08 гру, 2016 0 Коментарів

Рада сьогодні розгляне питання зняття депутатської недоторканності з Новинського

Також нардепи планують розглянути законопроекти, необхідні для ухвалення держбюджету-2017.
Рада сьогодні розгляне питання зняття депутатської недоторканності з Новинського
Верховна Рада України (ВРУ) на пленарному засіданні в четвер, 8 грудня, розгляне першим питанням подання Генеральної прокуратури України (ГПУ) про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата, члена фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського. Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті українського парламенту.

Також народні депутати планують розглянути в першому читанні законопроекти, необхідні для ухвалення державного бюджету на 2017 рік, - №5368 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)", №5369 "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і засобів їх забезпечення)", №5142 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів" (так званий законопроект про спецконфіскацію).

Крім того, парламентарії мають намір розглянути у другому читанні проекти законів №5114 "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту " та №1581-д "Про житлово-комунальні послуги".

Серед іншого, до порядку денного Ради включено законопроекти про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, про державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації, про внутрішній водний транспорт, а також низку питань аграрної політики.

Ранкове пленарне засідання парламенту традиційно розпочнеться о 10:00. Онлайн-трансляція засідання Ради доступна за посиланням.
http://ua.112.ua
Фракція
Події 07 гру, 2016

Фракція "Народний фронт" голосуватиме за зняття

Парламентська фрация "Народний фронт" буде голосувати за зняття недоторканності з Вадима...


Комітет передав подання щодо Новинського Парубію
Події 06 гру, 2016

Комітет передав подання щодо Новинського Парубію

Регламентний комітет Верховної Ради спрямував подання про притягнення до кримінальної...


У справі Новинського оголосили підозру ще трьом фігурантам
Події 06 гру, 2016

У справі Новинського оголосили підозру ще трьом

Генеральна прокуратура України крім народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Вадима...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018