23 чер, 2017 0 Коментарів

AMD Radeon RX Vega вразить своїм енергоспоживанням

AMD Radeon RX Vega вразить своїм енергоспоживанням

У міру наближення анонсу нового покоління графічних прискорювачів AMD Radeon RX Vega, вимальовуються все нові подробиці про їхні характеристики і, на жаль, не всі вони виглядають воодушевляюще. Так, згідно з інформацією, якою ненароком обмовився директор по маркетингу в Європі компанії MSI, Ерік Ван Берден (Eric Van Beurden), карти сімейства RX Vega вимагатимуть «чертовски багато енергії».

Важко сказати, яке споживання в розумінні представника MSI є просто високим, а яке - чертовски висока, однак про те, що RX Vega має всі шанси обійти по цій характеристиці навіть NVIDIA Titan Xp, можна сказати майже напевно. Це випливає не лише з висловлювань близького партнера AMD, а й з характеристик професійних карт Radeon Pro Vega Frontier Edition. Такі відеокарти вже з'явилися на онлайн-вітринах деяких інтернет-магазинів, і там їм приписуються воістину ісполнінскіе характеристики TDP. Так, для професійної карти з повітряним кулером обіцяно TDP на рівні 300 Вт, а варіації з рідинним охолодженням ставиться розрахункове тепловиділення в 375 Вт. Тепловий пакет же найпотужнішою ігрової карти NVIDIA, Titan Xp, нагадаємо, встановлений в 275 Вт.

AMD Radeon RX Vega вразить своїм енергоспоживанням

Інформація, необачно вилиття на одному з форумів представником MSI, стосується не тільки тепловиділення і енергоспоживання. Цілком його висловлювання виглядає так: «Я бачив специфікації Vega RX. Карта зажадає чертовски багато енергії. Ми вже почали працювати над цим, оскільки анонс наближається ».

Як відомо, AMD планує оголосити Radeon RX Vega на конференції SIGGRAPH 2017, яка начінётся в останніх числах липня. І судячи з усього, фінальні специфікації карти вже визначені, а близькі партнери компанії вже приступили до розробки власних дизайнів ігрових прискорювачів на базі графічних процесорів Vega. Згідно надходили раніше повідомленнями з інших джерел, AMD дійсно початку цього тижня відвантажувати своїм партнерам GPU сімейства Vega.

http://internetua.com
AMD і NVIDIA випустять відеокарти для видобутку біткоіни
Події 09 чер, 2017

AMD і NVIDIA випустять відеокарти для видобутку

Популярність криптовалюта привела до зростання попиту на графічні прискорювачі, які є одним з...


Відкрите AMD Vega можуть представити на виставці Computex, що стартує 30 травня
Події 10 травня, 2017

Відкрите AMD Vega можуть представити на виставці

Подробиці про відеокарти Vega і Navi компанія AMD може розкрити 16 травня....


До українських банкоматів підібралися шахраї з пристроями нового покоління
Події 14 гру, 2016

До українських банкоматів підібралися шахраї з

В одному зі столичних банкоматів виявлено скімінговий пристрій-вкладку в кардрідер, який зчитує...


На Дніпропетровщині УПЦ МП хоче привласнити козацьку церкву
Коментарі 0 Комментариев

На Дніпропетровщині УПЦ МП хоче привласнити козацьку церкву

Разом із нещодавно збудованим храмом Петра і Павла, УПЦ МП хоче собі забрати і церкву Різдва Богородиці. Те, що напівзруйновані стіни споруди пам'ятають отамана Петра Калнишевського і мають статус пам'ятки архітектури, вочевидь місцеве...

19 лип, 2018
У Дніпрі муніципали побили підприємців
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі муніципали побили підприємців

Люди намагалися захистити свої торгівельні кіоски від знесення. Деякі з них стояли понад 20 років, і їх власники мали всі необхідні документи, передбачені українським законодавством. Потім змінилося керівництво міста, і вимоги до МАФів стали іншими....

18 лип, 2018
Павло Мовчан: Левко Лук’яненко – людина, дарована Всевишнім
Коментарі 0 Комментариев

Павло Мовчан: Левко Лук’яненко – людина, дарована Всевишнім

Левко Григорович відійшов лише тілом. З нами залишились його ментальні речі, парці і заповіти....

17 лип, 2018