23 травня, 2017 0 Коментарів

Земельну ділянку вартістю 69 млн. грн. незаконно привласнили в Одесі

Земельну ділянку вартістю 69 млн. грн. незаконно привласнили в Одесі

На Одещині в результаті злочинних дій посадових осіб, незаконно вилучено у територіальної громади та передано приватній структурі земельні ділянки загальною площею 188,5 га вартістю понад 69 млн. грн., чим заподіяно шкоду Державі в особливо великих розмірах. Про це кореспонденту УНН повідомили в Управлінні захисту економіки в Одеській обл.

“На початку 2017 року за ініціативою співробітників Управління захисту економіки в Одеській обл. ДЗЕ Національної поліції України слідчим управлінням ГУНП в Одеській обл. відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами органів місцевого самоврядування та відкритим акціонерним товариством, що виразилось в незаконній передачі земельних ділянок однієї з селищних рад Одеської області в постійне користування загальною площею 188,5 Га”, — повідомили в УЗЕ.

В ході слідства оперативники УЗЕ встановили, що земельні ділянки були відведені ВАТ на підставі незаконного рішення районної ради. В 2015 році голова ради підписав рішення сесії попереднім числом, де вказувалась інформація про надання дозволу на виготовлення документації землеустрою про встановлення меж земельних ділянок на місцевості. Працівники УЗЕ в Одеській обл. встановили, що дане рішення є підробленим у зв’язку з тим, що на вказаній сесії зазначене питання депутатами не розглядалося та не приймалося.

15 травня 2017 року співробітниками УЗЕ в Одеській обл. спільно з працівниками слідчого управління та прокуратури Одеської області проведені обшуки в нежитлових та житлових приміщеннях колишніх посадових осіб органів місцевого самоврядування, посадових осіб відкритого акціонерного товариства та в офісних приміщеннях зазначеного підприємства.
В ході обшуків виявлено та вилучено печатки, бланки, підроблені рішення сесії, землевпорядну документацію, акти встановлення меж, державний акт, та інші оригінали документів, які підтверджують факт незаконної діяльності вищевказаних посадових осіб.

Крім того, оперативниками Управління захисту економіки в Одеській обл. ДЗЕ Національної поліції України в результаті проведення обшуків встановлено, що директор ВАТ має громадянство Російської Федерації, паспорт громадянина РФ, який він отримав в ході окупації півострова Крим.

Нагадаємо, 7 травня на Закарпатті незаконно привласнили землі на близько 186 млн. грн.

Джерело: УНН
ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на Одеській митниці
Події 03 бер, 2017

ГПУ проводить обшуки у справі щодо зловживань на

Слідчим управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ...


Військова прокуратура повернула Міноборони більше 800 га землі
Події 07 лют, 2017

Військова прокуратура повернула Міноборони більше

Військова прокуратура Білгород-Дністровського гарнізону домоглася повернення Міноборони України...


Чиновники Госгеокадастра вивели з держвласності 800 земельних ділянок в Київській області вартістю 1,9 млрд грн - СБУ
Події 16 січ, 2017

Чиновники Госгеокадастра вивели з держвласності

На 800 земельних ділянок в Київській області, які незаконно приватизували чиновники Госгеокадастра...


В завершении уходящего года
Коментарі 0 Комментариев

В завершении уходящего года

Жму руку и выражаю уважение друзьям и коллегам предпринимателям, которые на протяжении 2018-го стояли каждый на своей стезе, работали и верили в лучшее....

30 гру, 2018
Україна 2018. Підсумки року, що минає
Коментарі 0 Комментариев

Україна 2018. Підсумки року, що минає

До завершення 2018 року залишилися лічені дні. З чим під Україна у майбутнє? Які здобутки і невдачі вона має станом на минаючий 2018 рік? До чого треба прагнути нашій державі, щоб досягти успіху? Про це i-ua.tv поцікавився у експертів та...

29 гру, 2018
Захист бійця АТО Каганського домагається його звільнення у апеляційному суді Дніпропетровщини
Коментарі 0 Комментариев

Захист бійця АТО Каганського домагається його звільнення у апеляційному суді Дніпропетровщини

Він знаходиться в неволі вже майже три роки. За цей час чоловік встиг зібрати цілу низку тяжких недугів. Серед них цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба ІІ ступеню, астенічний синдром і т.д. Це все записано у медичній довідці...

20 гру, 2018