16 чер, 2017 0 Коментарів

Кінець епохи: сьогодні припинить роботу легендарний бренд

Кінець епохи: сьогодні припинить роботу легендарний бренд

Сьогодні, 16 червня, припинить своє існування знаменита американська корпорація

Інтернет-компанія Yahoo! стане частиною великої корпорації Verizon. З сьогоднішнього дня компанія, яка створила знаменитий пошуковик, буде називатися Altaba Inc.

Відомо, що сума угоди склала близько 4,5 мільярдів доларів. За новою угодою компанія з новою назвою збереже 15% в Alibaba Group Holding Limited, а також частку в 36% в Yahoo! Japan Corporation.

Профіль компанії перенаправляють на інвестиційну діяльність. А її штаб-квартира переїде з Саннівейл (Каліфорнія) в Нью-Йорк, де вона почне торгувати на фондовій біржі під тікером ААВА. Відзначимо, що вже з 15 червня подешевшали на 1%, а всього з початку року капіталізація компанії знизилася на 12%, до 192,5 млрд доларів.

Компанія Yahoo! припиняє свою роботу

Уже зараз відомо, що Verizon створила підрозділ Oath, яке з’єднає понад 50 ЗМІ, включаючи HuffPost, Tumblr, Yahoo Sports і Yahoo Finance. Головою відомства стане екс-гендиректор AOL Тім Армстронг.

Відзначимо, що пост глави компанії покинула Марісса Майєр, а також ряд інших топ-менеджерів. Новим генеральним директором стане Томас Макайнері.

Проблеми у Yahoo! почалися ще в 2016 році, коли компанія підтвердила факт, що ще в 2014 році були вкрадені особисті дані більше 500 млн користувачів. Тоді в усьому звинуватили державу, яка спонсорувала хакерський взлом. Було викрадено особисті дані, електронна пошта, мобільні номери, а також інформація про банківські рахунки користувачів.

Витік даних трапився при керівництві Марісса Майєр. Кар’єра цієї бізнес-леді супроводжувалася успіхами і втратами. Не обійшлося також і без скандалів.

Свою кар’єру Майер початку 1999 року в Google, коли стала першим-інженером молодої компанії. Наступні 13 років вона працювала над такими проектами як Google Images, Google News, Google Maps, iGoogle і Gmail. В Google Майер піднялася до посади віце-президента з пошуку товарів і досвіду взаємодії і віце-президента по місцевим сервісам, картам і сервісів розташування.

Але вже в 2012 році її покликали очолити Yahoo!. Впливовий журнал Fortune кілька разів називав її однією з найбільш значущих жінок в американському бізнесі.

Але все ж за її керівництва справи Yahoo! пішли вниз. Її звинувачували в недоцільному використанні грошей компанії. Так за три роки Майер «спустила» майже 10 млрд доларів. А прибуток компанії за дев’ять місяців 2015 року скоротився в 90 разів і склав 81 млн долларів.

Також Майер як жінку-керівника звинувачували в гендерній дискримінації. На неї навіть подавали в суд за те, що вона створила несправедливу систему оцінювання продуктивності співробітників. При такій схемі під удар потрапляли в основному чоловіки.

Нагадаємо, що в Україні указом президента заборонений ряд російських сайтів, таких як соцмережа «ВКонтакте» і пошуковик «Яндекс».

Детальніше тут.
Злиття супутникового оператора Intelsat з OneWeb не відбудуться
Події 07 чер, 2017

Злиття супутникового оператора Intelsat з OneWeb

Керівництво супутникового оператора Intelsat SA схильне вважати, що очікувана угода про злиття з...


Кількість користувачів Facebook сягнула майже 2 мільярдів
Події 04 травня, 2017

Кількість користувачів Facebook сягнула майже 2

За результатами дослідження, проведеного компанією Facebook, кількість користувачів цієї соцмережі...


Yahoo! і AOL об'єднують в бренд Oath
Події 05 кві, 2017

Yahoo! і AOL об'єднують в бренд Oath

Після продажу основного бізнесу американська компанія Yahoo! об'єднається з холдингом AOL, які...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018