22 травня, 2017 0 Коментарів

В Україні змінили порядок нарахування зарплат

В Україні змінили порядок нарахування зарплат

Відтепер розмір зарплати не буде залежати від розміру прожиткового мінімуму

Про це повідомляє Politeka з посиланням на постанову Кабінету міністрів.

В указі, йдеться, що зарплати, доплати, винагороди та інші виплати працівникам бюджетної сфери тепер будуть встановлюватися в залежності від розміру прожиткового мінімуму, а не мінімальної зарплати, як було раніше.

Таким чином розмір заробітної плати, а також соціальних виплат буде залежати від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (1600 грн).

“Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 № тисяча сімсот сімдесят чотири-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород та інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів.

Нагадаємо, що у зв’язку зі змінами в законодавстві з 1 січня 2017 мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників та інших виплат “, – йдеться в постанові Кабміну.

Як писала Politeka, раніше міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що в цьому році розмір мінімальної зарплати не переглядатимуть.

Раніше Politeka показувала, як змінювалася зарплата українців за 5 років. А виконавчий директор фонду блайзерів Олег Устенко розповів, як виглядає споживчий кошик українців, які отримують мінімальну зарплату.

Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 р. № 1774-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород і інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів.

Зокрема, їх розмір встановлюватиметься у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (1600 грн.). До 1 січня 2017 року відповідні обрахунки проводилися у співвідношенні до мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що в зв’язку зі змінами до законодавства з 1 січня 2017 р. мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат.

https://politeka.net
Посадовий оклад працівника 1-го розряду ЄТС з січня становитиме 1600 грн
Події 28 гру, 2016

Посадовий оклад працівника 1-го розряду ЄТС з

Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій...


Що вступає в силу з 1 січня (інфографіка)
Події 23 гру, 2016

Що вступає в силу з 1 січня (інфографіка)

З 1 січня 2017 року Україна починає діяти ряд нових правил і законопроектів....


Рада ухвалила закон, який дозволяє підвищити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн
Події 07 гру, 2016

Рада ухвалила закон, який дозволяє підвищити

Максимальний розмір пенсії до 31 грудня 2017 р. встановлюється на рівні 10,74 тис. гривень...


ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?
Коментарі 0 Комментариев

ЧОМУ МАЙДАН СТАЄ ЗНОВУ АКТУАЛЬНИМ?

Ви згодні з тим, що нам треба змінити систему? Але ж для цього необхідно прибрати весь правлячий клас, який стоїть на її сторожі. Чи можна це здійснити шляхом представницької демократії – відповідь для більшості очевидна – НІ (для цього варто лише...

22 бер, 2019
Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: кожен випускник школи має володіти українською мовою

Тільки тоді перед цією молодою людиною відкриються перспективи в державі під назвою Україна. В іншому випадку, без знання української мови, вона виявиться непридатною для державної служби. Крім того, навіть, маючи здобутий фах, такий громадянин...

20 бер, 2019
Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: нам бракує системної культурної політики

Загальна культурна політика повинна пояснити, що ми робимо і наскільки швидко. Будь-які мовні закони, що виходять по за її межі, приречені на недієвість та невиконання. Відповідно, будь-які непогані ідеї, через свою окремішність не матимуть...

20 бер, 2019