11 травня, 2017 0 Коментарів

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Сьогодні Кабінет міністрів планує затвердити низку законопроектів, серед яких внесення змін до статті 11 закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, а також проект закону про поводження з радіоактивними відходами. Про це йдеться у проекті порядку денного сьогоднішнього засідання уряду, передає УНН.

Також уряд планує розглянути проект закону про ратифікації угоди між урядами України та Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки, а також законопроект про внесення змін до статті 38 закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Крім того, урядовцям пропонується затвердити проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів, а також проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з тероризмом.

Уряд також має затвердити низку постанов Кабінету Міністрів, серед яких, зокрема, проект постанови по затвердження угоди між Україною та Кіпром про співробітництво у сфері вищої освіти, проект постанови про внесення змін до положення про Пенсійний фонд України, а також проект постанови про деякі питання казначейського обслуговування коштів загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Урядовцям також пропонується затвердити проект розпорядження про затвердження плану заходів щодо реалізації концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік та розпорядження по затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 роки, а також проект розпорядження про проведення у 2017 році заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Урядовці також мають затвердити низку планів організації виконання президентських указів та ухвалених парламентом законів України, а також розглянути кадрові питання, але які саме не уточнюється.

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться засідання уряду.

Джерело: УНН
П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне пересування
Події 14 кві, 2017

П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до статті 3 Закону...


Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність осіб для весняного призову
Події 22 бер, 2017

Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність

Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити чисельність осіб, які підлягають призову на...


Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою діяльність у 2016 році
Політика 14 лют, 2017

Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні збирається представити звіт про результати...


Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну
Коментарі 0 Комментариев

Олександр Хара: ОБСЄ – це не той інструмент, який може зупинити війну

Питання не в некомпетентності спостерігачів ОБСЄ. Справа в тому, що на сьогодні не існує наддержавних структур, здатних виконати свою функцію, так як ми хотіли б. Просто є вада сучасної системи міжнародних відносин. Які б гарні чи погані люди не...

17 гру, 2018
Сергій Дацюк: протести  «жовтих жилетів» – це класичний бунт
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: протести «жовтих жилетів» – це класичний бунт

Демонстранти нездатні здійснити революцію: ні філософську, ні політичну. Вони навіть не зможуть призвести своїми діями до побудови нової архітектури Європи, або нової економічної політики Франції. Вони нічого зробити нездані. І тут не допоможе ні...

13 гру, 2018
Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині
Коментарі 0 Комментариев

Міністерство культури не передавало УПЦ МП козацьку церкву на Дніпропетровщині

Ділянка, на якій знаходиться «Біла церква», відповідно до статті 34 Закону України «Про охорону культурної спадщини», належить до земель історико-культурного призначення. Іншими слова, вона не може передаватися ні у користування, ні у приватну...

13 гру, 2018