22 травня, 2017 0 Коментарів

В Україні змінили порядок нарахування зарплат

В Україні змінили порядок нарахування зарплат

Відтепер розмір зарплати не буде залежати від розміру прожиткового мінімуму

Про це повідомляє Politeka з посиланням на постанову Кабінету міністрів.

В указі, йдеться, що зарплати, доплати, винагороди та інші виплати працівникам бюджетної сфери тепер будуть встановлюватися в залежності від розміру прожиткового мінімуму, а не мінімальної зарплати, як було раніше.

Таким чином розмір заробітної плати, а також соціальних виплат буде залежати від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (1600 грн).

“Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 № тисяча сімсот сімдесят чотири-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород та інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів.

Нагадаємо, що у зв’язку зі змінами в законодавстві з 1 січня 2017 мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників та інших виплат “, – йдеться в постанові Кабміну.

Як писала Politeka, раніше міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що в цьому році розмір мінімальної зарплати не переглядатимуть.

Раніше Politeka показувала, як змінювалася зарплата українців за 5 років. А виконавчий директор фонду блайзерів Олег Устенко розповів, як виглядає споживчий кошик українців, які отримують мінімальну зарплату.

Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 р. № 1774-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород і інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів.

Зокрема, їх розмір встановлюватиметься у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року (1600 грн.). До 1 січня 2017 року відповідні обрахунки проводилися у співвідношенні до мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що в зв’язку зі змінами до законодавства з 1 січня 2017 р. мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат.

https://politeka.net
Посадовий оклад працівника 1-го розряду ЄТС з січня становитиме 1600 грн
Події 28 гру, 2016

Посадовий оклад працівника 1-го розряду ЄТС з

Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій...


Що вступає в силу з 1 січня (інфографіка)
Події 23 гру, 2016

Що вступає в силу з 1 січня (інфографіка)

З 1 січня 2017 року Україна починає діяти ряд нових правил і законопроектів....


Рада ухвалила закон, який дозволяє підвищити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн
Події 07 гру, 2016

Рада ухвалила закон, який дозволяє підвищити

Максимальний розмір пенсії до 31 грудня 2017 р. встановлюється на рівні 10,74 тис. гривень...


Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні
Коментарі 0 Комментариев

Микола Голомша: Думаю, Господь дасть оцінку кожному, хто причетний до розстрілів Небесної Сотні

Сьогодні ми є свідками поступової ліквідації маріонеткових колаборантів, їх же ляльководами. Багатьох людей, які розпочинали агресію проти України і всіма силами допомагали ворогу анексувати Крим та піти війною на Донецьку та Луганську області,...

19 січ, 2019
Навіщо Росії Білорусь?
Коментарі 0 Комментариев

Навіщо Росії Білорусь?

Переговори про таку союзну державу тривають вже 20 років. Втім, не зважаючи на встановлення авторитарних режимів в обох країнах, Росія та Білорусь продовжують успішно існувати окремо. Однак Кремль це не дуже влаштовує. Російський прем'єр Дмитро...

17 січ, 2019
У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі суд продовжує слухати справу про козацьку церкву

Доля старовинного собору Різдва Пресвятої Богородиці все ще знаходиться у руках Господарського суду Дніпропетровської області. 16 січня колегія суддів під керівництвом Юрія Первушина продовжила розгляд справи так званої Білої церкви...

17 січ, 2019