з якого б боку ми не дивились, індустріалізація не можна назвати розвитковим трендом....

18 травня, 2018