19 травня, 2017 0 Коментарів

КСУ не зміг обрати собі нового голову, будуть нові вибори

КСУ не зміг обрати собі нового голову, будуть нові вибори

Конституційний суд України вчора на спеціальному пленарному засіданні не зміг обрати нового голову, оскільки запропонований кандидат не набрав достатньої кількості голосів, передає УНН з посиланням на прес-службу КСУ.

“Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглянув питання щодо обрання голови Конституційного суду України. Кандидатура, внесена до бюлетеню, не набрала достатньої кількості голосів. У зв’язку з цим будуть проведені нові вибори голови КСУ,” — йдеться у повідомленні прес-служби суду.

У КСУ роз’яснили, що відповідно до статті 20 Закону України “Про Конституційний Суд України” та § 1 Регламенту Конституційного Суду України головою Конституційного суду України вважається обраний кандидат, за якого проголосувало більше половини конституційного складу суддів Конституційного суду України.

“У разі якщо запропоновано не більше двох кандидатів на посаду голови Конституційного суду України і жодного з кандидатів не було обрано або голову Конституційного суду України не було обрано при повторному голосуванні, проводяться нові вибори на посаду голови Конституційного суду України,” — додали у суді.

У прес-службі суду також зазначили, що про дату наступного спеціального пленарного засідання, на якому обиратимуть голову КСУ повідомлять додатково.

Нагадаємо, Юрій Баулін з 18 березня 2014 року був головою Конституційного суду України. 18 березня 2017 року закінчився 3-річний термін його повноважень на посаді голови КС.

А уже 20 березня виконувачем обов’язків голови Конституційного суду України було призначено Юрія Бауліна як найстаршого за віком суддю.

Четверо нинішніх суддів КСУ, а саме Микола Мельник, Сергій Сас, Ігор Сліденко та Станіслав Шевчук направили лист на ім’я голови в.о. Юрія Бауліна з ініціативою проведення спеціального пленарного засідання щодо виборів нового голови КСУ.

Джерело: УНН
КСУ відтермінував розгляд закону про запобігання корупції
Події 16 лют, 2017

КСУ відтермінував розгляд закону про запобігання

Конституційний суд України відтермінував розгляд справи щодо відповідності Конституції України...


Рада схвалила зарплати та пенсії суддям КСУ у майже 300 тис. грн - нардеп
Події 10 лют, 2017

Рада схвалила зарплати та пенсії суддям КСУ у

Парламент у першому читанні схвалив передбачені законопроектом №5336-1 зарплати і пенсії суддям...


КСУ сьогодні продовжить розглядати мовний закон Ківалова-Колісніченка
Події 19 січ, 2017

КСУ сьогодні продовжить розглядати мовний закон

Конституційний суд України у четвер продовжить закриту частину засідання з розгляду конституційного...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018