02 чер, 2017 0 Коментарів

Samsung показала новий VR-дисплей

Samsung показала новий VR-дисплей

На минулому в кінці травня конференції Display Week 2017 був представлений цілий ряд цікавих технічних рішень. У їх числі - показаний компанією Samsung дисплей для технологій віртуальної реальності з неймовірно високим дозволом. Цей дисплей містить характеризується приблизно в два рази вищою піксельної щільністю зображення, ніж існуючі на сьогоднішній день 3,5-дюймові дисплеї Oculus і Vive.

Зліва - зображення на екрані з піксельної щільністю 460 пікселів на дюйм

Праворуч - зображення на екрані з піксельної щільністю 858 пікселів на дюйм

Якщо порахувати кількість пікселів в матриці дисплея, то нове технічне рішення Samsung містить їх в 3,4 рази більше, ніж екрани, які зараз застосовуються в даних шоломах віртуальної реальності. Навіть якщо порівнювати з характеризується більш високою роздільною здатністю Gear VR, то новий дисплей Samsung перевершує його за кількістю пікселів в 2,4 рази більше пікселів.

Компанія Samsung не уточнила, чи буде дисплей, представлений нею на конференції нових екранних технологій, використовуватися в шоломі віртуальної реальності, який не потребує смартфоні або іншому додатковому девайсе, або вона стане продавати свої нові екрани іншим виробникам.

Слід згадати, що саме Samsung поставляє екрани для Vive і Rift. У них використовуються два індивідуальних екрану (по одному для кожного ока). Дозвіл призначеного для кожного ока екрану, пропонованого в цих представлених на сьогоднішній день на ринку пристроях віртуальної реальності складає 1080 x 1200.

Це означає, що щільність зображення екранів нинішніх Oculus Rift і HTC Vive становить 460 пікселів на дюйм. На цих екранах, незважаючи на їх досить високий дозвіл, все ще помітний «ефект дротяної сітки». Адже екрани шоломів віртуальної реальності розташовуються дуже близько до очей користувача, і тому «пикселизация» на них більш помітна, ніж на екранах смартфонів, які користувачі тримають набагато далі від своїх очей.

На новому екрані, щільність зображення якого, як зазначалося вище, становить вже 858 пікселів на дюйм, «ефект дротяної сітки» зберігає свою помітність тільки при відображенні чистих червоних тонів.

Джерело: androidinsider.ru
Samsung показала OLED-дисплей, що розтягується
Події 23 травня, 2017

Samsung показала OLED-дисплей, що розтягується

Компанія Samsung розробила прототип 9,1-дюймового OLED-дисплея, який можна згинати і розтягувати....


Майбутнє фотографії - смартфони без фотокамер
Події 19 кві, 2017

Майбутнє фотографії - смартфони без фотокамер

Ви коли-небудь замислювалися, як зміняться камери смартфонів в майбутньому? У гонитві за зменшенням...


Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон в найближчі два роки
Події 03 кві, 2017

Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон

Провідний інженер Samsung Display спростував чутки про те, що Samsung в цьому або наступному році...


КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону
Коментарі 0 Комментариев

КОРД вдерся на базу Грузинського Легіону

У захоплені бази добровольців зацікавлені російські олігархи та колишній міністр юстиції Роман Зварич. В полоні опинилися бійці підрозділу, серед них – громадяни США і Великої Британії. Вони вміють користуватися «Джавелінами» і планували передати...

23 бер, 2018
Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою
Коментарі 0 Комментариев

Сергій Дацюк: без стратегії Україна буде аграрною державою

З точки зору Європи, в України є чітка функція, і Захід нам її постійно нав'язує. Тому, якщо ми не здатні самостійно приймати рішення, нам доводиться погоджувати на те, що нам диктують, інколи виконуючи ці вимоги за гроші....

22 бер, 2018
Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці
Коментарі 0 Комментариев

Юрій Буздуган: зробити Україну успішною здатні тільки українці

Тільки ми самі зможемо зробити нашу країну процвітаючою та успішною. Все почнеться з того моменту, коли ми, у першу чергу, захищатимемо не малий і середній бізнес, а інтереси «Мотор Січі», «Азовсталі» і Харківського тракторного заводу. Нам треба...

22 бер, 2018

Останні