11 травня, 2017 0 Коментарів

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Кабмін сьогодні планує затвердити законопроект про права і свободи переселенців

Сьогодні Кабінет міністрів планує затвердити низку законопроектів, серед яких внесення змін до статті 11 закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, а також проект закону про поводження з радіоактивними відходами. Про це йдеться у проекті порядку денного сьогоднішнього засідання уряду, передає УНН.

Також уряд планує розглянути проект закону про ратифікації угоди між урядами України та Чорногорії про співробітництво в галузі освіти і науки, а також законопроект про внесення змін до статті 38 закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Крім того, урядовцям пропонується затвердити проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів, а також проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами та проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з тероризмом.

Уряд також має затвердити низку постанов Кабінету Міністрів, серед яких, зокрема, проект постанови по затвердження угоди між Україною та Кіпром про співробітництво у сфері вищої освіти, проект постанови про внесення змін до положення про Пенсійний фонд України, а також проект постанови про деякі питання казначейського обслуговування коштів загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Урядовцям також пропонується затвердити проект розпорядження про затвердження плану заходів щодо реалізації концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік та розпорядження по затвердження плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 роки, а також проект розпорядження про проведення у 2017 році заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Урядовці також мають затвердити низку планів організації виконання президентських указів та ухвалених парламентом законів України, а також розглянути кадрові питання, але які саме не уточнюється.

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться засідання уряду.

Джерело: УНН
П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне пересування
Події 14 кві, 2017

П.Порошенко підписав зміни до закону про вільне

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до статті 3 Закону...


Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність осіб для весняного призову
Події 22 бер, 2017

Кабмін сьогодні планує затвердити чисельність

Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити чисельність осіб, які підлягають призову на...


Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою діяльність у 2016 році
Політика 14 лют, 2017

Уряд сьогодні планує відзвітувати про свою

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні збирається представити звіт про результати...


Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України
Коментарі 0 Комментариев

Дніпровці вимагали ув'язнення для головного живодера України

Олексій Святогор отримав «славу» координатора догхантерів. На його рахунку тисячі життів собак, котів і птахів. Серед жертв Святогора є і домашні улюбленці....

21 лют, 2019
Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)
Коментарі 0 Комментариев

Дніпропетровський літопис 2014. (Падіння Леніна)

21 лютого о 18-й годині мешканці міста зробили внесок до процесу, який журналісти та історики назвуть «ленінопадом». Пізно вночі наступної доби, Жовтнева площа (майбутня Героїв Майдану – ред.) вже стане вільною від центрального божества...

21 лют, 2019
Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося
Коментарі 0 Комментариев

Роман Зіненко: багато учасників Іловайської операції не розуміли, що відбувалося

Людина могла стояти на одному пості два тижні і знати лише про події на відстані 100 – 500 метрів, навколо себе. Але вона не розуміла, що відбувається в найближчому кілометрі. Наприклад, ми знаходячись в місті Іловайськ, і гадки не мали про ситуацію...

20 лют, 2019