01 чер, 2017 0 Коментарів

Україна запропонувала ЄСПЛ об’єднати всі справи по Донбасу і Криму в два окремі провадження

Україна запропонувала ЄСПЛ об’єднати всі справи по Донбасу і Криму в два окремі провадження

Україна запропонувала у Європейському суді з прав людини об’єднати в одне провадження всі справи за позовами України до Росії щодо Криму, а також в одне провадження всі справи щодо Донбасу. Про це сказав сьогодні на прес-конференції Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина, передає кореспондент УНН.

“Ми вирішили, що нові заяви ми подавати не будемо. Ми будемо подавати додатки до вже існуючих заяв. Тобто, порушення прав людини у 2016 році на Донбасі підуть як додаток до вже існуючої справи. Бо Російська Федерація вже почала зловживати цими справами... Щоб уникнути цього, ми запропонували суду об’єднати щодо Криму в одне провадження і всі справи щодо Донбасу в інше провадження”, — повідомив він.

За його словами, на даний час ЄСПЛ розглядає це питання.

І.Ліщина нагадав, що Україна подала до ЄСПЛ п’ять позовів проти Російської Федерації. Перший - Україна проти Росії у справі щодо порушень прав людини у Криму у 2014 році, справа щодо викрадення дітей-сиріт на Донбасі у 2014 році, порушення прав людини в Криму у 2015 році, порушення прав людини на Донбасі у 2014 році і справа про порушення прав людини на Донбасі у 2015 році.

Нагадаємо, ЄСПЛ підтвердив прийняття правової позиції з додатковими доказами, які надіслала Україна у межах першого позову до Російської Федерації.

Джерело: УНН
П.Петренко розповів про п’ять великих справ України в ЄСПЛ
Події 10 бер, 2017

П.Петренко розповів про п’ять великих справ

Україна також судиться в Європейському суді з прав людини. Там перебувають 5 великих справ. Про це...


В Україні немає заборгованості з виплат компенсацій призначених ЄСПЛ – І.Ліщина
Події 25 січ, 2017

В Україні немає заборгованості з виплат

В Україні немає заборгованості з виплати компенсацій за рішеннями Європейського суду з прав людини....Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018