23 травня, 2017 0 Коментарів

Земельну ділянку вартістю 69 млн. грн. незаконно привласнили в Одесі

Земельну ділянку вартістю 69 млн. грн. незаконно привласнили в Одесі

На Одещині в результаті злочинних дій посадових осіб, незаконно вилучено у територіальної громади та передано приватній структурі земельні ділянки загальною площею 188,5 га вартістю понад 69 млн. грн., чим заподіяно шкоду Державі в особливо великих розмірах. Про це кореспонденту УНН повідомили в Управлінні захисту економіки в Одеській обл.

“На початку 2017 року за ініціативою співробітників Управління захисту економіки в Одеській обл. ДЗЕ Національної поліції України слідчим управлінням ГУНП в Одеській обл. відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами органів місцевого самоврядування та відкритим акціонерним товариством, що виразилось в незаконній передачі земельних ділянок однієї з селищних рад Одеської області в постійне користування загальною площею 188,5 Га”, — повідомили в УЗЕ.

В ході слідства оперативники УЗЕ встановили, що земельні ділянки були відведені ВАТ на підставі незаконного рішення районної ради. В 2015 році голова ради підписав рішення сесії попереднім числом, де вказувалась інформація про надання дозволу на виготовлення документації землеустрою про встановлення меж земельних ділянок на місцевості. Працівники УЗЕ в Одеській обл. встановили, що дане рішення є підробленим у зв’язку з тим, що на вказаній сесії зазначене питання депутатами не розглядалося та не приймалося.

15 травня 2017 року співробітниками УЗЕ в Одеській обл. спільно з працівниками слідчого управління та прокуратури Одеської області проведені обшуки в нежитлових та житлових приміщеннях колишніх посадових осіб органів місцевого самоврядування, посадових осіб відкритого акціонерного товариства та в офісних приміщеннях зазначеного підприємства.
В ході обшуків виявлено та вилучено печатки, бланки, підроблені рішення сесії, землевпорядну документацію, акти встановлення меж, державний акт, та інші оригінали документів, які підтверджують факт незаконної діяльності вищевказаних посадових осіб.

Крім того, оперативниками Управління захисту економіки в Одеській обл. ДЗЕ Національної поліції України в результаті проведення обшуків встановлено, що директор ВАТ має громадянство Російської Федерації, паспорт громадянина РФ, який він отримав в ході окупації півострова Крим.

Нагадаємо, 7 травня на Закарпатті незаконно привласнили землі на близько 186 млн. грн.

Джерело: УНН
ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на Одеській митниці
Події 03 бер, 2017

ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на

Слідчим управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ...


Військова прокуратура повернула Міноборони більше 800 га землі
Події 07 лют, 2017

Військова прокуратура повернула Міноборони більше

Військова прокуратура Білгород-Дністровського гарнізону домоглася повернення Міноборони України...


Чиновники Госгеокадастра вивели з держвласності 800 земельних ділянок в Київській області вартістю 1,9 млрд грн - СБУ
Події 16 січ, 2017

Чиновники Госгеокадастра вивели з держвласності

На 800 земельних ділянок в Київській області, які незаконно приватизували чиновники Госгеокадастра...


Святослав Стеценко: у Росії немає довіри до кримчан
Коментарі 0 Комментариев

Святослав Стеценко: у Росії немає довіри до кримчан

Одна справа, коли людина переходить на бік ворога через ідеологічні міркування і зовсім інша, коли ключовим є матеріальний аспект. Ні для кого не є секрет, що більшість кримчан підтримали Московію, бо вони сподівалися отримати від неї побільше...

21 чер, 2018
Ерфан Кудусов: Росія сьогодні запроваджує геноцид у Криму
Коментарі 0 Комментариев

Ерфан Кудусов: Росія сьогодні запроваджує геноцид у Криму

Населення, яке жило в Криму до окупації, апріорі вважається нелояльним. Тому, росіяни поставили задачу спочатку максимально витиснути кримських татар, а потім взятися за інших громадян, не залежно від їх національності. Тим більше, це допоможе Росії...

21 чер, 2018
Юрій Смелянський: Росія намагається виселити з Криму «зайвих» людей
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Смелянський: Росія намагається виселити з Криму «зайвих» людей

З точки зору окупанта, всі люди – громадяниУкраїни, які проживали в Криму на початку окупації є потенційно нелояльними. При чому, зовсім не важливо, чи вони займають тверду проукраїнську позицію, чи вони у 2014 році кричали «Путін пріді», чи...

20 чер, 2018