02 чер, 2017 0 Коментарів

Samsung показала новий VR-дисплей

Samsung показала новий VR-дисплей

На минулому в кінці травня конференції Display Week 2017 був представлений цілий ряд цікавих технічних рішень. У їх числі - показаний компанією Samsung дисплей для технологій віртуальної реальності з неймовірно високим дозволом. Цей дисплей містить характеризується приблизно в два рази вищою піксельної щільністю зображення, ніж існуючі на сьогоднішній день 3,5-дюймові дисплеї Oculus і Vive.

Зліва - зображення на екрані з піксельної щільністю 460 пікселів на дюйм

Праворуч - зображення на екрані з піксельної щільністю 858 пікселів на дюйм

Якщо порахувати кількість пікселів в матриці дисплея, то нове технічне рішення Samsung містить їх в 3,4 рази більше, ніж екрани, які зараз застосовуються в даних шоломах віртуальної реальності. Навіть якщо порівнювати з характеризується більш високою роздільною здатністю Gear VR, то новий дисплей Samsung перевершує його за кількістю пікселів в 2,4 рази більше пікселів.

Компанія Samsung не уточнила, чи буде дисплей, представлений нею на конференції нових екранних технологій, використовуватися в шоломі віртуальної реальності, який не потребує смартфоні або іншому додатковому девайсе, або вона стане продавати свої нові екрани іншим виробникам.

Слід згадати, що саме Samsung поставляє екрани для Vive і Rift. У них використовуються два індивідуальних екрану (по одному для кожного ока). Дозвіл призначеного для кожного ока екрану, пропонованого в цих представлених на сьогоднішній день на ринку пристроях віртуальної реальності складає 1080 x 1200.

Це означає, що щільність зображення екранів нинішніх Oculus Rift і HTC Vive становить 460 пікселів на дюйм. На цих екранах, незважаючи на їх досить високий дозвіл, все ще помітний «ефект дротяної сітки». Адже екрани шоломів віртуальної реальності розташовуються дуже близько до очей користувача, і тому «пикселизация» на них більш помітна, ніж на екранах смартфонів, які користувачі тримають набагато далі від своїх очей.

На новому екрані, щільність зображення якого, як зазначалося вище, становить вже 858 пікселів на дюйм, «ефект дротяної сітки» зберігає свою помітність тільки при відображенні чистих червоних тонів.

Джерело: androidinsider.ru
Samsung показала OLED-дисплей, що розтягується
Події 23 травня, 2017

Samsung показала OLED-дисплей, що розтягується

Компанія Samsung розробила прототип 9,1-дюймового OLED-дисплея, який можна згинати і розтягувати....


Майбутнє фотографії - смартфони без фотокамер
Події 19 кві, 2017

Майбутнє фотографії - смартфони без фотокамер

Ви коли-небудь замислювалися, як зміняться камери смартфонів в майбутньому? У гонитві за зменшенням...


Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон в найближчі два роки
Події 03 кві, 2017

Samsung «знищила» надію побачити гнучкий смартфон

Провідний інженер Samsung Display спростував чутки про те, що Samsung в цьому або наступному році...


Ледниковый период
Коментарі 0 Комментариев

Ледниковый период

Друзья и коллеги, я, так же как и вы, искренне желаю кардинального улучшения бизнес климата в нашей стране и, в первую очередь, правил работы для МСБ, ибо это, уже в среднесрочной перспективе экономического развития, архи важно, что уже говорить о...

19 жов, 2018
На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю
Коментарі 0 Комментариев

На Харківщині у фермера-пенсіонера захопили частину врожаю

Зібрати кукурудзу замість Миколи Гайкова захотів інший фермер – Юрій Ковальчук. У минулому він був «гаманцем» загиблого регіонала Євгена Кушанарьова....

19 жов, 2018
Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда
Коментарі 0 Комментариев

Віктор Жердицький: Росія – це окрема орда

Найбільше на фальшування української історії вплинула Москва часів Петра І та Катерини ІІ. Зокрема, Катерина ІІ створила спеціальний департамент, який знищував правду про минуле українців. У ньому корегували події, що відбувалися за часів Русі. Від...

18 жов, 2018