19 травня, 2017 0 Коментарів

КСУ не зміг обрати собі нового голову, будуть нові вибори

КСУ не зміг обрати собі нового голову, будуть нові вибори

Конституційний суд України вчора на спеціальному пленарному засіданні не зміг обрати нового голову, оскільки запропонований кандидат не набрав достатньої кількості голосів, передає УНН з посиланням на прес-службу КСУ.

“Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглянув питання щодо обрання голови Конституційного суду України. Кандидатура, внесена до бюлетеню, не набрала достатньої кількості голосів. У зв’язку з цим будуть проведені нові вибори голови КСУ,” — йдеться у повідомленні прес-служби суду.

У КСУ роз’яснили, що відповідно до статті 20 Закону України “Про Конституційний Суд України” та § 1 Регламенту Конституційного Суду України головою Конституційного суду України вважається обраний кандидат, за якого проголосувало більше половини конституційного складу суддів Конституційного суду України.

“У разі якщо запропоновано не більше двох кандидатів на посаду голови Конституційного суду України і жодного з кандидатів не було обрано або голову Конституційного суду України не було обрано при повторному голосуванні, проводяться нові вибори на посаду голови Конституційного суду України,” — додали у суді.

У прес-службі суду також зазначили, що про дату наступного спеціального пленарного засідання, на якому обиратимуть голову КСУ повідомлять додатково.

Нагадаємо, Юрій Баулін з 18 березня 2014 року був головою Конституційного суду України. 18 березня 2017 року закінчився 3-річний термін його повноважень на посаді голови КС.

А уже 20 березня виконувачем обов’язків голови Конституційного суду України було призначено Юрія Бауліна як найстаршого за віком суддю.

Четверо нинішніх суддів КСУ, а саме Микола Мельник, Сергій Сас, Ігор Сліденко та Станіслав Шевчук направили лист на ім’я голови в.о. Юрія Бауліна з ініціативою проведення спеціального пленарного засідання щодо виборів нового голови КСУ.

Джерело: УНН
КСУ відтермінував розгляд закону про запобігання корупції
Події 16 лют, 2017

КСУ відтермінував розгляд закону про запобігання

Конституційний суд України відтермінував розгляд справи щодо відповідності Конституції України...


Рада схвалила зарплати та пенсії суддям КСУ у майже 300 тис. грн - нардеп
Події 10 лют, 2017

Рада схвалила зарплати та пенсії суддям КСУ у

Парламент у першому читанні схвалив передбачені законопроектом №5336-1 зарплати і пенсії суддям...


КСУ сьогодні продовжить розглядати мовний закон Ківалова-Колісніченка
Події 19 січ, 2017

КСУ сьогодні продовжить розглядати мовний закон

Конституційний суд України у четвер продовжить закриту частину засідання з розгляду конституційного...


КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону
Коментарі 0 Комментариев

КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону

У захоплені бази добровольців зацікавлені російські олігархи та колишній міністр юстиції Роман Зварич. В полоні опинилися бійці підрозділу, серед них – громадяни США і Великої Британії. Вони вміють користуватися «Джавелінами» і планували передати...

23 бер, 2018
Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою

З точки зору Європи, в України є чітка функція, і Захід нам її постійно нав'язує. Тому, якщо ми не здатні самостійно приймати рішення, нам доводиться погоджувати на те, що нам диктують, інколи виконуючи ці вимоги за гроші....

22 бер, 2018
Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці

Тільки ми самі зможемо зробити нашу країну процвітаючою та успішною. Все почнеться з того моменту, коли ми, у першу чергу, захищатимемо не малий і середній бізнес, а інтереси «Мотор Січі», «Азовсталі» і Харківського тракторного заводу. Нам треба...

22 бер, 2018

Останні