16 чер, 2017 0 Коментарів 128 Преглядів

Кінець епохи: сьогодні припинить роботу легендарний бренд

Кінець епохи: сьогодні припинить роботу легендарний бренд

Сьогодні, 16 червня, припинить своє існування знаменита американська корпорація

Інтернет-компанія Yahoo! стане частиною великої корпорації Verizon. З сьогоднішнього дня компанія, яка створила знаменитий пошуковик, буде називатися Altaba Inc.

Відомо, що сума угоди склала близько 4,5 мільярдів доларів. За новою угодою компанія з новою назвою збереже 15% в Alibaba Group Holding Limited, а також частку в 36% в Yahoo! Japan Corporation.

Профіль компанії перенаправляють на інвестиційну діяльність. А її штаб-квартира переїде з Саннівейл (Каліфорнія) в Нью-Йорк, де вона почне торгувати на фондовій біржі під тікером ААВА. Відзначимо, що вже з 15 червня подешевшали на 1%, а всього з початку року капіталізація компанії знизилася на 12%, до 192,5 млрд доларів.

Компанія Yahoo! припиняє свою роботу

Уже зараз відомо, що Verizon створила підрозділ Oath, яке з’єднає понад 50 ЗМІ, включаючи HuffPost, Tumblr, Yahoo Sports і Yahoo Finance. Головою відомства стане екс-гендиректор AOL Тім Армстронг.

Відзначимо, що пост глави компанії покинула Марісса Майєр, а також ряд інших топ-менеджерів. Новим генеральним директором стане Томас Макайнері.

Проблеми у Yahoo! почалися ще в 2016 році, коли компанія підтвердила факт, що ще в 2014 році були вкрадені особисті дані більше 500 млн користувачів. Тоді в усьому звинуватили державу, яка спонсорувала хакерський взлом. Було викрадено особисті дані, електронна пошта, мобільні номери, а також інформація про банківські рахунки користувачів.

Витік даних трапився при керівництві Марісса Майєр. Кар’єра цієї бізнес-леді супроводжувалася успіхами і втратами. Не обійшлося також і без скандалів.

Свою кар’єру Майер початку 1999 року в Google, коли стала першим-інженером молодої компанії. Наступні 13 років вона працювала над такими проектами як Google Images, Google News, Google Maps, iGoogle і Gmail. В Google Майер піднялася до посади віце-президента з пошуку товарів і досвіду взаємодії і віце-президента по місцевим сервісам, картам і сервісів розташування.

Але вже в 2012 році її покликали очолити Yahoo!. Впливовий журнал Fortune кілька разів називав її однією з найбільш значущих жінок в американському бізнесі.

Але все ж за її керівництва справи Yahoo! пішли вниз. Її звинувачували в недоцільному використанні грошей компанії. Так за три роки Майер «спустила» майже 10 млрд доларів. А прибуток компанії за дев’ять місяців 2015 року скоротився в 90 разів і склав 81 млн долларів.

Також Майер як жінку-керівника звинувачували в гендерній дискримінації. На неї навіть подавали в суд за те, що вона створила несправедливу систему оцінювання продуктивності співробітників. При такій схемі під удар потрапляли в основному чоловіки.

Нагадаємо, що в Україні указом президента заборонений ряд російських сайтів, таких як соцмережа «ВКонтакте» і пошуковик «Яндекс».

Детальніше тут.


Злиття супутникового оператора Intelsat з OneWeb не відбудуться
Хай-тек 07 чер, 2017

Злиття супутникового оператора Intelsat з OneWeb

Керівництво супутникового оператора Intelsat SA схильне вважати, що очікувана угода про злиття з...


Кількість користувачів Facebook сягнула майже 2 мільярдів
Хай-тек / Новини України 04 травня, 2017

Кількість користувачів Facebook сягнула майже 2

За результатами дослідження, проведеного компанією Facebook, кількість користувачів цієї соцмережі...


Yahoo! і AOL об'єднують в бренд Oath
Хай-тек 05 кві, 2017

Yahoo! і AOL об'єднують в бренд Oath

Після продажу основного бізнесу американська компанія Yahoo! об'єднається з холдингом AOL, які...Додати коментарій

оновити, якщо не видно коду

Віктор Шишкін:  у США розчаровані діями української влади
Аналітика 0 Комментариев

Віктор Шишкін: у США розчаровані діями української влади

В неї відсутня державницька позиція. Крім того, українська влада не бореться з корупцією....

15 гру, 2017 98
Скільки за газ мають платити українці?
Аналітика 0 Комментариев

Скільки за газ мають платити українці?

Вартість за тисячу метрів кубічних блакитного палива повинна бути не більшою за 100 доларів....

13 гру, 2017 48
Путін прийняв парад перемоги у Сирії. Чого чекати далі?
Аналітика 0 Комментариев

Путін прийняв парад перемоги у Сирії. Чого чекати далі?

Кремль зацементував свою перемогу, зробивши зсув геостратегічного балансу на власну користь. З Сирії Путін вилетів до Єгипту і провів зустріч з його президентом Абдель Фаттахом ас-Сісі. Ця поїздка свідчить про прагнення розширити зону впливу союзу...

13 гру, 2017 78