26 лип, 2017 0 Коментарів

Борг столиці за тепло сягнув 3,6 млрд грн

Борг столиці за тепло сягнув 3,6 млрд грн

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 липня склала 3,6 млрд грн. Про це УНН повідомили у прес-службі "Київенерго".

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО мають населення та житлово-експлуатаційні організації столиці – 1,4 млрд грн та 781 млн грн відповідно.

Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 липня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 65,6 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 1,1 млрд грн.

Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (186,3 млн грн) та Святошинському (184,3 млн грн) районах.

Сумарна заборгованість населення за опалення та гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО на 1 липня 2017 р. склала 1,4 млрд грн. Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 954,2 млн грн, борг за гарячу воду – 494,3 млн грн.

В перерахунку на одного мешканця району найбільші борги перед Компанією за опалення та гарячу воду мають мешканці Подільського району – 3,5 тис. грн.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії накопичили споживачі Подільського району – 6 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 3,1 млн грн (вул. Євгена Коновальця, 44а) та Солом’янського – 2,1 млн грн (вул. Михайла Донця, 2А).

Як повідомляв УНН, більше 2,5 млрд грн передбачено для погашення боргу за субсидії у столиці.

Джерело: УНН
Названо головну небезпеку несплати комуналки: постраждає багато
Події 12 лип, 2017

Названо головну небезпеку несплати комуналки:

Названо найстрашніше покарання для суворих неплатників комуналки...


Споживачі Києва заборгували за тепло і гарячу воду 4,2 млрд грн
Події 23 травня, 2017

Споживачі Києва заборгували за тепло і гарячу

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії на 1 травня склала 4,2 млрд грн. Найбільшу...


Борг Києва за електроенергію перевищив мільярд грн
Події 22 травня, 2017

Борг Києва за електроенергію перевищив мільярд грн

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ “Київенерго” на 1 травня 2017...


Кремлевские гопники и Украина.
Коментарі 0 Комментариев

Кремлевские гопники и Украина.

Для того чтобы понять логику и смысл политических событий на России и как это будет икаться Украине, есть резон предварительно послушать замечательного писателя и публициста Виктора Шендеровича, который регулярно в передачах «Особое мнение" на Эхе...

16 бер, 2018
Новому Главе НБУ
Коментарі 0 Комментариев

Новому Главе НБУ

С 1991 года, Украина, уже по факту свершившихся событий, по сути не имела Главу Национального банка, который бы не толко соответствовал всем требованиям, которые должны быть соблюдены для, без преувеличения, одной из ключевых позиций в стране, но и...

15 бер, 2018
Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?
Коментарі 0 Комментариев

Фейкові новини від МЗС Угорщини – недолугість чи спланована акція?

Минулими вихідними міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив світові, що на Закарпатті встановлено постійну присутність спостерігачів ОБСЄ....

12 бер, 2018