12 травня, 2017 0 Коментарів

ВГСУ 16 травня розгляне касаційну скаргу "Газпрому" про стягнення 172 млрд грн

ВГСУ 16 травня розгляне касаційну скаргу "Газпрому" про стягнення 172 млрд грн

Вищий господарський суд України взяв до провадження касаційну скаргу ПАТ “Газпром” на рішення судів попередніх інстанцій про стягнення з російської компанії 85,97 млрд грн штрафу і 85,97 млрд грн пені за позовом Антимонопольного комітету України, передає УНН з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

“Прийняти касаційну скаргу публічного акціонерного товариства "Газпром" до провадження. Призначити розгляд касаційної скарги у засіданні Вищого господарського суду України на 16 травня 2017 року о 10 год. 35 хв”, - йдеться в ухвалі суду.

В ухвалі також зазначається, що до Вищого господарського суду надійшла касаційна скарга від ПАТ “Газпром” на рішення господарського суду Києва та постанову Київського апеляційного госпсуду за позовом АМКУ про стягнення 85,966 млрд грн штрафу і 85,966 млрд грн пені.

Нагадаємо, у березні 2017 року голова АМКУ Юрій Терентьєв повідомив, що ПАТ “Газпром” оскаржило до касаційної інстанції рішення судів про примусове стягнення з компанії штрафу, нарахованого Антимонопольним комітетом.

Як повідомляв УНН, у лютому 2016 року Антимонопольний комітет України прийняв рішення накласти на російський ПАТ “Газпром” штраф у 85,9 мільярда гривень, або близько 3,2 мільярда доларів США, через порушення законодавства про захист економічної конкуренції. ПАТ “Газпром” пройшов всі судові інстанції, однак суди залишили без розгляду скарги російської компанії.

Згодом АМКУ нарахував 100% пені на 85,9 млрд грн штрафу ПАТ “Газпром” у сумі 85,966 млрд грн.

У грудні 2016 року Господарський суд Києва задовольнив позов АМКУ щодо примусового стягнення штрафу і пені з ПАТ “Газпром” у сумі 172 млрд грн.

“Газпром” оскаржив таке рішення до Київського апеляційного господарського суду, однак 22 лютого суд апеляційної інстанції відхилив скаргу російської компанії.

Джерело: УНН
“Укртатнафта” намагається стягнути з націоналізованої “Дніпроавіа” сотні мільйонів гривень
Події 11 травня, 2017

“Укртатнафта” намагається стягнути з

Публічне акціонерне товариство “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія...


Події 20 бер, 2017

"Газпром" оскаржив до касаційної інстанції

Російське ПАТ “Газпром” оскаржило до касаційної інстанції рішення судів про примусове стягнення з...


Газпром має намір ще раз оскаржити штраф АМКУ
Події 10 бер, 2017

Газпром має намір ще раз оскаржити штраф АМКУ

"Газпром" в черговий раз підтвердив намір оскаржити рішення Антимонопольного комітету України...


У Дніпрі захисники України пройшлися маршем
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі захисники України пройшлися маршем

До заходу також долучилися родичі загиблих, вони тримали портрети бійців, які полягли на війні з путінською Росією. Учасники маршу скандували «Слава Україні – Героям слава!»....

15 жов, 2018
Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик
Коментарі / Події 0 Комментариев

Авіасалон «Авіасвіт XXI» як політичний майданчик

Цьогорічний авіасалон «Авіасвіт XXI» став справжнім майданчиком політичних ігор. Як ми вже писали, внаслідок вибухів складів боєприпасів на Чернігівщині, все керівництво держави зібралося на відповідну нараду, тому офіційно авіасалон відкривали...

12 жов, 2018
Український авіапром: як його врятувати? (2 частина)
Коментарі / Події 0 Комментариев

Український авіапром: як його врятувати? (2 частина)

Міністерство внутрішніх справ України та міністерство Європи і закордонних справ Франції нещодавно підписали Меморандум про постачання в Україну 55 вертольотів компанії Airbus Helicopters....

10 жов, 2018