08 гру, 2016 0 Коментарів

Рада сьогодні розгляне питання зняття депутатської недоторканності з Новинського

Також нардепи планують розглянути законопроекти, необхідні для ухвалення держбюджету-2017.
Рада сьогодні розгляне питання зняття депутатської недоторканності з Новинського
Верховна Рада України (ВРУ) на пленарному засіданні в четвер, 8 грудня, розгляне першим питанням подання Генеральної прокуратури України (ГПУ) про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата, члена фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського. Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті українського парламенту.

Також народні депутати планують розглянути в першому читанні законопроекти, необхідні для ухвалення державного бюджету на 2017 рік, - №5368 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)", №5369 "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і засобів їх забезпечення)", №5142 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів" (так званий законопроект про спецконфіскацію).

Крім того, парламентарії мають намір розглянути у другому читанні проекти законів №5114 "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту " та №1581-д "Про житлово-комунальні послуги".

Серед іншого, до порядку денного Ради включено законопроекти про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, про державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації, про внутрішній водний транспорт, а також низку питань аграрної політики.

Ранкове пленарне засідання парламенту традиційно розпочнеться о 10:00. Онлайн-трансляція засідання Ради доступна за посиланням.
http://ua.112.ua
Фракція
Події 07 гру, 2016

Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття

Парламентська фрация "Народний фронт" буде голосувати за зняття недоторканності з Вадима...


Комітет передав подання щодо Новинського Парубію
Події 06 гру, 2016

Комітет передав подання щодо Новинського Парубію

Регламентний комітет Верховної Ради спрямував подання про притягнення до кримінальної...


У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам
Події 06 гру, 2016

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом

Генеральна прокуратура України крім народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Вадима...


Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш
Коментарі 0 Комментариев

Олег Кулиненко. Чемпіон та вірний товариш

Того дня горіла земля. Олег та ще з десяток його побратимів закривали відступ захисників ДАПу. Попри сніжний січень, усе навколо нагадувало пейзажі вогняної гієни. Он там – понівечений танк, а тут – випалені дерева. Бій виявився дуже тяжким. Тривав...

15 лют, 2019
Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців
Коментарі 0 Комментариев

Андрій Кочуков: Україні потрібна колегія виборців

i-ua.tv продовжує серію матеріалів про демократію в Україні. Цього разу ми поговорили про владу народу та загальне виборче право з експертом із місцевого самоврядування Андрієм Кочуковим....

13 лют, 2019
Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: ми вступили в епоху найстрашнішої форми тиранії

Важко уявити більш жорстку форму тиранії, ніж та, де людина не усвідомлює свою несвободу. Подивіться тільки на Росію. Там живуть мільйони підданих. Майже усі вони готові видряпати очі будь-кому, хто наважиться назвати їх рабами. На жаль, в Україні...

11 лют, 2019